Čtvrtá ukázka z epizody 9×3 – Love the One You’re With

Nový díl Grey’s Anatomy nás čeká již za necelé dva dny. Podívejte se na další veselou ukázku z dílu, který by se měl podle všeho nést v odlehčenějším duchu, než předchozí dvě epizody deváté série.
 

Komentáře

 • Werma:

  Stejně spolu skončej…tomu věřim :D Že by nový pár jako Mark a Lexie (doufám že nebudou mít stejný osud)… nebudou asi tak boží :/ ale sranda určitě bude :D :)

 • Red-horse:

  Rozhodně tahle herečka hodně připomíná Lexie ;), nechápu, Shonda nejdřív Marka a Lexie zabije a pak je nahrazuje…

 • Werma:

  Red-horse : Tak pokud já vim, tak Shonda nechtěla zabít Marka a Lexie….herci se tak rozhodli sami :/ Ale souhlas s tím, že vztah zřejmě bude hodně podobný :) Ale mně to moc neva možná to nějak pozmění, třeba ani nebudou spolu (o tom pochybuju) pro Alexe jenom dobře nikdy to neb yla moje nejoblíbenější postava, ale tohle by mohla být sranda :)

 • Werma:

  Jenom dodám herci nechtěli v serialu zemřít, ale Shonda vymyslela, že je nechá zabít :/ :D ono by to ani jinak ukončit nešlo (alespon v případě Marka..)

 • falco:

  spíš Shondiným řešením odchodů všeobecně bylo hned jasno, jak skončej.. :D

 • Werma:

  falco : Asi ták mno :DD

 • Ewe:

  Proč by to jinak ukončit nešlo (v případě Marka)? Mě třeba napadlo, že mohl odjet ze Seattlu do LA (nebo kam to odešla) za Addison a zůstat jakože tam… :D

 • Red-horse:

  Ewe: to by asi nešlo, když Addison tam měla svůj vlastní seriál, který už nepokračuje, navíc,nevím, proč by tam Mark jezdil, ale souhlasím s tebou, že to jinak ukonřit šlo, viz Teddy. Mohli se třeba k sobě vrátit a někam odjet a už se nevrátit ;).

 • jane:

  Pochybuji, že by kvůli Lexie opustil Sophii a Caliie, když to má tak těžké s Arizonou:\

 • falco:

  Tak odchod Teddy byl taky divnej a osobně ho nesu dost těžce. Callie měla Marka a Arizona Teddy. Jenže protože je chce v tom dně obě pořádně vymáchat, tak se jí Mark ani Teddy, jakožto jejich nejlepší kamarádi, nehodili do krámu. Myslim, že Shonda odchody moc řešit neumí, resp. je nikdy pořádně neobhájila. Snad jedině Georgova smrt byla fakt super napsaná. Odchody Izzie ani Burka a teď i Teddy mi prostě nepřijdou košér.

Vložit komentář

Jak získat Gravatar? (osobní obrázek u komentáře)

Co je to "Gravatar"?

Je to globální avarar (obrázek), který se v komentářích zobrazí u Vašeho jména. Gravatar je vždy registrován na konkréní emailovou adresu, proto může být používán pro různá fóra, blogy, které ho podporují.

Jak ho získat?

Zaregistruje se na stránkách gravatar.com (na hlavní stránce je možnost "Sign up"). Nahrajte svůj obrázek. Po úspěšných krocích, až budete komentovat a pokud uvedete svůj registrovaný e-mail, u Vašeho jména se zobrazí Váš Gravatar.http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

18×20

České titulky: ZDE

Stav překladu:

Překlad: 100 %

Korekce: 100 %

Sedí na verze:

WEBRip.x264-ION10

720p.WEB.H264-PECULATE

1080p.WEB.H264-PECULATE

720p.WEB.H264-DEXTEROUS

1080p.WEB.H264-DEXTEROUS

720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

Další epizoda

19x01

Everything Has Changed

26. října 2022 na Disney+

19x04

Haunted

27. října 2022 na ABC

Titulky k Grey's Anatomy a Station 19 už překládat nebudeme, jelikož se epizody objeví vždy s třítýdenním zpožděním na Disney+.

Vzkazy

Vzkazník byl natrvalo zrušen

Podpořte nás

Nevíte si rady?

Spřátelené weby