Ellen Pompeo by ráda zůstala v Grey’s Anatomy

Oblíbená postava Meredith Grey možná neodejde ani po skončení osmé sezóny. Ellen Pompeo v rozhovoru pro TV Guide Magazine naznačila, že by chtěla v seriálu Grey’s Anatomy pokračovat.
Smlouva herečce vyprší s koncem osmé řady, která startuje již za pár týdnů. “Hrozně ráda bych to prodiskutovala. Nikdy bych se ke Grey’s Anatomy neotočila zády. Dokud příběh bude slušný a já s Patrickem budeme cítit, že je v něm pro nás stále místo, a budeme z děje nadšení, vždycky to přebije regulérní osmihodinovku v práci,” prozradila Pompeo a dodala, že pokud budou fanoušci chtít, aby zůstala, zůstane, protože jim vděčí za všechno.
Je tu jen problém se smlouvou, protože ji zatím nikdo z tvůrců nepožádal, aby zůstala déle. “Vím, že Shonda Rhimes řekla, že seriál bude po osmé sérii pokračovat, ale nemůžu předpokládat, že mě v něm budou tvůrci chtít i nadále,” dodala herečka.

Zdroj: TV GuideKomentáře

 • Sarger:

  Ellen by si uz konecne mohla zahrat aj v nejakom filme. V Moonlight Mile bola boží :)

 • Januli:

  Noo mozno este nakoniec aj zostane povodny cast :) ak bude pribeh seriozny.. Uvidiime :)

 • phoebess:

  a já tu gratuluju Tenebien k jejímu prvnímu článku! ;)

 • Tenebien:

  Tož děkuju pěkně:-))
  Ať jich přibývá stále víc, že?:D

 • Beth:

  Doufám že zůstane aspoň Ellen, když ne Patrick.

 • Lily:

  Já si třeba neumím představit, že by Ellen, jakožto představitelka Meredith zůstala a Patrick, jakožto představitel Derecka odešel. Prostě MerDer v seriálu patří k sobě. Neumím si představit, že by Meredith byla s někým jiným. Je to jako Lorelai a Luke v Gilmorkách, Ross a Rachel v přátelích. Když seriál končí ústřední pár se dá znovu dohromady, nebo je aspoň nastíněno, že spolu budou i nadále. Chtěla bych ať buď odejdou oba, nebo ať oba zůstanou. Doufám, že happy end pro MerDer mi Shonda neodepře :D

 • Bajanka1:

  Lily: No já si to taky nedovedu představit kdyby odešli. Oni tam prostě patřej, Meredith je nenahraditelná, stejně jaké McVysněný. :)

 • Sarger:

  Holky každý je nahraditeľný :) je to len o sile zvyku

 • Meg:

  Taky si nedovedu představit, kdyby oba odešli, chci aby zůstali!

 • nadya:

  Joj!!! Ale prosím ať zůstanou oba!!!

Vložit komentář

Jak získat Gravatar? (osobní obrázek u komentáře)

Co je to "Gravatar"?

Je to globální avarar (obrázek), který se v komentářích zobrazí u Vašeho jména. Gravatar je vždy registrován na konkréní emailovou adresu, proto může být používán pro různá fóra, blogy, které ho podporují.

Jak ho získat?

Zaregistruje se na stránkách gravatar.com (na hlavní stránce je možnost "Sign up"). Nahrajte svůj obrázek. Po úspěšných krocích, až budete komentovat a pokud uvedete svůj registrovaný e-mail, u Vašeho jména se zobrazí Váš Gravatar.http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

17×17

Someone Saved My Life Tonight

České titulky: ZDE

Stav překladu:

Překlad: 100 %

Korekce: 100 %

Sedí na verze:

WEBRip.x264-ION10

iNTERNAL.720p.WEB.H264-STRONTiUM

iNTERNAL.1080p.WEB.H264-STRONTiUM

720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-TOMMY

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-TOMMY

Další epizoda

18x01

Název neznámý

30. září 2021

Vzkazy

Vzkazník byl natrvalo zrušen

Podpořte nás

Nevíte si rady?

Spřátelené weby