Promo a sneak peeky k epizodě 10×22 – We Are Never Ever Getting Back Together

Příští epizoda s názvem We Are Never Ever Getting Back Together s sebou přinese mimo jiné
i očekávaný návrat Dr. Prestona Burka. Pravděpodobně se bude jednat o jediný díl, ale i ten se řadí mezi další střípky, které doplní mozaiku Cristinina odchodu. Jak se podle vás Cristina zachová? Částečnou odpověď hledejte v promu a v následujících dvou ukázkách. :-)


PROMO (České titulky v menu videa).


SNEAK PEEKYKomentáře

 • Annn:

  Ách jo, to zas bude drááma… :-D
  Jinak poslední díl pecka, to že Christina tu cenu nevyhraje jsem předpokládala, ale že kvůli politice a vztahu nemocnice a HA-family?! o.O No jo, tak jí dali aspoň důvod odejít.
  Bude mi chybět, čím víc se to blíží, tím víc si to uvědomuju. A stačí mi vidět Burka a už se mi zatínají pěsti. :-/ :-D

 • Murron21:

  Juliette … Mohla bych se přidat se stejnou prosbou, snažila jsem se to stáhnout, ale už není možné dohledat ty starší díly? Prosím :-)

 • vanilly:

  Ja myslim, ze ji nabizi praci ne lasku … ALe i tak tam bude propletenost velika :D nicmene nesnasim tu postavu nesnasim toho herce :D a ta zapletka s Harper Avery cenou je podle me dobra uznavam ji :)

 • ImogenH:

  To promo je ale luxusní. A jak pak vystoupí ze stínu …. Burke nikdy nepatřil k mým oblíbeným postavám, nicméně teď se na něj fakt těším, ať už tam udělá jakoukoliv paseku. :)
  Stále ale v mé alternativní GA Cristina dostane HA nehledě na nadaci, zůstane v GSMH, bude dál twisted sister a skončí s Owenem (mezi nima byla vždy taková ta lidská chemie, takový to nenucený cosi, co se těžko popisuje, prostě láska, i když později nenaplněná).
  PS: Jen doufám, že se z GA nestane seriál, kam se po deseti dvaceti letech všichni budou vracet bez ohledu na to, kam scénář spěje, resp. nespěje.

 • Neferata:

  pajpi876: Pisnička z proma je od The Afters – This Life

 • Rockstar:

  xsarkas: Proč se tenkrát Burke a Cristina nevzali?
  Protože Burke se rozhodl nebrat si víc, než si zasloužil.
  Vždy nakonec udělala to, co chtěl a myslel si, že nakonec je šťastná, ale nebylo tomu tak. Bylo to jako s těmi svatebními šaty – byly jí těsné, nemohla v nich dýchat, ale řekla, že to zvládne.
  Měla ho ráda, ale víc milovala to, co on zosobňoval – kardiochirurgii.

 • Domča:

  Já bych se taky chtěla přidat k prosbám o všechny série. Maminka by je ocenila jako dárek, jelikož tím jak to dávali, nedávali, dávali jinak atd. tak přestala mít přehled a chtěla by to zkouknout od začátku. Nebo tip, kde bych to mohla stáhnout. Děkuji moc

 • Yryny:

  Julietee: Aj já bych se přidala k prosbě o zaslání sérií jestli je to možný. Pokud ano dej vědět a nějak se domluvíme.

  Předem díky za jakoukoli odpověď.

 • Leo.Neo:

  Posledné diely sú obrovská pecka (každý týždeň netrpezlivo čakám na ďalší diel) a pripomínajú mi časy, keď seriál začal a ja som sa úplne namotal. Táto závislosť trvá roky a úprimne, bez Christiny by to nebolo ono…. :(

 • Daddy:

  Bohužel odchod Youngové bude velmi, velmi špatným tahem. Byla to výrazná postava a archetyp perfekcionisty. Bude mi chybět jak postava, tak i charisma této herečky.

Vložit komentář

Jak získat Gravatar? (osobní obrázek u komentáře)

Co je to "Gravatar"?

Je to globální avarar (obrázek), který se v komentářích zobrazí u Vašeho jména. Gravatar je vždy registrován na konkréní emailovou adresu, proto může být používán pro různá fóra, blogy, které ho podporují.

Jak ho získat?

Zaregistruje se na stránkách gravatar.com (na hlavní stránce je možnost "Sign up"). Nahrajte svůj obrázek. Po úspěšných krocích, až budete komentovat a pokud uvedete svůj registrovaný e-mail, u Vašeho jména se zobrazí Váš Gravatar.http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

18×20

České titulky: ZDE

Stav překladu:

Překlad: 100 %

Korekce: 100 %

Sedí na verze:

WEBRip.x264-ION10

720p.WEB.H264-PECULATE

1080p.WEB.H264-PECULATE

720p.WEB.H264-DEXTEROUS

1080p.WEB.H264-DEXTEROUS

720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

Další epizoda

19x01

Everything Has Changed

26. října 2022 na Disney+

19x04

Haunted

27. října 2022 na ABC

Titulky k Grey's Anatomy a Station 19 už překládat nebudeme, jelikož se epizody objeví vždy s třítýdenním zpožděním na Disney+.

Vzkazy

Vzkazník byl natrvalo zrušen

Podpořte nás

Nevíte si rady?

Spřátelené weby