Bratr Tyler Christian

Hrál ho:

Moe Irvin (???)

————————

Známý z:

Alias, Bulldog, Po právu, Killer Weekend, NCIS: Los Angeles, Kriminálka New York, The Event, Mischief Night, A Winter Rose, Dutch Book, Human Quality, Noc Games, The Helix… Loaded

————————

Bio:

Podobně jako tomu bylo v případě Boki, o Moeovi internet proradně mlčí. Jeho nejznámější rolí je Bratr Tyler z Chirurgů, jinak si nikde moc nezahrál. Objevil se například v jedné dvou epizodách seriálů Alias, Po právu, NCIS: Los Angeles, Kriminálka New York (tady si ve dvou dílech s dvouletým odstupem zahrál dvě různé postavy – protože kdo by si toho všimnul, že?!) nebo The Event.

Krom toho natočil také spoustu kraťasů, kterými ale příliš velkou díru do světa neudělal. Zmínit některé ale přeci jen můžeme: Hush, Hummingbird či Santa Preys for X-mas.

Zdá se ale, že rok 2013 pro něj vypadá dost slibně – mají totiž vyjít hned tři filmy, ve kterých hraje: Dutch Book, Mischief Night a A Winter Rose.

————————

Vývoj postavy:

Tyler pracoval jako nemocniční bratr v Seattle Grace, a to ještě minimálně čtyři roky před nástupem Meredith a ostatních na stáž. Moc dobře ví, jak to v nemocnici funguje, a naštěstí je to v podstatě dobrák, takže se stážistům nesnaží příliš znepříjemňovat život. Ba naopak, kolikrát jim i vypomůže Obzvlášť se spřátelí s Mer, Cristinou a později s Lexie.

Bratr Tyler se v seriálu tu a tam objevoval prvních sedm sezón. Vlastní pořádnou příběhovou linii nikdy neměl, ale občas se zapojil do linií ostatních. Cristina mu jednou například zaplatila, aby hlídal dveře, zatímco se na příslužebně pro Burka převleče do roucha Evina. Tyler ale musel nutně odběhnout ke kolabujícímu pacientovi a dveře tak zůstaly nestřeženy. A samozřejmě, že dovnitř vlezli Burkovi rodiče. Později Tyler Cristinu vydíral, aby mu dala, co po ní chtěl, výměnou za to, že Burkově matce řekne, že je Cristina na sále a nemá na nic čas.

Aniž by Tylerova postava odešla nebo byla odejita, od sedmé série se s ním již nesetkáváme.
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

18×20

České titulky: ZDE

Stav překladu:

Překlad: 100 %

Korekce: 100 %

Sedí na verze:

WEBRip.x264-ION10

720p.WEB.H264-PECULATE

1080p.WEB.H264-PECULATE

720p.WEB.H264-DEXTEROUS

1080p.WEB.H264-DEXTEROUS

720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

Další epizoda

19x01

Everything Has Changed

26. října 2022 na Disney+

19x04

Haunted

27. října 2022 na ABC

Titulky k Grey's Anatomy a Station 19 už překládat nebudeme, jelikož se epizody objeví vždy s třítýdenním zpožděním na Disney+.

Vzkazy

Vzkazník byl natrvalo zrušen

Podpořte nás

Nevíte si rady?

Spřátelené weby