Ceny People’s Choice Awards 2013 a TV.com’s Best of 2012

V noci na dnešek se v Los Angeles uskutečnil již 39. ročník diváckých cen People’s Choice Awards. Nominaci za nejoblíbenější herečku v TV drama proměnila Ellen Pompeo a další cena rovněž putovala do Shondalandu, neboť v kategorii o nejoblíbenější TV drama zvítezilo Grey’s Anatomy!

Novinku pro vás sepsala RezaK

“Za tohle moc moc děkuji. Víte, tenhle seriál natáčíme už devět sezón, což se mi zdá jako věčnost a mít takto laskavý ohlas a získávat ceny po devíti řadách… prostě sdílím sentiment Katy Perry, my máme ty nejlepší fanoušky na světě a nemůžu odsud být dostatečně vděčná! A také bych chtěla říct, že po devíti řadách jsou mé nejoblíbenější momenty ve chvíli, kdy se Vám podívám do očí a vidím Vás se smát a vidím Vaše rozzářené tváře, když nás potkáte na ulici nebo kdekoliv jinde, kde jsme. Také slyšet Vaše příběhy, protože jsou buď dojemné nebo zábavné. Vnímám fanoušky toho seriálu tak, jak jsem si nikdy nemyslela, že bych vůbec kdy mohla. Takže za tohle jsem moc vděčná a mám Vás hrozně moc ráda!” vzkázala Ellen Pompeo z pódia.

Grey’s Anatomy mělo v prvním sítu celkem 3 nominace: Nejlepší herec v televizním dramatu – Patrick Dempsey; Nejlepší herečka v televizním dramatu – Ellen Pompeo a Nejlepší televizní drama – Grey’s Anatomy. Užší nominací do finále nakonec neprošel pouze Patrick Demspey.

Na začátku roku 2013 to ovšem nejsou jediné dvě ceny, které Grey’s Anatomy pro tento rok prozatím obdrželo. Na přelomu roku 2012 a 2013 probíhalo také hlasování webu TV.com. Grey’s Anatomy se zde objevilo v kategoriích Best Primetime Soap; Best Dramatic Actress – Jessica Capshaw a Sara Ramirez a Nejtragičtější smrt – Mark Sloan.

Na úvod hlasování ve své kategorii okamžitě odskočila Lana Parrilla ze seriálu Once Upon a Time a Jessica Capshaw, nám všem dobře známá jako představitelka Arizony Robbins z Grey’s Anatomy. Měsíční přetahovaná nakonec vyústila v rozhodující bitvu odehrávající se jen několik málo hodin před ukončením hlasování. Všichni fanoušci Grey’s Anatomy a Jessicy Capshaw se dokázali spojit, aby tak nakonec překlikali Lanu Parrillu o pouhých 23 000 hlasů! Nutno podotknout, že Sara Ramirez skončila v této kategorii na třetím místě.

Grey’s Anatomy zvítězilo i v kategorii Best Primetime Drama, kde v této kategorii porazilo The Vampire Diares. Smrt Marka Sloana jako nejtragičtější smrt seriálového hrdiny skončila na čtvrtém místě.

Jako fanoušci Grey’s Anatomy na sebe můžeme být právem pyšní!Komentáře

  • Werma:

    ANO!!!!! Jinak krásně napsaný článek. Tohle se vždycky dobře čte :)

  • monička:

    Paráda. Tento seriál si to zaslouží =)

Vložit komentář

Jak získat Gravatar? (osobní obrázek u komentáře)

Co je to "Gravatar"?

Je to globální avarar (obrázek), který se v komentářích zobrazí u Vašeho jména. Gravatar je vždy registrován na konkréní emailovou adresu, proto může být používán pro různá fóra, blogy, které ho podporují.

Jak ho získat?

Zaregistruje se na stránkách gravatar.com (na hlavní stránce je možnost "Sign up"). Nahrajte svůj obrázek. Po úspěšných krocích, až budete komentovat a pokud uvedete svůj registrovaný e-mail, u Vašeho jména se zobrazí Váš Gravatar.http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

18×20

České titulky: ZDE

Stav překladu:

Překlad: 100 %

Korekce: 100 %

Sedí na verze:

WEBRip.x264-ION10

720p.WEB.H264-PECULATE

1080p.WEB.H264-PECULATE

720p.WEB.H264-DEXTEROUS

1080p.WEB.H264-DEXTEROUS

720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

Další epizoda

19x01

Everything Has Changed

26. října 2022 na Disney+

19x04

Haunted

27. října 2022 na ABC

Titulky k Grey's Anatomy a Station 19 už překládat nebudeme, jelikož se epizody objeví vždy s třítýdenním zpožděním na Disney+.

Vzkazy

Vzkazník byl natrvalo zrušen

Podpořte nás

Nevíte si rady?

Spřátelené weby