Stahujte epizodu 10×1 a 10×2

Zdravíčko, fanouškové a fanynky Grey’s!

Ano, je to tak… Už vás opět budeme zásobovat těmi nejčerstvějšími zprávami a videi ze světa Grey’s Anatomy. Po dlouhém tichu jako po bouři (čti: po pauze) začíná další, v pořadí už desátá, série. A to hned rovnou dvěma díly – Seal Our Fate a I Want You With Me.

Stejně jako tomu bývalo i minulou sezónu, i letos najdete odkazy pro stažení epizody v příslušné sekci (viditelné po přihlášení/registraci) a odkazy pro stažení písniček z epizod najdete během víkendu ZDE. O překlad titulků se letos budou starat vám určitě dobře známé KevSpa a RezaK, které nahradily našeho seriálového matadora Jumpstara. O průběhu překladu a kdy budou titulky dokončené vás bude informovat na pravé straně v boxíku Titulky.

Prosíme vás, abyste po zhlédnutí epizody pod článkem a v kecálku nespoilerovali, dokud nebudou vydány titulky. K vylití vašich srdíček slouží tato diskuze na fóru, tak se tam určitě zastavte. :)

Užijte si premiérové díly desáté série!Komentáře

Vložit komentář

Jak získat Gravatar? (osobní obrázek u komentáře)

Co je to "Gravatar"?

Je to globální avarar (obrázek), který se v komentářích zobrazí u Vašeho jména. Gravatar je vždy registrován na konkréní emailovou adresu, proto může být používán pro různá fóra, blogy, které ho podporují.

Jak ho získat?

Zaregistruje se na stránkách gravatar.com (na hlavní stránce je možnost "Sign up"). Nahrajte svůj obrázek. Po úspěšných krocích, až budete komentovat a pokud uvedete svůj registrovaný e-mail, u Vašeho jména se zobrazí Váš Gravatar.http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

18×20

České titulky: ZDE

Stav překladu:

Překlad: 100 %

Korekce: 100 %

Sedí na verze:

WEBRip.x264-ION10

720p.WEB.H264-PECULATE

1080p.WEB.H264-PECULATE

720p.WEB.H264-DEXTEROUS

1080p.WEB.H264-DEXTEROUS

720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

Další epizoda

19x01

Everything Has Changed

26. října 2022 na Disney+

19x04

Haunted

27. října 2022 na ABC

Titulky k Grey's Anatomy a Station 19 už překládat nebudeme, jelikož se epizody objeví vždy s třítýdenním zpožděním na Disney+.

Vzkazy

Vzkazník byl natrvalo zrušen

Podpořte nás

Nevíte si rady?

Spřátelené weby