Promo k epizodě 9×12 – Walking on a Dream

Po odvysílání nového dílu je tu pro vás promo k další epizodě, která nás čeká už ve čtvrtek! Podívejte se o čem bude příští jistě nadupaný díl, který nese název Walking on a Dream.


České titulky si můžete zapnout v menu videa.

Komentáře

 • Bzuuuuco:

  Arizoooooooooooooooooooooooooooooonaaaaaaaaaaa :( nieeeeeeeeeeee!!

 • Croft:

  Ano, už to vypadalo, jako kdyby ten příběh Callie a Arizony v posledních dvou dílech ani nedělala Shonda – byly až moc neskandální a láskyplné – tak to přece nemůže pokračovat…

 • RezaK:

  Croft: :D přesně! nechť pojďme navázat na 3. a 4. díl!

 • Werma:

  Croft: Pravda, pravda na svět GA byli až moc v pohodě poslední dobou :D Sem ráda, že Shonda a spol. nepřehlédli tak podstatnou věc s Arizoninou nohou….ale teda ty bolesti sou brutální. Shonda nemohla vybrat lepší načasování než na sále jak jinak :D .. V dalším díle to vidím na dost důležitých scén s Arizonou + Jessicino hraní! Nemůžu se dočkat! :)

 • Jandýsek:

  těším se!!! Jen se modlím, ať nám příběh mezi Callie a Arizonou radikálně nezmění směr.. nebo rovnou..ať nám je hlavně Shonda neodepíše!!

 • arical:

  :) podle mě má fantomovou bolest viz http://www.stefajir.cz/?q=fantomove-bolesti … a podle mě to na tom sálu se ji zdálo…”Po amputacích dolní končetiny má na fantomové pocity velmi dobrý účinek časná rehabilitace chůze s optimálně navrženou protézou.” takže si když stoji na dolních končetinách tak ji ta netrápí a když jde spát sundá si to tak má bolesti a strašné sny (podle mě je to můj názor ;))

 • arical:

  *takže když stojí na nohách s tou protézou tak ji to nepřijde ale když si ji sundá a jde spát tak to na ní spadne a má s toho noční můry viz ten sál což je pro doktory strašné

 • RezaK:

  Jak uz jsem psala na foru, ve skole nas to ucili jako bolest, ktera nema opodstatneni. Protoze jde o ty nervovy zakonceni, ktery se prerusily a mozek si to nedokaze prebrat, takze se chova tak, jakoby tam ta noha porad byla. To ma za dusledek ty divny pocity a nekdy naprosto nesnesitelny bolesti, ktery kdyz si vezmu, že vyhazej z koncetiny, ktera uz neni, tak to musi bejt fakt peklo!
  A hlavne neexistuje osvedcena terapie, akorat oblbnuti mozku – viz to zrcadlo. Casem to pry obycejne vymizi…

 • fandapcd:

  Někde sem četla že to nemusi přestat nikdy, ale to nemení nic na tom že v reál u to musí bejt něco šílenýho. Na tenhle dil se nehorazně těšim.

 • RezaK:

  Já taky! Kde jsou ty sneak peeky zas?!

 • fandapcd:

  Nebejvaj nahohou tak na utery?? :D

 • RezaK:

  tyjo pamatuju casy, kdy byly v neděli ráno. Jsou evidentne nenávratně pryč :D

 • fandapcd:

  Fakt jo ?? tak to já si nak nepamatuju :D

 • fandapcd:

  Možná zejtra aspon jeden pusti

Vložit komentář

Jak získat Gravatar? (osobní obrázek u komentáře)

Co je to "Gravatar"?

Je to globální avarar (obrázek), který se v komentářích zobrazí u Vašeho jména. Gravatar je vždy registrován na konkréní emailovou adresu, proto může být používán pro různá fóra, blogy, které ho podporují.

Jak ho získat?

Zaregistruje se na stránkách gravatar.com (na hlavní stránce je možnost "Sign up"). Nahrajte svůj obrázek. Po úspěšných krocích, až budete komentovat a pokud uvedete svůj registrovaný e-mail, u Vašeho jména se zobrazí Váš Gravatar.http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

18×20

České titulky: ZDE

Stav překladu:

Překlad: 100 %

Korekce: 100 %

Sedí na verze:

WEBRip.x264-ION10

720p.WEB.H264-PECULATE

1080p.WEB.H264-PECULATE

720p.WEB.H264-DEXTEROUS

1080p.WEB.H264-DEXTEROUS

720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

Další epizoda

19x01

Everything Has Changed

26. října 2022 na Disney+

19x04

Haunted

27. října 2022 na ABC

Titulky k Grey's Anatomy a Station 19 už překládat nebudeme, jelikož se epizody objeví vždy s třítýdenním zpožděním na Disney+.

Vzkazy

Vzkazník byl natrvalo zrušen

Podpořte nás

Nevíte si rady?

Spřátelené weby