Devatenáctá řada: Návrat ke kořenům

Spolu s devatenáctou řadou a stáhnutím Ellen Pompeo trochu do pozadí nás v nové řadě čeká příchod nových stážistů, na které se seriál zaměří. To ale neznamená, že přijdeme o naše oblíbené postavy. Co nás všechno čeká?

Tou největší změnou bude letos to, že Ellen Pompeo v roli Meredith  budeme vídat méně. Měla by se objevit jen v osmi epizodách. Ellen chtěla seriál opustit už před pár lety, aby se mohla plně věnovat rodině. Tvůrci ji vždy přemluvili, ale momentálně došlo k určitému kompromisu, takže i proto se seriál zaměří na spoustu nových postav.

V devatenácté řadě se dočkáme nových stážistů. Foto: ABC

Noví stážisté a pomrkávání k prvním řadám

Osmnáctá řada skončila pro nemocnici odebráním licence na rezidentský program. První díl devatenácté řady nás přenese do doby o šest měsíců později a představí pět nových stážistů. Kdo to bude?

Bensona “Blue” Kwana, bystrého, netrpělivého a brilantního stážistu, si zahraje Harry Shum Jr. (Crazy Rich Asians, Shadowhunters, Glee). Benson je velkorysý, soutěživý a talentovaný. Je zvyklý ve všem vyhrávat. Do jeho kariérních plánů zasáhla rodinná krize a on má teď hodně co dokazovat.

Jules Millinovou ztvární Adelaide Kane (SEAL Team, Once Upon a Time, Reign). Jules vyrůstala v rodině hippíků a jako jediná dokázala dospět. Umí být trochu panovačná, ale srdce má na správném místě. Aby zachránila životy, nebojí se porušit pravidla a někdy ji to dostává do problémů.

Simone Griffinová, kterou si zahraje Alexis Floyd (Inventing Anna, The Bold Type), je vtipná, chytrá, má vysoké cíle a komplikovanou rodinu. Vyrostla v Seattlu, ale v Grey Sloan nikdy pracovat nechtěla, a to kvůli bolestivým vzpomínkám na nemocnici.

Lucas Adams s tváří Nika Terho pochází z lékařské rodiny a chce dokázat, že na to má. Je okouzlující, a pro svou rodinu je černou ovcí. Jenže schopnost jednat s lidmi mu stačit nebude. Známky nemá zrovna dobré, ale je odhodlán se předvést a dát se do práce.

Mika Yasuda, kterou bude představovat Midori Francis (Dash & Lily, The Sex Lives of College Girls), má sedm sourozenců. Je zvyklá na to, že ji přehlíží a podceňují a využívá toho ve svůj prospěch. Mika je hašteřivá a věří, že se v Grey Sloan dokáže prosadit a vystoupat na vrchol.

Zleva: Lucas Adams, Mika Yasuda, Jules Millin, Simone Griffith a Benson Kwan. Foto: ABC

Návrat Addison

V poslední řadě jsme se po dlouhých letech dočkali návratu Addison. Fanoušci seriálu byli nadšení a mohou jásat dál, protože Addison budeme vídat, prozatím v pár epizodách. Příběhová linka ji spojí s Baileyovou a zároveň nám tvůrci poodhalí něco ze života Addison v Los Angeles.

Na útěku

Owen a Teddy ve finále osmnácté řady vzali spolu s dětmi nohy na ramena a vypadalo to, že je nějakou dobu neuvidíme. Podle Kristy Vernoff, hlavní tvůrkyně pořadu, si tím scenáristé hodně lámali hlavu. Hned v první epizodě dostaneme některé dopovědi.

Zůstanou Jo a Link přáteli? Nebo se z nich stane pár? Foto: ABC

Vztahy a zase vztahy

Link a Jo se na konci řady rozhodli, že zůstanou přáteli a jak naznačila první upoutávka, Link si částečně zahraje na Dereka. Tvůrci si teď pokládají otázku, zda je pro Linka a Jo důležitější ochránit jejich přátelství za každou cenu nebo zda je ještě šance na něco víc.

Maggie a Winston si během posledních epizod užili své a Maggie jejich vztah zpochybnila, že manželství možná uspěchali. Tyhle dva prý nečeká úplně klidná sezóna a nadále se budou poznávat a jejich vztah bude čelit dalším výzvám. Co se tvůrců týče, žádný vztah není tuto řadu v bezpečí.

Na co se v nové řadě těšíte?

Foto: ABCKomentáře

Vložit komentář

Jak získat Gravatar? (osobní obrázek u komentáře)

Co je to "Gravatar"?

Je to globální avarar (obrázek), který se v komentářích zobrazí u Vašeho jména. Gravatar je vždy registrován na konkréní emailovou adresu, proto může být používán pro různá fóra, blogy, které ho podporují.

Jak ho získat?

Zaregistruje se na stránkách gravatar.com (na hlavní stránce je možnost "Sign up"). Nahrajte svůj obrázek. Po úspěšných krocích, až budete komentovat a pokud uvedete svůj registrovaný e-mail, u Vašeho jména se zobrazí Váš Gravatar.http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

18×20

České titulky: ZDE

Stav překladu:

Překlad: 100 %

Korekce: 100 %

Sedí na verze:

WEBRip.x264-ION10

720p.WEB.H264-PECULATE

1080p.WEB.H264-PECULATE

720p.WEB.H264-DEXTEROUS

1080p.WEB.H264-DEXTEROUS

720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

Další epizoda

19x01

Everything Has Changed

26. října 2022 na Disney+

19x04

Haunted

27. října 2022 na ABC

Titulky k Grey's Anatomy a Station 19 už překládat nebudeme, jelikož se epizody objeví vždy s třítýdenním zpožděním na Disney+.

Vzkazy

Vzkazník byl natrvalo zrušen

Podpořte nás

Nevíte si rady?

Spřátelené weby