2. řada

Zde naleznete hudbu k jednotlivým epizodám + scény, kde se objevuje.

———————————————–

Pete Droge – “Under the Waves”

Finn říká Meredith o Doktorovi. Derek mluví s Addison. Derek zve Addison na ples. Burke sleduje operovanou ruku, Cristina ho pozoruje.

Dressy Bessy – “Side 2”

Cristina mluví na plese s Bailey. Finn se ptá Dereka, jestli neviděl Meredith. Meredith schází ze schodů. Addison zve Dereka k tanci.

Amos Lee – “Colors”

Richard tancuje s Camille.

Masha Qrella – “Destination Vertical”

George se líbá s Callie. Derek tancuje s Addison. Finn říká Meredith, že má plány do budoucna. Derek pozoruje Meredith

Kate Havnevik – “Grace”

Derek líbá Meredith. Izzie schází v plesových šatech ze schodů. Derek a Meredith se milují. Dennymu se zastavuje srdce. Izzie nastupuje do výtahu.

Snow Patrol – “Chasing Cars”

Izzie leží u mrtvého Dennyho. Alex bere brečící Izzie do náruče. Cristina bere Burkea za ruku. Richard se ptá Dereka, jestli neviděl Baileyiny stážisty. Meredith, George a Alex doprovází Izzie. Izzie oznámí Richardovi, že přestřihla LVAD a že končí. Meredith se dívá Dereka a Finna.

KT Tunstall – “Universe And U”

Richard mluví s Derekem. Bailey přichází za Burkem.

The Coral Sea – “Look At Her Face”

Derek mluví s Burkem. Erica Hahn a Alex přilétají se srdcem pro Dennyho. Bailey Dennyho odváží na sál. Derek se připravuje na operaci Burkea.

Au Revoir Simone – “Through The Backyards”

Erica Hahn a Bailey operuje Dennyho. Richard a Derek operují Burkea. Derek se rozhodne probudit Burkea při operaci.

Gomez – “How We Operate”

Cristina probouzí Burkea. Richard a Derek křičí Cristinu, aby uklidnila Burkea. Erica Hahn masíruje Dennymu srdce. Derek mluví na Burkea při operaci. Izzie se dívá z galerie na operaci Dennyho.

Yeah Yeah Yeahs – “Gold Lion”

Meredith, Izzie a Cristina sledují Dereka a Burkea. George a Callie si k nim přisednou.

Snow Patrol – “Somewhere A Clock Is Ticking”

Meredith a Derek jedou spolu ve výtahu. Callie říká Georgeovi, že ho miluje. Izzie prosí George o pomoc. Meredith prosí Finna, aby jí řekl pravdu o Doktorovi. Izzie líbá Dennyho. George se ptá Izzie, co chce dělat. Před nemocnicí se ozve střelba. Izzie se chystá přestřihnout Dennymu LVAD. Burke leží postřelený za zemi. Bailey ošetřuje Burkea. Izzie zastaví srdce Dennymu.

Inara George – “Oh My Love”

Derek naštvaně přechází. Bailey a Addison vysvětluje situaci ohledně Melanie jejím rodičům. Addison přikazuje Alexovi monitorovat nenarozené dítě.

Brandi Carlile – “Tragedy”

Derek, Richard, Burke a Bailey operují Melanie. Alex monitoruje dítě. Alex informuje Addison o Melanie. George čeká s rodinou Melanie. Meredith říká Georgeovi, že Marshall by se rád omluvil rodině. Bailey instruuje Alexe, jak provést císařský řez. Richard prohlašuje čas smrti.

Kate Havnevik – “Nowhere Warm”

Bailey pozoruje mrtvou Melanii. Marshall se omlouvá Jimovi. Izzie si lehá k Dennymu. Cristina mluví s Burkem. Noah je u svého dítěte. Addison chválí Alexe.

Regina Spektor – “On The Radio”

Denny leží s Izzie na lůžku. Callie mluví s Georgem. Callie se přitulí k Georgeovi. Finn se svěřuje Meredith. Meredith líbá Finna.

Sergio Belem – “Iguana (Gilberto Chill)”

Meredith mluví s Finnem. Izzie se vyptává Meredith na Finna. Callie jde nahá na záchod.

The Sunshine – “Love”

George se miluje s Callie. Addison děkuje Derekovi za sex. Meredith volá Derekovi.

Metric – “Police And The Private”

Addison se dívá za odcházejícím Alexem. Meredith mluví s Derekem o Doktorovi a telefonátu. Izzie a George se snaží navodit Gwen záchvat.

Hotel Lights – “Follow Through”

George mluví s Gwen. Addison říká Alexovi, že bude teď v jejích službách. Izzie mluví s Dennym. Bailey se dívá Izzie a Dennyho. Cristina utěšuje Burkea. Derek narazí na Meredith u Finna. George přivádí Callie domů, říká Izzie, že se stěhuje zpátky. Derek nabízí Addison žhavý sex ve sprše.

James Morrison – “Better Man”

Denny mluví s Meredith o životě. Bailey si stěžuje Richardovi. Meredith se říká Finnovi, že s ním chce jít na rande. Meredith pomáhá Finnovi odrodit hříbě.

Gnarls Barkley – “Crazy”

George, Izzie a Cristina se baví o Meredith, Thatcherovi a Molly. Richard chválí Cristinu. Cristina řekne Meredith o Molly.

The Sunshine – “C’mon Yeah”

Meredith mládí do sádry. Izzie se ptá Callie na George. Cristina pozoruje Richarda, jak provádí cvičné šití.

Anna Nalick – “Wreck of the Day”

Thatcher stojí před rozpisem operací. Richard říká Thatcherovi o Ellis Grey. Bailey mluví s Andrewem. Meredith se schovává před Thatcherem. George mluví s Thatcherem o Meredith.

Joshua Radin – “The Fear You Won’t Fall”

George mluví s Callie. Callie stříhá Georgeovi vlasy. George líbá Callie. Meredith plete u veterináře. Meredith se seznamuje s Finnem.

Dressy Bessy – “Girl, You Shout!”

Joe a Derek pozorují Meredith, jak plete v baru. Izzie při pletené vypráví Dennymu o Georgeovi a Callie. George, Callie, Burke a Cristina hrají hry.

Greens Keepers – “You Don’t Know Me”

Sestra zapisuje na operační tabuli. Meredith pozoruje Addison, jak si na úbor připevňuje sichrajzkou prsten. Burke se shání po své operační čapce. Derek a Bailey začínají své operace. Burke, Derek, Bailey a Meredith ohlašují čas smrti.

Anna Nalick – “Catalyst”

Richard mluví s Olive o jeho alkoholizmu a Ellis Grey.

Luke Doucet – “Free”

Meredith a Cristina mluví v jídelně o svých pacientech. George pronásleduje Cristinu. Izzie je nervózní z Dennyho operace.

The Fray – “How To Save A Life”

Burke se připravuje na operaci Dennyho. Derek a Cristina začínají operaci. George pozoruje Burkea před začátkem operace. Bailey a Richard začínají operaci. Meredith říká Bailey o Nikki. Bailey dává Nikki elektrické šoky.

Foy Vance – “Gabriel And The Vagabond”

Richard operuje Olive, objevují se komplikace. Bailey se snaží zachránit Nikki. U Derekova pacienta se objevují komplikace. Izzie se ptá stážistů, kdo umřel, Alex vsází na Dennyho. Meredith říká Izzie, že její pacientka zemřela. Richard oznamuje, že Olive je po operaci. Derek odchází z operačního sálu. Izzie říká Dennymu, že se do něj zamilovala.

Jamie Lidell – “Multiply”

Cristina říká Burkeovi, aby George u nich ještě nechal. George zve Callie na rande. Addison dává Meredith a Derekovi kakao.

Sing Sing – “Come Sing Me A Song”

George si před zrcadlem stříhá vlasy. Meredith a Derek jsou s Doktorem venku. Rozespalá Cristina pozoruje Burkea s Georgem.

The Last Town Chorus – “Modern Love”

Meredith mluví se Sylvií. Derek ukazuje Addison aneurysma. Denny mluví s Izzie při hraní scrabble. Dennymu nemůže dýchat.

The Urbs – “So Weit”

Addison sedí v jídelně s manželem své pacientky. Cristina chce, aby si od ní Izzie převzala syna Bailey. Izzie se ptá George na Meredith. George odchází od stolu, když si přisedne Meredith. Izzie naštvaně odchází od stolu, Alex probudí syna Bailey.

Tina Dico – “One”

Meredith odváží Sylvii na operaci. Cristina říká Bailey, aby už po ní nikdy nechtěla dělat chůvu jejímu synu. Burke operuje Dennyho. Addison se ptá pacientky, jestli je všechno ok.

Jem – “Flying High”

Meredith se ve výtahu omlouvá Georgeovi. Izzie sedí u Dennyho. Cristina narazí na George a Burkea, jak hrají na trumpetu a klarinet. Derek pozoruje Sylvii a jejího manžela.  Derek si povídá s Addison o jejich manželství. Meredith leží v posteli.

The Boy Least Likely To – “Be Gentle With Me”

Alex pozoruje Izzie a Dennyho. Bailey říká Richardovi, že pípla Derekovi. Addison mluví s Derekem. Bailey poslouchá, jak se Addison a Derek smějí.

Brandi Carlile – “Throw It All Away”

George mluví s Olivií. George si balí své věci. Meredith se rozpláče při sexu s Georgem. Meredith se ptá George na kufr v hale. George se ptá Meredith, proč se s ním rozhodla vyspat.

Get Set Go – “I Hate Everyone”

Alex, Meredith, Cristina a Izzie pozorují George sedícího na ošetřovně. Izzie říká Meredith, že to s Georgem musí dát do pořádku. Cristina mluví s Meredith. Callie se seznamuje s Georgem.

Madeline Peyroux – “Careless Love”

George sedí u dveří. Meredith a George se vzájemně svlékají. Meredith leží v posteli a vypíná budík. Doktor štěká u postele Addison a Dereka. Addison se ptá Dereka, jestli si chce promluvit. Addison jde venčit Doktora. Meredith a George se snaží proplížit ze svých pokojů ven.

New Moscow – “Slow Down”

Izzie se líčí před zrcadlem. Burke mluví s pacientem. Izzie má v nemocnici rande s Dennym. Callie dává Georgeovi své telefonní číslo. Burke se dívá na George. Cristina mluví s Burkem o Georgeovi. George přeje Cristině a Georgeovi dobrou noc. Meredith a Derek si hrají venku s Doktorem.

Diplo – “Diplo Rhythm”

Cristina s Burkem tančí. Burke zvedá telefon.

The Chalets – “Night Rocker”

Derek narazí na Marka, jak mluví s rodinou jeho pacienta. Cristina s Alexem pozorují, jak se Mark a Derek dohadují s Richardem, George jim řekne o Pamele. Richard povoluje Markovi operaci.

Devics – “Just One Breath”

Mark mluví s Addison. Alex, Izzie, George, Cristina a Meredith se baví o orgasmech. Burke a Meredith operují pacienta. Bailey se synem pozoruje Dereka při operaci. Mark dává pacientu elektrické šoky.

Joshua Radin – “Closer”

Izzie mluví s Pamelou

Rosie Thomas – “It Don’t Matter To The Sun”

George zve Meredith na skleničku, ta ho ale nevnímá. Meredith zvoní u dveří, otevře ji její otec. Meredith se ptá Thatcher, proč za ně nebojoval.

Headlights – “Everybody Needs A Fence To Lean On”

Addison jede ve výtahu s Derekem. Mark říká Addison, že její manželství je v koncích. Cristina zakrývá obličej zemřelému pacientu.

Corinne Bailey Rae – “Like A Star”

Izzie připravuje Pamelu na operaci. Izzie pozoruje Alexe. George říká Izzie, že ho Meredith nevnímá. Richard říká Ellis Grey o tom, že Meredith o nich nejspíš ví. Mark se přidá k Meredith na baru. George přichází k Meredith do pokoje.

Correatown – “I Tell Myself”

Bailey má kontrakce. Derek operuje Tuckera. George informuje Izzie a Alexe o tom, co se děje.

Ambulance LTD – “Stay Where You Are”

Burke prosí Cristinu, aby odešla ze sálu. Meredith ji ujišťuje, že je všechno ok. Cristina prosí Burke, aby si nehrál na hrdinu. Meredith se ptá Dylana, jaký je plán.

The Weepies – “World Spins Madly On”

Sestra dává Richardovi plány nemocnice. Izzie líbá Alexe. Meredith mluví s Burkem. George mluví s Bailey.

Greens Keepers – “Back In The Wild”

George narazí na schodišti na Hannah. Meredith s ostatními agenty přesouvá pacienta. Cristina zjišťuje, co se děje. Cristina se svěří Meredith, že ji Burke řekl, že ji miluje.

Anna Nalick – “Breathe (2AM)”

Meredith říká Burkeovi své poslední přání. Bailey rodí. Derek se snaží zachránit Tuckera. Meredith panikaří, Dylan a Burke ji uklidňují. Meredith vytahuje střelu z pacienta. Cristina dává Tuckerovi masáž srdce. George se raduje z vykukující hlavičky Baileyina miminka. Tuckerovi začíná znovu bít srdce. Meredith podává střelu Dylanovi. Burke začíná operovat. Meredith se dívá za odcházejícím Dylanem.

Kate Havnevik – “Unlike Me”

Izzie a Cristina oplachují Meredith. Cristina říká spícímu Burkeovi, že ho miluje. Bailey ukazuje Tuckerovi jejich syna.

Foy Vance – “Homebird”

Meredith se dívá za odcházejícím Derekem.

The Monotypes – “Dead Streets”

George sní o Meredith, Izzie a Cristině ve sprše.

KT Tunstall – “Miniature Disasters”

Meredith mluví s Hannah při přípravě k operaci. Derek se zdraví s Burkem, s Addison mluví o manželovi Bailey.

Ursula 1000 – “Kaboom!”

Izzie se rozhodne vyspat s Alexem.

Michael Stipe & Chris Martin – “In The Sun”

Meredith a Cristina se ptají Hannah na anesteziologa. Burke konzultuje s Dylanem situaci. Cristina volá o pomoc, Meredith, Burke a Dylan se snaží uklidnit Hannah. Meredith drží střelu.

Aqueduct – “The Suggestion Box”

Sestry stávkují před nemocnicí. George mluví s Izzie. Cristina a Izzie prochází mezi sestrami, George zůstává. Meredith sleduje Richarda a Ellis Grey.

Vassy – “Wanna Fly”

Sestry připíjí na George. Cristina si stěžuje na Sydney, Meredith říká, že bude muset odpojit pacientku. Cristina se hádá se sestrou.

Kate Earl – “Someone To Love”

Izzie vypráví Cheyenne o Hannah. Burke mluví s Cristinou.

Landon Pigg – “Sailed On”

Meredith odpojuje pacientku. Cristina říká Burkeovi, že Sydney chce její omluvu. Meredith říká Richardovi, že ho viděla s její matkou.

Kendall Payne – “Scratch”

Richard a Meredith stojí u pacientky spolu s její rodinou. Derek a Addison operují miminko Cheyenne. Meredith oznamuje čas smrti pacientky. Meredith brečí ve skladu, Derek ji utěšuje. Izzie mluví s Cheyenne.

Leeroy Stagger – “Just In Case”

Richard si podává ruku se sestrami. Derek leží s Addison v posteli. Izzie a Meredith si lehají k Georgeovi do postele.

St. Etienne – “A Good Thing”

Meredith říká Cristině, že čeká na Dereka, Cristina se zase vyhýbá Burkeovi. Derek odebírá Meredith krev. Cristina s Meredith řeší jejich vztahy.

Metric – “Monster Hospital”

Záchranáři přiváží Ricka, Bailey, George a Alex ho ošetřují.

Mike Tarantino – “Wienermobile Girl”

Cristina, Alex a George soutěží v pojídání hotdogů. Meredith se baví s Izzie o Doktorovi.

Sam Winch – “I Got Some Moves”

Sophie říká Georgeovi, že se musí zabojovat. Sestra oznamuje Richardovi, že začínají stávkovat.

Carey Ott – “Am I Just One”

Alex zapisuje do Yumiiny karty. Alex prosí Izzie, aby otevřela obálku s výsledky testu. Izzie kontroluje Ricka. Derek mluví s Cristinou o Meredith.

Adrienne Pierce – “Fool’s Gold”

George říká Meredith, že se neodstěhuje. Burke říká Cristině, že je rád, že se k němu nastěhovala. Meredith s Izzie a Georgem předávají Derekovi a Addison Doktora.

Psapp – “Cosy In the Rocket”

Úvodní znělka.

The 88s – “Hide Another Mistake”

Izzie a George se schovávají přes Doktorem v koupelně. Meredith si hraje se psem. Derek ukazuje Addison uloveného pstruha.

Kraak And Smaak – “One of These Days”

Meredith nastupuje do výtahu, říká Derekovi, že má psa. Derek říká Addison, že je královnou země Passive Agressiva.

Cary Brothers – “Ride”

Burke a Izzie říkají Dennymu, že dostane nové srdce. Rodiče Bex chtějí, aby jí Addison a George nic neříkali. Meredith zjistí, že Richard navštěvuje Ellis Grey.

Slow Runner – “Break Your Momma’s Back”

Meredith se prosí Dereka, aby jí řekl o programu. Izzie vyprovází Dennyho. George stříhá Bex vlasy. Addison přizná, že je královnou země Passive Agressiva. Cristina říká Burkeovi o dítěti. Izzie, George a Meredith se schovávají v koupelně před Doktorem.

Nat King Cole – “The Christmas Song”

Meredith a George sledují, jak Izzie vyzdobuje pokoj.

Lou Rawls – “Santa Claus Is Comin’ To Town”

Burke sděluje Justinovi, že mají pro něj srdce.

Mascott – “This Christmastime”

Burke říká Justionvi, že operaci srdce potřebuje. Patricia předává Richardovi zprávu od Adele. Alex přenechává Meredith případ. Addison řeší s Derekem dárky pro rodinu.

Jet – “Back Door Santa”

Alex nacvičuje na Cristině praktické zkoušky, pak ji vystřídá George.

Maria Taylor – “Christmas After All”

Izzie se baví s Derekem o následcích Timovi operace. Justinova matka vyzdobuje jeho pokoj. Bailey pozlobí těhotenská nevolnost při operaci.

Holiday On Ice – “Here Comes Your Ride”

Derek říká Timovi, že potřebuje další operaci. Cristina pozoruje Justina s jeho matkou a knězem. Justin říká, proč nechce nové srdce.

Sixpence None The Richer – “It Came Upon A Midnight Clear”

Izzie brečí před Alexem. Derek a Meredith odchází z nemocnice. Derek se připojí k Addison v baru. Derek říká Addison, že se zamiloval do Meredith. Cristina se dívá na ozdobený stromek a chanukový osmiramenný svícen. Izzie, Meredith, Goerge a Doktor leží pod stromečkem.

The LeeVees – “Latke Clan”

Derek začíná operovat Tima. Meredith, George asistují Bailey při operaci. Izzie pomáhá Alexovi učit se na zkoušky.

Catie Curtis – “Lo How a Rose E’er Blooming”

Cristina promlouvá k Justinovi.

Jim Noir – “I Me You (I’m Yours) “

Stážisté se předhánějí, kdo z nich má nejlepší paterčátko. Alex si chce promluvit s Izzie. Meredith a George se převalují v posteli. Burke nabízí Cristině snídani.

Gemma Hayes – “Two Step”

George hledá nádobku pro pijavice. Meredith pomáhá Alexovi s jeho případem pana Martina. Izzie je naštvaná na Meredith.

James Blunt – “Tears & Rain”

Izzie se stará o Emily. Meredith se omlouvá Izzie. Cristina je přivolána ke Constance, která spolkla žárovku.

Emiliana Torrini – “Sunny Road”

Izzie se snaží zachránit Emily. Meredith mluví s Derekem. Izzie se po probuzení ptá po Emily.

Moonbabies – “War On Sound”

Alex sedí u pana Martina, Derek mu říká o svém pacientu. Cristina sděluje Constance výsledky operace. Meredith zavede Izzie do psího útulku. Addison mluví s Derekem na galerii. Cristina snídá s Burkem. Izzie a Meredith si hrají s Doktorem.

Psapp – “Cosy In the Rocket”

Úvodní znělka.

Roisin Murphy – “Night Of The Dancing Flame”

Meredith si přivádí domů rande. Cristina a Burke se líbají v jeho bytě. Izzie a Alex se líbají. Derek a Addison se líbají ve sprše.

Greens Keepers – “Lotion”

Cristina provádí Steveovi klystýr. Alex se baví s Olivií. Izzie říká Alexovi, že se s ním chce vyspat. George narazí na Meredith schovávající se na schodišti.

Get Set Go – “Crying Shame”

Cristina přivádí Burkea do svého bytu. Izzie říká Meredith a Alexovi o pohotovosti kvůli paterčatům.

Lifehouse – “You And Me”

Olivie se omlouvá Alexovi. Derek operuje Stevea. Derek gratuluje Addison k podpisu smlouvy. Dorie začíná rodit.

James Blunt – “High”

Doktoři se připravují na Doriin porod. Addison začíná operovat. Miminka se odvážejí ze sálu na další operace.

Fannypack – “Nu Nu (Yeah Yeah)”

Izzie se připravuje na Díkuvzdání. Meredith se snaží vytratit z domu.

Dressy Bessy – “New Song (From Me to You)”

Alex poslouchá zprávu od Izzie. George si telefonuje s Cristinou. Addison volá Derekovi.

Mark McAdam – “Too Hard”

Alex se ptá Meredith, proč není na Díkuvzdání.

The O.A.O.T.’s – “Dance”

Burke pomáhá Izzie s vařením, Cristina, Joe a jeho přítel je pozorují.

Emiliana Torrini – “Serenade”

Izzie říká Burkeovi, proč má ráda Díkuvzdání. Bailey říká Cristině, že je těhotná. Derek se chystá na operaci Holdena.

Keren Ann – “Not Going Anywhere”

George vypráví svému otci o operaci ve výtahu. Meredith se umývá na operaci, ale vidí, že Holden umřel.

Josh Rouse – “Sad Eyes”

Meredith říká sbohem Derekovi. Meredith sleduje ostatní, jak slaví Díkuvzdání, říká Alexovi, že má jít za Izzie. Bailey přikazuje Richardovi, aby šel domů. Burke mluví s Cristinou. Addison prosí Dereka, aby ji neubližoval. Meredith sedí na baru.

Psapp – “Cosy In the Rocket”

Úvodní znělka.

The Chalets – “Sexy Mistake”

Addison mává na Dereka. Addison vidí Meredith, jak se snaží zakrýt uher. Izzie mluví s Alexem o polibku. Meredith si lepí náplast na čelo.

The Faders – “No Sleep Tonight”

Cristina ukazuje Izzie šaty na rande s Burkem. Alex, Izzie, Cristina a Meredith řeší Savvyinu mastektomii. Cristina a Burke jsou na rande.

Gabin – “Bang Bang to the Rock’N‘Roll”

Burke a Cristina ošetřují v restauraci muže, který omdlel.

Nouvelle Vague – “I Melt With You”

Burke nechá Cristinu při operaci pracovat s pilkou. Meredith jede s Derekem ve výtahu, přidá se k nim Addison.

Joe Purdy – “Far Away Blues”

Derek mluví s Weissem. Meredith pozoruje Esme a jejího manžela.

Anya Marina – “Miss Halfway”

Izzie políbí Alexe. Meredith sleduje Esme a jejího manžela, jak odchází z nemocnice. Cristina říká Burkeovi, že zažila nejlepší rande. Weiss přichází podpořit Savvy při operaci. Addison začíná operovat. Meredith se znovu potká s Derekm ve výtahu.

Psapp – “Cosy In the Rocket”

Úvodní znělka.

The Faders – “Better Off Dead”

Meredith jede do práce. Stážisté drbají o Meredith a Derekovi. Derek a Addison jsou v manželské poradně. George říká, že musí pomoct Meredith, Cristina a Izzie mají pro ni nachystané překvapení.

Mark Joseph – “Get Through”

Bailey a Richard operují Shanea. Cristina prosí Burkea, aby o nich Richardovi neříkal. Nicol souhlasí s operací. Richard schvaluje Burkeovi jeho vztah s Cristinou. Derek a Addison jsou v manželské poradně. Izzie a Cristina počítají peníze, které získaly za lístky. Alex políbí Izzie.

Annie – “Chewing Gum”

Cristina s Izzie prodávají lístky na operační sál. Alex přiváží Nicol do jídelny. Izzie se vsadí o to, co je příčinou Shanova „těhotenství“. Cristina dostala další pípnutí.

KT Tunstall – “On the Other Side of the World”

Addison a Derek mají oběd na vyhlídce. Cristina a Burke mluví o prozrazení jejich vztahu Richardovi.

Rosie Thomas – “Since You’ve Been Around”

Bailey zakazuje Derekovi jít k Meredith. Alex se baví s Nicol o jejím zákroku.

B.C. Camplight – “Blood and Peanut Butter”

Meredith si stěžuje Joeovi. Izzie, George a Cristina komentují Meredithino čekání. Sanitky přiváží zraněné do nemocnice.  Derek přichází do baru. Alex, Cristina, Izzie, George a Meredith jedou výtahem.

Emiliana Torrini – “Today Has Been Okay”

Richard chválí Alexe. Addison ukazuje miminko jeho matce. Bailey zastavuje výtah kvůli Derekovi. Meredith se dívá na Cristinu. Addison a Derek odchází z nemocnice. Bailey sděluje stážistům, že bude vizita.

Umbrellas – “The City Lights”

Izzie pomáhá pacientce odrodit dítě. Addison provádí císařský rež. Doktoři zjišťují, že Bonnie nelze zachránit.

The Hereafter – “Back Where I Was”

Tom a Bonnie jsou připravováni na operaci. Derek mluví s Meredith.

Psapp – “Cosy In the Rocket”

Úvodní znělka.

Blue-Eyed Son – “When I Come Home”

Izzie se vrací s Alexem z rande. Meredith křičí na Dereka. Meredith a Izzie leží u George v posteli. Cristina přichází do nemocnice. Addison hledá Dereka.

Cowboy Racer – “Yellow Horse”

Addison se ptá Burkea, jestli neviděl Dereka. George a Alex vezou zraněného policistu. Izzie sděluje Bailey výsledky testů. Alex se ptá George, co se děje s Izzie.

Roisin Murphy – “Love In The Making”

Burke podává Alexovi skalpel. George se ptá Burkea, co má dělat.

Mike Doughty – “I Hear The Bells”

George operuje za Burkeova vedení. Helikoptéra přistává na přistávací ploše. Meredith a Derek připravují Annu na ozdravný rituál.

Way Out West – “Don’t Forget Me”

Meredith a Derek sledují šamana, jak provádí ozdravný rituál. Izzie sděluje Verně její diagnózu. George si podává ruce s policisty. Richard mluví s Ellis Grey. Cristina hovoří s manželkou pacientka. Derek operuje Annu, Addison ho sleduje z galerie.

Tegan and Sara – “Not Tonight”

Meredith se ptá Joea, jestli si myslí, že se Derek ukáže. Derek sedí v čekárně, prosí Bailey o radu. Cristina říká Burkovi, že jsou pár. Addison říká Derekovi, že ho celý den hledala.

Psapp – “Cosy In the Rocket”

Úvodní znělka.

Ben Lee – “Catch My Disease”

Izzie pozoruje Alexe, jak hraje šipky. George, Meredith a Izzie se baví o Cristině. Derek si sedá k baru vedle Bailey.

Roisin Murphy – “Ramalama (Bang Bang) “

Alex a Derek sledují, jak se manželka hádá s pacientem. Cristina říká Burkovi, že Kalpana má Munchausena.

The Delgados – “I Fought The Angels”

Richard odvádí Ellis Grey zpátky do pokoje. Addison, Bailey a Meredith operuji Jeremiaha. Burke a Izzie sdělují Kalpaně, že ji přeloží na psychiatrii. Meredith nabízí Bailey, že za ni převezme masáž srdce.

Merrick Bryony – “Infinity”

George pomáhá Richardovi připoutat Ellis Grey k lůžku. Bailey volá Jeremiahově matce, že zemřel. Burke si lehá ke Cristině. Izzie čeká na Alexe u baru. Meredith zjistí, že Derek ještě nepodepsal rozvodové papíry.

Psapp – “Cosy In the Rocket”

Úvodní znělka.

Get Set Go – “Sleep”

Meredith a Cristina běhají v parku. George, Cristina a Meredith pozorují Izzie a Alexe, jak se spolu smějí. Izzie zve Alexe na sledování videokazet s operacemi Meredithiny matky.

Sylvie Lewis – “By Heart”

Kelly vypráví o jejím červenání. Ellis Grey se rozčiluje v nemocničním pokoji. Kelly se ptá Meredith, jestli je ok.

Roisin Murphy – “Ruby Blue”

Burke při operaci napomíná Cristinu. Bailey se ptá Izzie, jestli věděla, že Ellis Grey má Alzheimera. Cristina omdlí při operaci. Bailey a Izzie ji odvážejí ze sálu. Cristina říká Izzie, že je těhotná.

Inara George – “Fools In Love”

Sestra vpisuje Cristinino jméno na operační tabuli. Addison operuje Cristinu. Derek se umývá po operaci. Meredith se ptá Alexe, jestli se stará o to, co se děje mezi ní a Derekem. Bailey zakazuje Meredith připojit se ke Cristinině operaci. Burke uspává před biopsií Ellis Grey. Derek říká Addison, že bude operovat miminko, pokud to zvládne přes noc. Addison políbí Dereka.

Maria Taylor – “Song Beneath The Song”

Meredith brečí na lavičce před nemocnicí. Meredith políbí Dereka. George si lehá na lůžko k Ellis Grey. Izzie mluví s Alexem. Ellis Grey políbí George na tvář. Meredith si přisedá ke Cristině. Burke říká pacientovi, že  měl doslova zlomené srdce.

Psapp – Cosy In the Rocket

Úvodní znělka.

KT Tunstall – “Suddenly I See”

Meredith s Cristinou řeší jejich rozchody. Meredith říká Derekovi, aby ji přestal pronásledovat.

Jem – “Just A Ride”

Cristina povídá o svých panenkách Judy. Izzie informuje Burkea o rozhodnutí transplantačního centra.

Joy Zipper – “Go Tell The Worl”

Cristina a Izzie diskutují o pacientovi. George v jídelně ignoruje Olivii. Meredith říká Georgeovi, že si má promluvit s Olivii.

Goldfrapp – “Beautiful”

George říká Derekovi o stavu pacientky. Derek říká Burkeovi, že trvá na MRI a EEG.

Brandi Carlile – “What Can I Say”

Addison říká Derekovi, že je jí líto, co se stalo. Meredith mluví s pacientem. Burke sleduje tabuli s operacemi. Bailey vyhazuje hlavy panenek do koše. Derek operuje pacientku, Burke ho sleduje z galerie.

Blue-Eyed Son – “Step Away From the Cliff”

Meredith sedí na baru a popíjí jednoho panáka za druhým a povídá si s Joem. Derek mluví s Addison.

Meredith řekne Cristině a Georgovi, že je Derek ženatý. Cristina se svěří Meredith, že je těhotná. Joe omdlí.

Mike Doughty – “Looking At The World From The Bottom of A Well”

Meredith leží v posteli. Cristina si trénuje názvy operačních nástrojů.

Esthero Feat. Sean Lennon – “Everyday is a Holiday”

George si povídá sám se sebou. George řekne Meredith, že Burke políbil Cristinu. Meredith čeká před výtahem na Cristinu.

Ivy – “Feel So Free”

Derek se při operaci ptá Burkea na jeho příhodu s Joem. Derek mu vypráví svůj příběh. George se snaží pomoct Joeovi. Meredith pozoruje Addison při operaci. Alex mluví s Izzie.

Joe Purdy – “The City”

Meredith odjíždí od Derekova karavanu. Burke stojí v odpočívárně. Derek přechází po karavanu. Izzie pozoruje Alexe s Joem. Alex obejme George. Cristina mluví s Meredith na baru.

Firstcom – “All I Need”

Cristina s Meredith vyšetřují na baru Joea.

Bow Wow Wow – “I Want Candy”

Rekapitulace předchozí série.
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

18×20

České titulky: ZDE

Stav překladu:

Překlad: 100 %

Korekce: 100 %

Sedí na verze:

WEBRip.x264-ION10

720p.WEB.H264-PECULATE

1080p.WEB.H264-PECULATE

720p.WEB.H264-DEXTEROUS

1080p.WEB.H264-DEXTEROUS

720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

Další epizoda

19x01

Everything Has Changed

26. října 2022 na Disney+

19x04

Haunted

27. října 2022 na ABC

Titulky k Grey's Anatomy a Station 19 už překládat nebudeme, jelikož se epizody objeví vždy s třítýdenním zpožděním na Disney+.

Vzkazy

Vzkazník byl natrvalo zrušen

Podpořte nás

Nevíte si rady?

Spřátelené weby