5. řada

Zde naleznete hudbu k jednotlivým epizodám + scény, kde se objevuje.

———————————————–

Greg Laswell – “Off I Go”

Izzie omdlí Alexovi v náručí. Meredith říká Callie, Owenovi a Derekovi, že John Doe je George. Alex se snaží vzbudit Izzie. George vezou na operaci, Owen a Derek k němu promlouvají. Richard a Bailey přibíhají k Izzie. Alex oživuje Izzie. Alex sleduje Richarda, Bailey a Cristinu, jak se snaží oživit Izzie. Meredith sleduje George při operaci. Izzie vstupuje do výtahu, když výtah zastaví a otevřou se dveře, čeká na ni George. Alex brečí.

Hollywood, Mon Amour – “Flashdance… What A Feeling”

Derek a Meredith se sami oddají na papírku v převlékárně.

Missy Higgins – “The Battle”

Callie je naštvaná na Arizonu. Mark, Derek, Owen, Meredith a Callie operují a mluví o Georgeovi.

Ingrid Michaelson – “All Love”

Cristina, Meredith, Alex a George spí v Izziině pokoji. Bailey kontroluje Izzie. Cristina vidí Owena, jak objímá George.

Katie Herzig & Matthew Perryman Jones – “Where the Road Meets the Sun”

Richard poslouchá Arizonu, jak zve Bailey, aby viděla radost. Izzie poslouchá, jak Dr. Swender a Cristina oznamují rodině Allison, v jakém je stavu. Izzie sedí na pláži na lehátkách s Dennym. George uklidňuje Izzie a říká jí, že už udělala rozhodnutí dávno. Izzie říká Derekovi, že půjde na operaci, ale že podepíše zákaz resuscitace.

Joy Williams – “Charmed Life”

Derek říká Meredith, že ví, jak vyoperuje Izzie nádor. Izzie se prochází a Alexem a chce ho představit svým přátelům z chemoterapie.

Sugarplum Fairies – “Hold On To Me”

Cristinaříká Owenovi, že nechce, aby umřel. Bailey se ptá Callie a Dr. Swender, jestli jsou v pořádku. Bailey vede Callie a Dr. Swender, aby jim ukázala radost. Owen se ptá v autě Cristiny, jestli půjde s ním. Voják říká svému veliteli, že se přišel zapsat doktor. Owen se objímá se svou matkou. George vstoupil do armády.

Matthew Mayfield – “First In Line”

Alex říká Becce, aby mu dovyprávěla její maturitní proslov. Meredith za dohledu Richarda a Marka operuje. 5 mrtvých je zavíráno do igelitových vaků. Izzie se snaží kvůli EEG přivolat halucinaci Dennyho. Cristina a Owen se snaží zachránit pacienta. Richard chválí Meredith. Derek a Bailey se dívají na Izzie, jak se snaží přivolat Dennyho. Owen chytá Cristinu za ruku a pak prohlašuje čas smrti. Derek ukazuje na místo, kde je tumor.

Au Revoir Simone – “Another Likely Story”

Richard říká Meredith, že by si přál, aby ji při její sólo operaci viděla Ellis Grey. Meredith děkuje Derekovi za svatební dar. Owen chválí George.

Ingrid Michaelson – “Turn to Stone”

Cristina, Meredith připravují Izzie. Izzie říká, že její družičkou bude Cristina a Meredith bude svědkem Alexovi. Alex čeká, až Izzie přijde uličkou k němu. George podpírá Izzie a odvádí ji Alexovi. Kněz oddává Izzie a Alexe. Alex odříkává svůj slib Izzie. Izzie a Alex se líbají, ostatní jim tleskají.

Emilie Mover  – “Brand New”

Izzie chce po ostatních, aby vybrali jídlo pro svatbu. Derek si zkouší svatební oblek. Bailey pomáhá Izzie s ochutnávkou jídel.

The Rescues – “Stay Over”

Owen dává pokyny Georgeovi při operaci. Derek mluví s Meredith o Richardovi a o tom, že jej nechce na jejich svatbě.

Brett Dennen – “So Far From Me “

Bailey pozoruje Izzie, jak se objímá se svou matkou. Izzie se ptá Bailey, aby jí řekla výsledky snímků a že ji bude operovat. Derek mluví s Richardem o Meredith. Meredith se ptá George, jak dopadla operace. Meredith mluví s manželkou pacienta.

The Hard Lessons – “Wedding Ring”

Mark se setkává s Lexií a Thatcherem. Alex popisuje Izzie, jak chutná jídlo předtím, než si Bailey odváží na operaci. Meredith říká Derekovi, že budou muset kvůli Izzie posunout svatbu. Meredith balí deníky Ellis Grey pro Richarda.

All Thieves – “Turn and Turn Again”

Richard říká Meredith, že se za ni měl postavit, když byla malá holka. Brečící Meredith se opírá o Richarda, který se jí omlouvá. Izzie říká své matce, že je v pořádku a že ji má ráda. Cristina mluví s Owenem, který ji ukazuje lístek s větami od terapeutky.

The Mostar Diving Club – “Vagabonds And Clowns”

Meredith si pozoruje zásnubní prsten. Alex sedí s Izzie na chemoterapii. Callie a Arizona se líbají na schodišti. Cristina zavírá dveře výtahu, když zjistí, že ji Owen zpozoroval. Derek říká Meredith, že nemusí nosit prsten. Meredith říká Derekovi, že Izzie bude pomáhat s přípravou jejich svatby. Meredith s Derekem narazí na Lexie a Marka.

Jont – “Sweetheart”

Calliin otec mluví s Richardem. Bailey přesvědčí Jessičina tátu, aby zůstal s Jessicou, která umírá v jeho náruči.

Shady Bard – “Summer Came When We Were Falling Out”

Owen přizná terapeutce, že cítí stud. Derek chválí Marka před pacientovou manželkou. Bailey mluví s Arizonou.

The Rescues – “Break Me Out”

Cristina chladí Izzie čelo, zatímco se Meredith přichází ukázat v dalších svatebních šatech. Richard se usmívá na Meredith. Alex říká Georgeovi, že pod tlakem za moc nestojí. Meredith se ptá Lexie, jestli by nechtěla být její družička.

The Cinematic Orchestra – “That Home”

Meredith povzbuzuje Dereka před operací. Alex běží do pokoje za Izzie, ale ta už je pryč. Derek vchází na operační sál, Izzie ho sleduje. Derek začíná operaci.

Ben Lee – “Rise Up”

Mark prohlásí Joyce za mrtvou, její rodina se s ní loučí. Alex pochoduje před sálem, říká Richardovi, že čekají na Izzie, Richard se k nim připojí. Derek znovu nabývá kontrolu nad operací. Bailey říká ostatním, že se musí příště snažit víc.

Sanders Bohlke – “The Weight Of Us”

Alex se svěřuje Meredith ohledně Izzie. Owen mluví s Cristinou ve ventilační šachtě o tom, že ji nechce ublížit. Izzie mluví s Bailey o tom, že se za ní nikdo nepřišel podívat.

O+S – “We Do What We Want To”

Před Meredith se otvírá výtah, ve kterém stojí Derek a popisuje ji všechny snímky, které vidí a žádá ji o ruku. Derek a Meredith se líbají. Cristina říká Owenovi, že se vedle něho bojí usnout. Owen přijímá pomoc od Dereka. Meredith si lehá ke Cristině do postele. Alex si lehá vedle Izzie, když se probouzí po operaci.

Gomez – “Little Pieces”

Alex pochoduje před Izziiným pokojem, sestra mu nabízí přichystání lůžka. Callie a Arizona tancují. Owen se ukládá ke spánku vedle Cristiny.

Peter Broderick – “With The Notes In My Ears”

Richard říká Derekovi, že v něj Meredith věří. Derek si holí vousy. Alex říká spící Izzie, že je u ní. Bailey odchází z nemocnice se šálou od Izzie. Cristina a Owen se milují.

Common & Martina Topley Bird – “Everywhere”

Cristinařeší s Izzie v kuchyni způsob léčby. Alex se ptá Izzie, co schovávají. Cristina říká Izzie, že ji domluvila schůzky s doktory. Meredith říká Izzie a Cristině, že je v pořádku. Cristina se strachuje o Izzie. Richard sleduje operační tabuli.

Royal Wood – “A Mirror Without”

Meredith a George řeší problémy mezi stážisty. Pacientka říká Cristině, že potřebuje ujištění, že operace proběhne v pořádku. Cristina říká Alexovi a Bailey o Izziině nemoci a začíná operovat.

Great Northern – “Driveway”

Lexie líbá Marka před ostatními stážisty. Meredith prosí Dereka, aby pomohl Izzie. Izzie uklízí věci do skříňky a zjišťuje, že na ni čeká Bailey, Richard a Alex. Bailey říká Georgeovi o Izzie. Derek si prohlíží Izziiny snímky. Izzie je přijata do nemocnice jako pacientka.

Rachael Yamagata & Ray LaMontagne – “Duet”

Tricia říká Meredith, že její strach zachrání jejímu bratrovi život. Izzie se ptá Lexie, jak by sdělila pacientce diagnózu. Owen a Arizona chválí Alexe. Alex se chlubí Izzie, že bude asistovat u Owenovy operace. Izzie líbá Alexe.

Metric – “Front Row”

Alex, Meredith, Izzie a Lexie pozorují Dereka válejícího se na gauči. Meredith říká Derekovi, že by se měl osprchovat a jít do nemocnice. Derek vrazí Alexovi do rukou cereálie. Cristina v nemocnici probudí Owena, ten ji srazí k zemi.

Shady Bard – “Treeology”

Richard říká Meredith, že se s ní chtěl Derek zasnoubit. Mark říká Lexie, že ho nezlomila, ale složila dohromady.

Piers Faccini – “A Storm Is Going To Come”

Izzie sleduje rezidenty, Meredith se s ní loučí. George říká Izzie, že je tu stále pro ni, kdyby si potřebovala promluvit. Izzie říká Cristině, že ji musí něco říct. Meredith mluví s Derekem o tom, že se odstěhoval z domu, a o tom, že se s ní chtěl zasnoubit. Derek odpálí prsten pryč. Izzie je s Cristinou ve ventilační šachtě a říká jí o její rakovině.

Matt Hires – “Turn The Page”

Derek v pokoji kontroluje snímky, zatímco Jen a její manžel spí. Jen se poukouší zeptat Dereka, jestli se už vyslovil. Meredith přináší Derekovi další snímky. Alex se ptá Meredith na Dereka. Derek říká Alexovi, ať pípne Addison. Meredith přiznává, že ji to trochu otravuje, že je tu Addison.

Dash & Will – “Error Error”

Cristina ostatním předčítá z deníku Ellis Grey o Margaret Campbell u oběda. Alex a Meredith mluví o Derekovi a Addison.

Little Dragon – “Twice”

Alex přivádí Richarda na sál, kde se stále marně pokouší Derek zachránit Jen. Addison říká Derekovi, že musí provést císařský řez, Richard to odsouhlasí. Addison začíná provádět císařský řez. Richard promlouvá k Derekovi. Daisy vyšetřuje Izzie. Jen umírá, jakmile Addison odrodí její dítě. Derek odchází ze sálu. Jenin manžel označí Dereka za vraha.

Calahan – “Like A Ghost”

Callie naruší Arizonino rande a říká jí, že právě ona je a nezkušená. Addison dává Bailey doporučující dopis a loučí se s ní.

Snow Patrol – “The Planets Bend Between Us”

Owen říká Cristině, že byla vůči Margaret Campbell zároveň učitelkou, ale i surovcem. Owen říká Cristině, že s ní chce být i za 40 let. Alex pozoruje Jenina manžela, jak se loučí s Jen. Meredith nalívá pro ni a pro Dereka panáka. Izzie mluví ke stážistům a ukazuje jim snímky pacientky X.

Sara Bareilles & Ingrid Michaelson – “Winter Song”

Beth mluví s Owenem o jejich zrušeném zasnoubení, Owen jí říká pravdu o jejím otci. Cristina a Meredith mluví o tom, jak málo znají Dereka a Owena, zatímco pozorují Naomi, Sama, Marka, Addison a Derek, jak se spolu baví. George říká Sadie, že ji klidně pomůže s doučováním. Owen říká Cristině, že své matce pravidelně volá.

Keri Noble – “Emily”

Richard a Derek vyhlíží Addison, která vystupuje s Naomi a Archerem ze sanitky. Alex se ptá Izzie, co dělá, Izzie připravuje soutěž pro stážisty.

Slow Runner – “Happy Ending”

Mark se baví s Addison v baru o Lexie, když se k nim připojí Derek. Addison prosí Dereka, aby se znovu vrátil do té malinkaté krabičky.

Liam Finn – “Gather to the Chapel”

Richard, Bailey, Naomi, Sam, Callie a Richard sledují Addison, jak se pokouší v modlit v kapli. Callie ukazuje Addison, jak se modlit.

Shontelle – “Roll It”

Izzie a Alex říkají Richardovi, že potřebují cenu pro stážisty. George oznamuje ostatním, že se stážisté blíží do finále. Lexie a ostatní dva stážisté protínají cílovou pásku, zatímco je Richard, Izzie a Alex povzbuzují. Izzie dává stážistům poslední otázky, které rozhodnou o vítězi. Lexie vítězí v soutěži. Richard jí říká, že může při operaci držet Apokalyptickou sací trubici.

Nikka Costa – “Stuck To You”

Izzie si zkouší sama odebrat krev, když přicházejí ostatní studenti a brblají, že s ní musí tvrdnout na klinice. Cristina vrazí na odpočívárnu a probudí spícího Owena. Owen říká Cristině, že by měla víc nosit vlasy vyčesané nahoru, protože se mu líbí její krk. Mark a Lexie vystupují z výtahu. Meredith odchytí Cristinu na chodbě. Lexie mluví a Callie o ní a o Markovi. Meredith dává Cristině deníky Ellis Grey, aby je přečetla jako první kvůli poměru její matky s Richardem. Mark si všímá prstenu, který si prohlíží Derek. Mark jde na kontrolu k Owenovi.

Panda Transport – “Transmission”

Dr. Dixon se ptá, kam zmizela Bailey. Bailey je se svým synem v dětském koutku a pozoruje matku, jak při odchodu dává své dceři na záda batůžek. Izzie nechává stážisty skenovat, George to komentuje. Meredith mluví s Cristinou, zatímco je Lexie a Jen poslouchají.

Trolle Siebenhaar – “These Streets”

Derek pozoruje Meredith. Cristina, Sadie, George, Alex, Izzie a Lexie si prohlíží časopis o sexuálních hrátkách. Cristina si upravuje vlasy, zatímco ji Owen pozoruje. Alex a Izzie jdou zkusit 16. Cristina mluví s Owenem.

Bon Iver – “Re: Stacks”

Cristina a Bailey objímají Dr. Dixon, která jim vykládá o tlaku, který zpomaluje srdce a uklidňuje. Richard vytahuje z pacienta sexuální pomůcku. Alex, Richard a jeden ze stážistů se v umývárně smějí. Dr. Dixon říká Bailey a Cristině, že ji můžou pustit.

Kate Havnevik – “Halo”

Lexie si přisedá ke Callie na baru. Meredith přichází za Cristinou, u které leží Owen. Cristina říká Meredith, že Richard plánoval požádat Ellis Grey o ruku.

Dido – “Never Want To Say It’s Love”

Arizona líbá Callie. Derek a Mark připravují pokoj pro Derekovo žádání Meredith o ruku. Derekovi volá Addison. Izzie si prohlíží výsledky svých testů, když pro ni přijde Alex. Cristina si čte deník Ellis Grey, zatímco u ní Owen stále leží. Meredith si lehá ve svém pokoji na postel a nachází pod polštářem lístek růže.

Powderfinger – “Drifting Further Away”

Bailey brečí, Richard ji utěšuje. Izzie stojí před nemocnicí. Dunn pozoruje lidi, kteří se přišli podívat na jeho smrt a mezi nimi vidí i Meredith. Jackson se probouzí. Meredith brečí, Derek ji utěšuje. Derek říká Cristině, že Meredith brečí v autě. Derek pozoruje Cristinu s Meredith v autě.

Bon Iver – “Blindsided”

George sedí s manželkou dárce, zatímco Richard vyjímá orgány. Bailey, Alex a Arizona operují Jacksona. Izzie běží před nemocnici, kde mluví s Dennym o tom, že pro ni přišel. Izzie se ptá Dennyho, zda je nemocná. Denny líbá Izzie.

Emiliana Torrini – “Birds”

Bailey kývá na Izzie, aby odvedla Jacksonovu matku z pokoje. Derek říká Cristině, aby pacienta zavřela. Jacksonova matka mluví s Izzie. Izzie se dívá na Dennyho. Bailey říká Jacksonově matce, že Jackson umírá. Richard přibíhá ho pokoje se zprávou, že mají orgány, když Jackson začíná kolabovat.

Johnathan Rice – “The Acrobat”

Owen říká Cristině o své nejlepší a zároveň nejhorší operaci. Cristina sundává Owenovi kravatu. Alex říká Izzie, že by ji jeho matka ráda poznala. Denny říká Alexovi, že si musí promluvit.

Winterpills – “Take Away The Words”

Bailey pozoruje spícího Jacksona. Arizona se ptá Bailey, co se děje. Derek přichází do nemocnice.

Anya Marina – “All The Same To Me”

Izzie dává Cristině rady ohledně rande s Owenem. George se ptá, proč jí Meredith dušené maso. Derekova matka se ptá Meredith na její rodiče. Derek mluví s matkou o Meredith.

Right Away, Great Captain! – “What A Pity”

Cristina vchází do místnosti, kde sedí Meredith, řekne ji, že její culík vypadá směsně. Derekova matka mluví s Markem o Lexie. Callie a Mark oznamují pacientu výsledky operace.

Glass Pear – “Last Days Of Your Life”

Meredith mluví s Derekovou matkou. Izzie říká Dennymu, že s ním chce jít na rande a aby byl živý. Izzie se rozchází s Dennym. Callie se ptá Marka, jestli chce zajít na skleničku, Mark ji říká, že má plány a odchází s Lexie. Cristina říká Owenovi, že jde pozdě a je namol. Cristina říká Owenovi, že se musí osprchovat, ten se vydá směrem k její koupelně. Derekova matka dává Derekovi prsten a říká, že Meredith je ta pravá pro něj.

Daniel Powter – “Am I Still the One”

Cristina stojí nad ventilací. Meredith a Derek leží v posteli, když jim zazvoní budík. Meredith prosí Dereka o rychlovku, která by jí zlepšila den.

Dido – “The Day Before The Day”

Sadie mluví s Meredith o Cristině. Bailey mluví s Jacksonem před operací. Jackson dává Alexovi podepsat kartu se zážitkama.

Tandy – “Home”

Derek tancuje s Meredith. Alex připravil Izzie k narozeninám dort, Denny to komentuje. Izzie říká, že má vše, co si přála.

Ben Folds – “You Don’t Know Me”

Callie a Mark si domluví mezi sebou 1krokový program odvykací program od stážistů. George říká Cristině před Alexem o Izziiných narozeninách. Ale se ptá Izzie na Dennyho. Meredith vzdychá nad Georgem, protože si chce sednout. Alex mluví s ostatními o trestanci. Sadie se připojí k ostatním u stolu. Owen odbude Cristinu.

Santogold – “Lights Out”

Margaret říká Markovi, Georgeovi a Callie, že pojede do Denveru. Mark a Callie zírají v baru na Joea a snaží se nepropadnout stážistům. Mark odchází s Lexie. Callie si dává panáka, Joe se ji ptá, zda chce dalšího.

The Coral Sea – “Ah, Ah, Ah”

Bailey se ptá Alexe, proč Arizona kroutí hlavou. Arizona říká, že je potřeba dostat Jacksona na transplantační seznam. Bailey žádá o další názor na léčbu. Arizona říká Bailey, že by se měla začít soustředit na pacienta, a ne na ni. Cristina odchází z umývárny, když vstoupí Meredith. Owen zve Cristinu na skleničku, ale ta mu říká, ať ji nechá na pokoji.

Sugarush Beat Company – “They Said I Said”

Lexie sleduje Richarda a ostatní nadřízené a snaží se odečítat ze rtů, kdo bude první provádět sólo operaci. Stážista říká ostatním, že to bude Alex, Izzie se ho ptá, jestli si je opravdu jistý. Bailey říká ostatním, že vyhrála sólo operaci.

Ray LaMontagne – “Winter Birds”

Meredith přiváží Emmu k její sestře. Dr. Dixon říká rodičům Holly o tom, že se už neprobere a že by ráda odebrala její orgány se souhlasem rodičů.

Max Morgan – “Secret”

Dr. Dixon mluví s Cristinou. Cristina píše jméno Alexe na operační tabuli, sleduje ji Richard i ostatní rezidenti. Meredith pozoruje operační tabuli. Alex říká Izzie, že vyhrál a že ji miluje a že ji zve, aby s ním byla při jeho první sólo operaci. Denny říká Izzie, že mu Alex začíná lézt krkem.

Kanye West – “Street Lights”

Richard se ptá Alexe, zda je připravený, Izzie říká, že je. Owen vede Cristinu do ventilační šachty. Cristina a Owen se líbají. Lexie zvoní u Markových dveří. Lexie si sundává oblečení a říká Markovi, aby ji učil. Mark a Lexie se líbají. Alex se připravuje za dozoru Richarda k operaci, ostatní rezidenti se sázejí, jak to dopadne. Lexie a Mark se milují. Cristina a Owen se líbají ve ventilační šachtě. Dr. Dixon odebírá Holly orgány. Lex začíná operovat, Izzie se dívá na Dennyho.

Waz – “Ordinary Girl”

Mark pokládá spící Ivy na lůžko přistavené k jejímu otci. Meredith mluví se Sadie. Mark a Derek pozorují sklíčenou Lexie. Owen čeká na Cristinu před jejím bytem. Owen říká Cristině, že je překrásná. Meredith vidí v kuchyni Lexie, kterou dovedl Derek. Izzie říká Alexovi, že si zaslouží někoho lepšího, ten říká, že se s ní rozejít nechce. Izzie se omlouvá Dennymu.

Tina Dico – “No Time to Sleep”

Izzie se probudí a hledá Dennyho. Denny říká Izzie, že ji miluje. Bailey se připojuje k Meredith a Cristině, které pracují na Sadie.

Dido – “Quiet Times”

Izzie mluví v posteli s Dennym.

Meiko – “Boys With Girlfriends”

Meredith říká Cristině, že žádný z jejich stážistů neodpovídá na pager. Cristina odchytí jednu ze svých stážistů. Alex se ptá Cristiny a Izzie, kde jsou stážisti. Meredith se ptá Alexe, co je s Meredith.

Lisa Hannigan – “An Ocean and a Rock”

Alex říká pacientce, že je vše připraveno k zákroku. Derek se při operaci diví, že si pacient nevšiml, že má záchvaty. Mark mluví s Ivy o jeho rodičích.

Lenka – “Trouble Is A Friend”

Izzie chce po Alexovi, aby spálil Dennyho svetr. Cristina, Callie a Mark spolu mluví na baru. Cristina se pozoruje Owena. Derek chce, aby mu Meredith vyprávěla historky. Cristina běží za Owenem, ten ji políbí. Izzie pozoruje Alexe, jak pálí Dennyho svetr.

The Flying Tourbillon Orchestra – “The Uniform”

Izzie vytahuje ze skříně Dennyho svetr. Callie leží sama v posteli. Cristina vpadne do pokoje Meredith a Dereka. Derek otvírá dveře, za kterými stojí Sadie. Sadie se vítá s Meredith. Cristna mluví v kuchyni s Derekem. Alex, Cristina, Derek, Sadie a Meredith jdou do nemocnice.

Seabird – “Falling For You”

Richard chválí Cristinu za učení stážistů. Pacient při operaci kolabuje. Izzie mluví s indiánem o duších. Owen prohlašuje čas smrti, Callie se rozbrečí, Mark ji utěšuje.

Shady Bard – “Torch Song”

Owen vyhazuje Cristinu, Alex a Lexie od pacienta. Ed se stále snaží oživit svou ženu, Derek k němu promlouvá, Bailey ho vystřídá v masáži srdce. Izzie se dívá na Dennyho a pak mluví na Mikea při operaci. Derek vystřídá Bailey a přestává masírovat srdce pacientce.

Brazilian Girls – “Good Time”

Cristina mění s Alexem mrtvoly za případ. Izzie se k nim připojí s obědem a děkuje Alexovi za mrtvoly. Meredith říká ostatním, že jí přes deníky její matka učí, jak používat operační nástroje. Lexie se chce připojit, ale ostatní to odmítají.

Erin McCarley – “Gotta Figure This Out”

Lexie se připojuje k ostatním stážistům. Derek vchází do pokoje, kde se spolu baví Cristina a Meredith. Erica říká Callie, že vše nahlásí UNOSu, ale Callie s ní nesouhlasí. Erica říká Callie, že ji vůbec nezná a odchází pryč. Izzie si zavazuje tkaničku, když vedle sebe ucítí Dennyho. Izzie líbá Alexe. Denny se ptá Izzie, zda je v pořádku.

Psapp – “I Want That”

Meredith a Cristina si telefonují o denících Ellis Grey, zatímco se Derek snaží usnout. Izzie a Alex spolu leží v posteli. Owen dává elektrické šoky zraněnému. Derek a Meredith vystupují z výtahu, když Cristina odchytne Meredith. Derek pozoruje Bailey, jak se po telefonu dohaduje s Tuckerem o manželské poradně, potom s ní mluví o Cristině a Meredith.

Vampire Weekend – “Walcott”

Meredith prohlíží staré krabice po Ellis Grey, ukazuje Derekovi pitvalku Janču. Alex se ptá Izzie, jestli budou spát i s jinými.

Greg Laswell – “Days Go On”

Owen dává při operaci Izzie otázky o zvířecích zásluhách v medicíně. Cristina a její stážisté se starají o prasata. Richard, Bailey, Meredith a Erica musí vyřešit komplikaci při operaci.

El Perro Del Mar – “From The Valley To The Stars”

Richard se omlouvá Meredith. Cristina a Lexie uspávají prasata.

Raining Jane – “Prelude”

Izzie líbá Alexe. Izzie se zeptá Alexe, jestli s ní chce chodit. Meredith a Derek prohlížejí další krabice, když Derek najde další deníky Ellis Grey.

Erin McCarley – “Love Save The Empty”

Meredith si čte deník Ellis Grey, zatímco Derek spí. Erica a Callie přichází do bytu a dávají si víno, pak se začnou líbat. Derek říká Meredith, že publikovali jejich klinický výzkum. Richard mluví s Bailey o publikaci. Bailey se potěšeně šklebí při psaní na operační tabuli.

Emilie Mover – “Ordinary Day”

Callie mluví s Markem o Erice. Meredith se v kavárně ptá ostatních, co se děje, Izzie ji říká, že vybírají stážisty pro George.

Shady Bard – “These Quiet Times”

Richard dává povely před operacemi, pak mluví s Bailey. Záběry na probíhající operace. Richard přenechává dokončení operace Cristině. Meredith upustí ledvinu na zem.

Greg Laswell – “Comes And Goes (In Waves)”

Bailey, Alex a Izzie se snaží zachránit pacienta. Cristina mluví s pacientkou, Lexie je pozoruje. Alex křičí na syna pacienta, Izzie ho usměrňuje. Lexie se ptá George, jestli si ji vůbec jako stážistu vyžádal.

Brandi Carlile – “Hiding My Heart”

Bailey veze dárkyni k pacientce a její rodině. Meredith pozoruje pacientku, Richard jí ukazuje pacienta, který může umřít i přesto, že nikdo neupustil jeho ledvinu. Alex přiváží k pacientu jeho syna. George mluví s pacientem.

Lenka – “Live Like You’re Dying”

Meredith u Joea objednává pro ni a Cristinu další rundu. Derek dává Meredith ledvinu ve sklenici jako poděkování za pomoc při klinickém výzkumu. Callie říká Erice, ať si sundá kalhoty. Izzie říká Alexovi, že ho má ráda a Alex ji políbí. Meredith říká Derekovi, že čte deníky Ellis Grey. Cristina odchází z baru, když zaslechne Owena, jak si objednává pití.

Joshua Radin – “One Of Those Days”

George uklidňuje Duncana, než ho přivede na sál. George zavede Duncana omylem na špatný operační sál. Erica vítá na Duncana na sále.

Patrick & Eugene – “Altogether Now”

Izzie nervózně přešlapuje před dveřmi, když zaklepe, otevře ji Derek, zakrytý pouze polštářem. Derek chce dvacku po Alexovi pro Izzie. Cristině a Callie pomáhají s nastěhováním Meredith a Erica. Erica zve Callie na rande.

The Bird & The Bee – “My Love”

Erica sleduje Callie ve výtahu, zatímco ji pozoruje Bailey.

Emiliana Torrini – “Big Jumps”

Bailey radí Callie ohledně rande s Ericou. George narazí na Meredith, Cristinu a Izzie na dermatologii.

The Whitest Boy Alive – “Done With You”

Cristina zachraňuje pacientku. Alex se oboří na Izzie, protože mu ukradla pacientku. Bailey konzultuje případ s Cristinou. Mark, Derek a Izzie operují.

Brett Dennen – “Ain’t Gonna Lose You”

Izzie mluví s manželkou pacienta, Alex ji poslouchá. Cristina, Meredith a Izzie sedí znovu na dermatologii. Lexie uklidńuje George, když přijde Richard s výsledky testu. Lexie říká Georgeovi, že testem složil. Geroge jde říct výsledky Izzie.

Bernadette Moley – “Love to Me”

Cristina, Meredith, Izzie oslavují s Georgem jeho test. Lexie si objednává u Joea pití. Derek kárá Izzie a Alexe.

The Rescues – “My Heart With You”

Callie a Erica jsou na rande. Derek říká Meredith, že může odstěhovat zpátky, ta to odmítá. Derek líbá Meredith. Meredith a Cristina v přívěsu popíjí při čtení deníku Ellis Grey.

Erin McCarley – “Pitter-Pat”

Meredith mluví se svou terapeutkou. Izzie sedí před domem na houpačce a mluví s Meredith. Alex zdraví Izzie. Meredith mluví s Derekem o Cristině a odstěhování Alexe a Izzie. Richard dohlíží na George při psaní testu.

Emiliana Torrini – “Ha Ha”

Cristina mluví s terapeutkou Meredith. Meredith se mlčky dívá na Shelley, která se jí vyptává na Dereka.

Santogold – “Say Aha”

Meredith říká své terapeutce, že u ní končí. Izzie narazí na Dereka, jak si vyměřuje její pokoj. Alex, Izzie a Derek mluví s Meredith.

Little Jackie – “LOL”

Lexie se ptá Marka na operaci. Cristina a Callie se těší z inzerátu na byt od Izzie. Izzie se rozčílí na Cristinu. Callie mluví s Ericou o Markovi.

Sia – “Cares at the Door”

Callie mluví s Markem. Meredith se ptá Cristiny, zda má vyhodit Izzie a Alexe z domu. Lexie se ptá George na test. Alex, Lexie, Cristina si sdělují zajímavosti o svých pacientech. Alex nazve Lexie Lexipedií.

Greg Laswell – “And Then You”

Lexie dočítá dopis pro Sarah Beth, ta odkráčí z pokoje. Anna a Sarah Beth se ptají Izzie, jak je na tom Betty, když jim přijde Meredith říct o smrti Vincenta. Izzie a Meredith pozorují Annu a Sarah Beth. Meredith se omlouvá Izzie. Owen zašívá Cristinu.

Bon Iver – “Skinny Love”

Alex mluví se Sarah Beth o jejím manželovi.

Other Lives – “Black Tables”

Meredith stojí v domě ze svíček. Cristina a Richard uklidňují Meredith. Bailey se marně pokouší oživit Dereka. Meredith brečí.

Beck – “Youthless”

Owen si sám sešívá zranění na noze, pak poprosí o pomoc Cristinu. Callie prosí Owena o radu. Izzie ukazuje Derekovi snímky Betty. Rose má při operaci uštěpačné poznámky. Meredith, Izzie a Cristina mluví o pacientech. Izzie mluví s Meredith o Alexovi.

Jade McNelis – “Wins”

Erica a Richard se pokouší zachránit pacienta. Derek i Mark mají při operacích komplikace. Anna a Sarah Beth utěšují Betty, která si nepamatuje, co se stalo.

Emiliana Torrini – “Jungle Drum”

Meredith mluví s Cristinou, která se jí snaží utéct. Cristina se rozčílí na Meredith a pak uklouzne a do břicha se jí zabodne rampouch.

Steve Reynolds – “Mistaken Identity”

Sarah Beth a Anna mluví o tom, co se jim stalo, zatímco je Meredith pozoruje.

The Perishers – “Never Bloom Again”

Owen vytahuje z Cristiny rampouch. Meredith přichází ke Cristině se špatnou zprávou. Derek mluví s Richardem. Meredith říká Richardovi o Vincentovi, ten se rozčílí.

The Rescues – “Crazy Ever After”

Izzie pozoruje hodiny a zjišťuje, že si Bettyina paměť stále nefunguje. Lexie mluví s pacientem, zatímco ji pozoruje Mark. Bailey říká Alexovi, aby zarezervoval sál.

Taylor Swift – “White Horse”

Izzie mluví s Betty. Bailey prosí Alexe, aby upravil čas na hodinách. Owen ošetřuje Cristině jizvu. Richard mluví s Owenem o pracovní nabídce. Owen líbá Cristinu.

Jont – “Another Door Closes”

Meredith mluví s Cristinou. Izzie vidí Alexe, jak se líbá s holkou. Izzie jede výtahem, při výstupu na ni čeká Denny. Alex zavírá před Izzie dveře. Lexie se baví s Georgem. Meredith sleduje Dereka, jak si balí košile.
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

18×20

České titulky: ZDE

Stav překladu:

Překlad: 100 %

Korekce: 100 %

Sedí na verze:

WEBRip.x264-ION10

720p.WEB.H264-PECULATE

1080p.WEB.H264-PECULATE

720p.WEB.H264-DEXTEROUS

1080p.WEB.H264-DEXTEROUS

720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

Další epizoda

19x01

Everything Has Changed

26. října 2022 na Disney+

19x04

Haunted

27. října 2022 na ABC

Titulky k Grey's Anatomy a Station 19 už překládat nebudeme, jelikož se epizody objeví vždy s třítýdenním zpožděním na Disney+.

Vzkazy

Vzkazník byl natrvalo zrušen

Podpořte nás

Nevíte si rady?

Spřátelené weby