Nad Grey’s Anatomy se stahují aprílová mračna

Ačkoliv by se zdálo, že zrovna v tento den přijdeme s nějakým aprílovým žertíkem, opak je bohužel pravdou. Světem seriálu se včera roznesla zpráva o tom, že byla s představitelkou Meredith Grey, Ellen Pompeo, ukončena spolupráce kvůli závažnému porušení smlouvy. Bližší informace o porušení žádná ze stran nechtěla sdělit.

Odchod Meredith Grey nevěstí pro fanoušky Grey’s Anatomy nic dobrého. Alespoň to tak naznačila Shonda Rhimes, tvůrkyně seriálu, ve svém krátkém prohlášení, které jsme pro vás přeložili:

Tato zpráva mě velmi zaskočila. Nikdy jsem si nemyslela, že se s Grey’s Anatomy rozloučím tak náhle a nečekaně. Ráda bych potěšila fanoušky a sdělila jim, že i bez Meredith Grey může seriál pokračovat a že se mohou těsit na další sérii. Ale co by to bylo za Grey’s Anatomy, ve kterém se nevyskytuje žádná Greyová… Bylo to krásných devět let, na které nikdy nezapomenu. A doufám, že se finále té poslední, deváté série bude řadit k těm nezapomenutelným.

– Shonda Rhimes

Tak co na tuhle “bombu” říkáte? Podělte se o své dojmy zde pod článkem.Komentáře

 • JumpstarratspmuJ:

  Nikdo o tom minimálně nenapsal :-p

 • JumpstarratspmuJ: Já o tom moc nepřemýšlela, já se celý den smála té fotce. :D

 • ei123:

  to byl teda blbej vtip

 • medička01:

  KevSpa: ticho o té fotce :D

 • Lůca:

  Bože já sebou málem sekla !! ještě že tak..!! Uff :D

 • Lůca:

  Vytáhnout takovejhle vtip..:/ Už jen ta představa že by to bylo bez Mer ? Pomyšlení že by s ní odešel nejspíš i Derek a Zola ..:/ Jeej .. To už bych se na 10 serii asi nekoukala..:D No i když by mě asi zajímalo jak by to tam bez nic vypadalo..:)
  Ještě že je to jen APRÍL :D

 • Estik:

  Told ya! :D

 • Nene:

  Ja som pre istotu dostala infarkt dodatocne kedze nechodim na forum kazdy den…fak podareny vtip …tiez som hned googlila nejaky konkretny clanok

Vložit komentář

Jak získat Gravatar? (osobní obrázek u komentáře)

Co je to "Gravatar"?

Je to globální avarar (obrázek), který se v komentářích zobrazí u Vašeho jména. Gravatar je vždy registrován na konkréní emailovou adresu, proto může být používán pro různá fóra, blogy, které ho podporují.

Jak ho získat?

Zaregistruje se na stránkách gravatar.com (na hlavní stránce je možnost "Sign up"). Nahrajte svůj obrázek. Po úspěšných krocích, až budete komentovat a pokud uvedete svůj registrovaný e-mail, u Vašeho jména se zobrazí Váš Gravatar.http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

18×20

České titulky: ZDE

Stav překladu:

Překlad: 100 %

Korekce: 100 %

Sedí na verze:

WEBRip.x264-ION10

720p.WEB.H264-PECULATE

1080p.WEB.H264-PECULATE

720p.WEB.H264-DEXTEROUS

1080p.WEB.H264-DEXTEROUS

720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

Další epizoda

19x01

Everything Has Changed

26. října 2022 na Disney+

19x04

Haunted

27. října 2022 na ABC

Titulky k Grey's Anatomy a Station 19 už překládat nebudeme, jelikož se epizody objeví vždy s třítýdenním zpožděním na Disney+.

Vzkazy

Vzkazník byl natrvalo zrušen

Podpořte nás

Nevíte si rady?

Spřátelené weby