Chystá se spin-off z prostředí hasičů

Po již ukončeném Private Practice se Grey’s Anatomy dočká dalšího spin-offu. Tentokrát ovšem nebudou v centru dění doktoři. Stanice ABC objednala seriál z prostředí hasičů. Vypadá to, že se chce Shonda Rhimes tak trochu svézt na úspěchu “chicagské” série.

Grey’s Anatomy slaví i po třinácti sezónách velký úspěch, není proto divu, že se tvůrkyně Shonda Rhimes snaží ze zavedené značky vytěžit co nejvíc. Zatímco její další seriály Scandal a How to Get Away with Murder se taktéž těší divácké oblibě, seriál The Catch byl kvůli nízké sledovanosti zrušen po dvou sériích. Nicméně pro nadcházející sezónu má hned několik želízek v ohni v podobě seriálů For the People a Still Star-Crossed.

Nyní k nim přibude další, zatím nepojmenovaný seriál z prostředí hasičů v Seattlu, který bude spin-offem jejích úspěšných Chirurgů. Vypadá to, že tímto tahem tak trochu kopíruje producenta Dicka Wolfa a jeho chicagskou sérii stanice NBC. Ta v roce 2012 odstartovala seriálem z prostředí hasičů Chicago Fire, po němž o dva roky později následovalo policejní Chicago P.D., završené v roce 2015 lékařským Chicago Med. Letos se navíc na obrazovkách objevil spin-off Chicago P.D., právnické drama Chicago Justice, které však bylo po jediné sérii zrušeno.

Po lékařském dramatu Private Practice, které se vysílalo v letech 2007 až 2013 a dočkalo se šesti sérií, se tedy můžeme těšit na další spin-off Chirurgů. Menší ochutnávkou byl závěrečný díl třinácté série, ve kterém jsme si během požáru v nemocnici Grey-Sloan ohně užili dosytosti a stejně tak seattlských hasičů. Nicméně překlenovací epizody, na kterou nový seriál přímo naváže, se pravděpodobně dočkáme v nadcházející čtrnácté sérii.

Hlavní tvůrkyní hasičského dramatu bude Stacy McKee, která se jako scenáristka podílela na Grey’s Anatomy od samého začátku a v roce 2015 to dotáhla až na showrunnera celého seriálu. Producenty seriálu budou Shonda Rhimes a Betsy Beers. Zatím není známo, kdy se seriál na televizních obrazovkách objeví.


Vložit komentář

Jak získat Gravatar? (osobní obrázek u komentáře)

Co je to "Gravatar"?

Je to globální avarar (obrázek), který se v komentářích zobrazí u Vašeho jména. Gravatar je vždy registrován na konkréní emailovou adresu, proto může být používán pro různá fóra, blogy, které ho podporují.

Jak ho získat?

Zaregistruje se na stránkách gravatar.com (na hlavní stránce je možnost "Sign up"). Nahrajte svůj obrázek. Po úspěšných krocích, až budete komentovat a pokud uvedete svůj registrovaný e-mail, u Vašeho jména se zobrazí Váš Gravatar.http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

14×24

All of Me

České titulky stahujte ZDE

Stav překladu:

Překlad: 100 %

Korekce: 100 %

Sedí na verze:

HDTV.x264-KILLERS

720p.HDTV.x264-KILLERS

WEBRip.x264-ION10

iNTERNAL.720p.WEB.x264-BAMBOOZLE

720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

Další epizoda

15x01

Název neznámý

27. září 2018
(datum je pouze orientační)

Vzkazy

Vzkazník byl natrvalo zrušen

Podpořte nás

http://rooseveltparkministries.org/wp-content/uploads/2015/02/donate-button.png

Nevíte si rady?

Spřátelené weby