Promo k epizodě 9×16 – This Is Why We Fight

Pokud jste si již vychutnali patnáctý díl této řady, podívejte se na promo k další epizodě, která nás čeká příští týden a která nese název This Is Why We Fight. Boj o záchranu nemocnice, který sebou nese i boje mezi našimi oblíbenými hrdiny se možná jen z části vyrovná boji o peníze, který je na řadě nyní. Seženou peníze včas a vyplatí se nakonec veškeré úsilí? Diskutujte k promu na další díl!

(České titulky v menu videa.)
Komentáře

  • Werma:

    Ilon: Asi všem dojde, že si myslela v 5 vteřině :D a dobrý postřeh :) pravda, už by konečně mohli jít na hřbitov a připomenout si pořádně Marka a Lexie…jinak řešení o odkoupení nemocnice mi nějak splývá dohromady a už mě to ani moc nebere. Ale Shonda je Shonda, takže klid a pomalu si začněme chystat kapeníčky :D at už na slzy “záhadného kolotoče postupného vymírání hlavních postav” nebo na slzy “štěstí,lásky a blabla…” to druhý Shondu stejně moc nebere :D ale myslím, že konec téhle serie bude trošku víc “normální” …snad :)+ už chci sakra Calzona scenes!!!

Vložit komentář

Jak získat Gravatar? (osobní obrázek u komentáře)

Co je to "Gravatar"?

Je to globální avarar (obrázek), který se v komentářích zobrazí u Vašeho jména. Gravatar je vždy registrován na konkréní emailovou adresu, proto může být používán pro různá fóra, blogy, které ho podporují.

Jak ho získat?

Zaregistruje se na stránkách gravatar.com (na hlavní stránce je možnost "Sign up"). Nahrajte svůj obrázek. Po úspěšných krocích, až budete komentovat a pokud uvedete svůj registrovaný e-mail, u Vašeho jména se zobrazí Váš Gravatar.http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

17×17

Someone Saved My Life Tonight

České titulky: ZDE

Stav překladu:

Překlad: 100 %

Korekce: 100 %

Sedí na verze:

WEBRip.x264-ION10

iNTERNAL.720p.WEB.H264-STRONTiUM

iNTERNAL.1080p.WEB.H264-STRONTiUM

720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-TOMMY

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-TOMMY

Další epizoda

18x01

Název neznámý

30. září 2021

Vzkazy

Vzkazník byl natrvalo zrušen

Podpořte nás

Nevíte si rady?

Spřátelené weby