Stahujte epizodu 10×1 a 10×2

Zdravíčko, fanouškové a fanynky Grey’s!

Ano, je to tak… Už vás opět budeme zásobovat těmi nejčerstvějšími zprávami a videi ze světa Grey’s Anatomy. Po dlouhém tichu jako po bouři (čti: po pauze) začíná další, v pořadí už desátá, série. A to hned rovnou dvěma díly – Seal Our Fate a I Want You With Me.

Stejně jako tomu bývalo i minulou sezónu, i letos najdete odkazy pro stažení epizody v příslušné sekci (viditelné po přihlášení/registraci) a odkazy pro stažení písniček z epizod najdete během víkendu ZDE. O překlad titulků se letos budou starat vám určitě dobře známé KevSpa a RezaK, které nahradily našeho seriálového matadora Jumpstara. O průběhu překladu a kdy budou titulky dokončené vás bude informovat na pravé straně v boxíku Titulky.

Prosíme vás, abyste po zhlédnutí epizody pod článkem a v kecálku nespoilerovali, dokud nebudou vydány titulky. K vylití vašich srdíček slouží tato diskuze na fóru, tak se tam určitě zastavte. :)

Užijte si premiérové díly desáté série!Komentáře

Vložit komentář

Jak získat Gravatar? (osobní obrázek u komentáře)

Co je to "Gravatar"?

Je to globální avarar (obrázek), který se v komentářích zobrazí u Vašeho jména. Gravatar je vždy registrován na konkréní emailovou adresu, proto může být používán pro různá fóra, blogy, které ho podporují.

Jak ho získat?

Zaregistruje se na stránkách gravatar.com (na hlavní stránce je možnost "Sign up"). Nahrajte svůj obrázek. Po úspěšných krocích, až budete komentovat a pokud uvedete svůj registrovaný e-mail, u Vašeho jména se zobrazí Váš Gravatar.http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

18×04

With a Little Help From My Friends

České titulky: ZDE

Stav překladu:

Překlad: 100 %

Korekce: 100 %

Sedí na verze:

WEBRip.x264-ION10

720p.HDTV.x264-SYNCOPY

720p.WEB.H264-DEXTEROUS

1080p.WEB.H264-DEXTEROUS

720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-TOMMY

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-TOMMY

Další epizoda

18x05

Bottle Up and Explode!

11. listopadu 2021

Vzkazy

Vzkazník byl natrvalo zrušen

Podpořte nás

Nevíte si rady?

Spřátelené weby