Alternativní svět Chirurgů

V Grey’s Anatomy jsme už zažili mnohé. V jedné epizodě jsme se podívali do minulosti na to, jak naši doktoři zvládali své začátky kariéry, objevili jsme se dokonce i na místě mezi životem a smrtí, kde se Meredith setkala se zemřelými. Nyní pro nás scenáristé připravili další zajímavé zpestření. A tím „zajímavým“ myslím opravdu zajímavé. V jedné z únorových epizod se ocitneme v alternativní realitě, kde se dozvíme „co by bylo, kdyby…“. Zatím není moc informací o tom, co přesně nás čeká, ale něco přece jen uniklo na veřejnost. Dozvíme se například, jak by to vypadalo, kdyby Meredithina matka nikdy netrpěla Alzheimerovou chorobou, kdyby Meredithinino dětství a dospívání probíhalo jinak a ona se nestala „dark and twisty“ osobou. Sice to není úplně potvrzené, ale také bychom se měli setkat s Addison Montgomery, která by stále byla s Derekem a nikdy se nerozešli. V neposlední řadě je velmi zajímavá informace o tom, že by se v tomto díle měla ukázat i nějaká osoba, která se stala obětí vražedného masakru v Seattle Grace na konci šesté řady seriálu.

Co všechno byste chtěli, aby se objevilo v této epizodě? Čí alternativní život by vás zajímal?

zdroj:  TVline.comKomentáře

 • Terý:

  Víme, ale polemizujeme o tom o čem má být epizoda “co by, kdyby..” :D

 • Joy:

  KevSpa: Co všechno byste chtěli, aby se objevilo v této epizodě? Čí alternativní život by vás zajímal?

  Úplně poslední věta celého článku…

 • Terý, Joy: Však já jen rejpu. :)

 • Michaelka:

  Mňa by zaujímalo, či by George ešte žil, a aj Danny Ducat či by žil a či by sa s Izzie vzali, či by Izzie mala rakovinu… Mňa by zaujímalo veľa vecí :)

 • Terý:

  KevSpa – Však já vím :D

 • Barbara:

  Nežeriem také to čo by keby takto to v živote nechodí milujem tento seriál tak sa na to rovnako pozriem keď už teda tak by ma zaujímalo napríklad čo by sa stalo keby nebola Mer pokrivená sestra napríklad keby jej najlepšia kamarátka nebola Cristina ale treba Izzie zaujímalo by ma aké by to bolo keby bola Meredith dobrá, hodná a bola treba s Markom bolo by to veľmi zaujímavé ;))

 • Elo:

  No… nejsem taky tolik žhavá do “co by kdyby”. Spíš bych ráda, aby byla Izzie s Dannym nebo aspoň s Alexem, Lexie a Mark se taky konečně dali dohromady a Derek s Meredith aby už měli hotovej ten dům. Sakra! Dřívější katastrofy jsem snášela líp, protože jsem se dívala na všechno najednou, ale být v tomhle čekání? Ještěže už to tu brzo bude (nebo spíš ještěže mám od víkendu do 4. ledna dost co dělat :P)

 • mehal:

  kdyby ellis grey nebyla nemocná tak meredith si užívá bohémským životem v evropě..

 • Shadris:

  Na tenhle díl se celkem těším, Shondě věřím, že to vhodně zakomponuje do příběhu a nebude to jen mrháním časem, že to posune postavy někam dál i v realitě. :)
  Upřímně jsem toho názoru, že Meredith by “hodná, milá, dobrá” nebyla ani s ukázkovým dětstvím, myslím, že v té paralelní realitě na tom bude možná ještě hůř a že bude pěkně otravná, nevím proč :D Subjektivní dojem. Ostatně připadá mi jako jedna z nejkladnějších postav seriálu, sice dělá blbosti, ale protože je zbrklá, ne, že by byla pořád depresivní a úplně uhozená.

 • phoebess:

  podle mě by mohla oživit i George… netvrdím jako přímo na plátnu, ale jen tak mimo řečí, třeba něco jako “nemluvila jsi teď někdy s Georgem?”, “ne, má teď plné ruce práce, jak je u těch lékařů bez hranic”. I to by bylo fajn, nemyslíte? ;) Já bych spokojená určitě byla :)

 • Terý:

  Dovedete si představit, jak se Addison splní její sen, že bude s Derekem a budou mít miminko? :) (který si v PP strašně přeje) úplně to vidím, ach ještě , že ten čas docela rychle utíká :D

 • Laure_Lerina:

  prosím, který to byl díl, kdy se koukali na začátek jejich kariéry? Nějak to nemůžu najít :)
  Díky

 • phoebess:

  Laure_Lerina: The Time Warp (6×15)

Vložit komentář

Jak získat Gravatar? (osobní obrázek u komentáře)

Co je to "Gravatar"?

Je to globální avarar (obrázek), který se v komentářích zobrazí u Vašeho jména. Gravatar je vždy registrován na konkréní emailovou adresu, proto může být používán pro různá fóra, blogy, které ho podporují.

Jak ho získat?

Zaregistruje se na stránkách gravatar.com (na hlavní stránce je možnost "Sign up"). Nahrajte svůj obrázek. Po úspěšných krocích, až budete komentovat a pokud uvedete svůj registrovaný e-mail, u Vašeho jména se zobrazí Váš Gravatar.http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

18×20

České titulky: ZDE

Stav překladu:

Překlad: 100 %

Korekce: 100 %

Sedí na verze:

WEBRip.x264-ION10

720p.WEB.H264-PECULATE

1080p.WEB.H264-PECULATE

720p.WEB.H264-DEXTEROUS

1080p.WEB.H264-DEXTEROUS

720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

Další epizoda

19x01

Everything Has Changed

26. října 2022 na Disney+

19x04

Haunted

27. října 2022 na ABC

Titulky k Grey's Anatomy a Station 19 už překládat nebudeme, jelikož se epizody objeví vždy s třítýdenním zpožděním na Disney+.

Vzkazy

Vzkazník byl natrvalo zrušen

Podpořte nás

Nevíte si rady?

Spřátelené weby