Soutěž o Superpár už má svého vítěze!

A vy jistě tušíte, kdo se jím stal. :) Ano, je to tak – Meredith Grey a Derek Shepherd jsou podle vás, fanoušků, Superpár!

V soutěži si vedli opravdu dobře. Na serveru Gorilla.cz jste je několik týdnů mohli sledovat, jak postupují nejprve z 1. kola, kde přímo rozdrtili pár ze seriálu Psych. O pár týdnů později je ve čtvrfinále nezastavil ani pár ze seriálu The Vampire Diaries (i přesto, že zpočátku měl na náš pár veliký náskok) a v semifinálovém kole překonali prvního těžšího soupeře ze seriálu Bones. A právě toto vítězství je poslalo do finále, ve kterém stáli proti velice silnému protivníkovi ze seriálu Chuck, Chuckovi Bartowskému a Sarah Walker.

Byl to pořádně napínavý souboj. Nejprve náš pár zaútočil a vybudoval si krásný náskok, ale potom se soupěř vzchopil a velice rychle se na náš pár dokázal dotáhnout. Dokonce tak blízko, že v procentech bylo skóre vyrovnané (rozdíl byl pouhých 7 hlasů). I přesto, že fanoušci seriálu Chuck nenechali Meredith a Dereka ani chvíli vydechnout, dokázali díky vašim hlasům chytit druhý dech a postupně si budovali další náskok. Ten se už druhému páru nepodařilo dorovnat, a tak pár z Grey’s Anatomy zvítězil s velmi slušnými 54 % (v počtu 624 proti 531 hlasům).

Výsledky soutěže si můžete přečíst také ZDE.Komentáře

  • kickie:

    Blahopřeji k zaslouženému vítězství!!!

  • Cajun:

    Také se přidávám a moc gratuluji!:)Mer a Derek jsou vážně krásný pár!♥ :)

Vložit komentář

Jak získat Gravatar? (osobní obrázek u komentáře)

Co je to "Gravatar"?

Je to globální avarar (obrázek), který se v komentářích zobrazí u Vašeho jména. Gravatar je vždy registrován na konkréní emailovou adresu, proto může být používán pro různá fóra, blogy, které ho podporují.

Jak ho získat?

Zaregistruje se na stránkách gravatar.com (na hlavní stránce je možnost "Sign up"). Nahrajte svůj obrázek. Po úspěšných krocích, až budete komentovat a pokud uvedete svůj registrovaný e-mail, u Vašeho jména se zobrazí Váš Gravatar.http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

18×20

České titulky: ZDE

Stav překladu:

Překlad: 100 %

Korekce: 100 %

Sedí na verze:

WEBRip.x264-ION10

720p.WEB.H264-PECULATE

1080p.WEB.H264-PECULATE

720p.WEB.H264-DEXTEROUS

1080p.WEB.H264-DEXTEROUS

720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

Další epizoda

19x01

Everything Has Changed

26. října 2022 na Disney+

19x04

Haunted

27. října 2022 na ABC

Titulky k Grey's Anatomy a Station 19 už překládat nebudeme, jelikož se epizody objeví vždy s třítýdenním zpožděním na Disney+.

Vzkazy

Vzkazník byl natrvalo zrušen

Podpořte nás

Nevíte si rady?

Spřátelené weby