Titulky k dílu 8×17

Sobota večer je pro nás, GA závisláky, ve znamení odpočinku a těšení se na novou epizodu. To ale neplatí pro našeho báječního Jumpstara, který nelenil a překládal jako ďas. A tak si už můžete titulky stáhnout vpravo na stránce, v boxu Titulky. Nezapomeňte mu za jeho práci poděkovat, ať už zde pod článkem nebo na fóru, kde si také můžete přečíst jeho poznámky k dnešnímu překladu.

Těm, kteří budou mít nějaké nesnáze s titulky, připomínám našeho milého pomocníka v nouzi (FAQ), určitě v něm naleznete odpověď na vaše otázky. :)

O aktuálním dílu můžete diskutovat ZDE.

Užijte si díl!Komentáře

 • prochyna:

  noo já to vždycky přehrávala v BS playeru a šlo to….ale teď poslední 2-3 díly to blbo…a tak jsem to zkusila v VLC playeru a frčí to skvěle :-)) takže titulky v pořádku, jen přehrávač na prd :-/

 • Lucííí:

  Ahoj, můžu vřele doporučit můj program na přehrávání všeho možnýho videa a písniček, podporuje všechny možný styly videí. Titulky se přidávají hrozně jednoduše. Je to Gom player.

 • Lucííí:

  Ahoj u titulků mi to pořád hlásí error, stránka nenalezena !
  Jinak přeji mnoho úspěchů iq.tiqe :-)

 • Jumpstar:

  To Lucííí: Opraveno, díky za upozornění :)

Vložit komentář

Jak získat Gravatar? (osobní obrázek u komentáře)

Co je to "Gravatar"?

Je to globální avarar (obrázek), který se v komentářích zobrazí u Vašeho jména. Gravatar je vždy registrován na konkréní emailovou adresu, proto může být používán pro různá fóra, blogy, které ho podporují.

Jak ho získat?

Zaregistruje se na stránkách gravatar.com (na hlavní stránce je možnost "Sign up"). Nahrajte svůj obrázek. Po úspěšných krocích, až budete komentovat a pokud uvedete svůj registrovaný e-mail, u Vašeho jména se zobrazí Váš Gravatar.http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

18×20

České titulky: ZDE

Stav překladu:

Překlad: 100 %

Korekce: 100 %

Sedí na verze:

WEBRip.x264-ION10

720p.WEB.H264-PECULATE

1080p.WEB.H264-PECULATE

720p.WEB.H264-DEXTEROUS

1080p.WEB.H264-DEXTEROUS

720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

Další epizoda

19x01

Everything Has Changed

26. října 2022 na Disney+

19x04

Haunted

27. října 2022 na ABC

Titulky k Grey's Anatomy a Station 19 už překládat nebudeme, jelikož se epizody objeví vždy s třítýdenním zpožděním na Disney+.

Vzkazy

Vzkazník byl natrvalo zrušen

Podpořte nás

Nevíte si rady?

Spřátelené weby