Ukázky z epizody 9×15 – Hard Bargain

Od nového dílu nás dělí dva dny. Čekání na něj si můžete zkrátit zhlédnutím pěti sneak peeků, které mimo jiné prozrazují, že se máme rozhodně nač těšit!
Komentáře

 • nitprp:

  neumím moc anglicky :D… ale podle mě jedina arizona chce penize? (ja bych si je asi taky vzal protože :D přece jenom ta protéza a rehabky něco stojí a 15mega by ji mohli dat) :D popřipadně :D přeložte :/ jestli to jde :D

 • RezaK:

  Nechce ty peníze utrácet, protoze jestli se za poslední rok něco naučila, tak to bylo predevsim to, ze nikdy nikdo nevi, co ciha za rohem. Může se stát cokoliv, Derekovi, jí, všem. A Sofie si zaslouží tu největší ochranu, jakou jí můžou dát. Nemusí si ted dělat starosti a jsou připravení na cokoliv, co muze prijit i na ty nejhorší hrůzy.
  Ale Callie říká, že takhle žít nechce, žít a čekat na katastrofy, které ani nepřijdou a Derek říká, že nesou odpovědnost.
  A teď přichází má nejoblíbenější část :D – Arizona má za to, že se Derek cítí provinile, protože něktěří tam umřeli a další si nesou nasledky do konce života, narozdíl od něj – dostal peníze, jeho ruka se zahojila, má zpatky svou karieru a Arizona ma zato, ze se citi provinile.

  Hodně se těšim!

 • Lůca:

  No každopádně to bude zajímavej díl..:)Jen doufám že se jim podaří nemocnici zachránit, protože když si vzpomenu na první serie a jak nemocnice prosperovala, jakej tam měli nejlepší chirurgickej program v zemi..atd :) Tak je mi hrozně líto že se stalo tohle a nemocnice jde ke dnu..:( .. takže doufám že se z toho vyhrabou a nemocnice bude patři zase ke špičce jako dřív ..:):)

 • Siki:

  To je uzasne,to bude napinavy.Ten posledni Promo,to me prekvapilo.Ale nerozumela angllicky,ale tesim v sobotu titulk cz,uz nemohu dockat.

 • fandapcd:

  Aaaaaa už aby byl pátek 3 ráno :D už se zas těšim jak malý děcko na vánoce :D

 • Werma:

  U toho poslední sneak peeku..přesně sem věděla, že se tohle stane! Že tohle udělaj! :D bud je přemluví nebo příjdou na něco jinýho a nebo odejdou na chvilku aby mohli nemocnici koupit a pak se zase vrátí :) ale zřejmě neodejdou…ještě přeci není konec serie :D bylo mi to jasný hned od toho proma :D každopádně se moc těšim, už aby to tady bylo! :)

 • Red-horse:

  Já jen doufám, že nevynechají slibovanou romantickou linku, jak Shonda na začátku série slibola, obzvláště duo Callie a Arizona mě zajímá. Přeci jen jim to hezky vychází na sv. Valentýna ;-).

 • RezaK:

  Sv. Valentýn prý podle Shondy letos nebude, protože dopředu nevěděli, kdy se která epizoda bude vysílat.. :/

 • Red-horse:

  Tak to je škoda, ale tak třeba nám záměrně naukazují některé části, jako to často dělají ;o)

Vložit komentář

Jak získat Gravatar? (osobní obrázek u komentáře)

Co je to "Gravatar"?

Je to globální avarar (obrázek), který se v komentářích zobrazí u Vašeho jména. Gravatar je vždy registrován na konkréní emailovou adresu, proto může být používán pro různá fóra, blogy, které ho podporují.

Jak ho získat?

Zaregistruje se na stránkách gravatar.com (na hlavní stránce je možnost "Sign up"). Nahrajte svůj obrázek. Po úspěšných krocích, až budete komentovat a pokud uvedete svůj registrovaný e-mail, u Vašeho jména se zobrazí Váš Gravatar.http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

18×20

České titulky: ZDE

Stav překladu:

Překlad: 100 %

Korekce: 100 %

Sedí na verze:

WEBRip.x264-ION10

720p.WEB.H264-PECULATE

1080p.WEB.H264-PECULATE

720p.WEB.H264-DEXTEROUS

1080p.WEB.H264-DEXTEROUS

720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

Další epizoda

19x01

Everything Has Changed

26. října 2022 na Disney+

19x04

Haunted

27. října 2022 na ABC

Titulky k Grey's Anatomy a Station 19 už překládat nebudeme, jelikož se epizody objeví vždy s třítýdenním zpožděním na Disney+.

Vzkazy

Vzkazník byl natrvalo zrušen

Podpořte nás

Nevíte si rady?

Spřátelené weby