Druhý sneak peek k epizodě 11×14 – The Distance

Poprosí Amelie o pomoc? Nebo zvládne všechno sama?Komentáře

 • Michaela:

  Doufám, že to zvládne sama…hlavně bez velkého bratra

 • ImogenH:

  Michaela: Tak to Tě musím zklamat, neboť již vyšel 3. sneak peek. :((( Bohužel a to jsem si tak přála, aby to Amy zvládla sama a bez D-E-R-E-K-A. Nicméně ze sneak peeku přímo nevyplývá, že by se D-E-R-E-K nějak přímo v tomto díle nebo příštím na operaci spolupodílel, pořád tak nějak doufám, že se u Hermanové vyskytne nějaký problém, který bude muset Amy SAMA vyřešit a v závislosti na tomto úspěchu se jí operace zcela zdaří a to až do úplného konce. No, nezbývá, než jí držet pěsti a mít naději, že D-E-R-E-K nedorazí a zůstane si v tom svém D.C., protože vidět jeho obličej říkající “Jak sis sama mohla troufnout na něco tak velkého, co bys stejně beze mě nedokázala” bych asi nepřežila. Jo a poslední, moc si přeju, aby Amy po operaci Owen viděl jako vítězku a ne jako někoho, koho by musel utěšovat. Tečka. :)

 • Petra:

  Popravdě, já ji moc nemám ráda. Jednu chvíli si hraje na chudinku a pak je z ní najednou jedna z hlavních postav. Bylo jasné, že jak opustí Derek nemocnici,tak tam bude hned ona obsazená,ale nikdy se mu nevyrovná. Přála bych ji,aby se tam uchytila,ale myslím,že tuto operaci ona nezvládne a bude volat o pomoc. Derek tam určitě nedojede a nespasí ji,ale poradí ji po telefonu nebo tak nějak. Přijde mi, že se tam ty situace jen opakují, tuhle scénu tam měl již Derek, když operoval “neoperovatelný” nádor tomu chlápkovi z nemocnice – “Aisek,, (nevím jak se to píše,to jméno)a nakonec to zvládnul,poté co si to nakreslil na zeď. No a nakonec musím říct, že se vůbec nehodí k Owenovi,radši bych,aby si našel někoho mimo nemocnici, nebo už je to tam,jak v nějakém “bordelu”.

 • ImogenH:

  Petra: Na druhou stranu ale Derek taky kdysi operoval nádor jedné paní, která ke všemu byla v pokročilém stádiu těhotenství a tu operaci zvrzal, posléze začal chlastat a odstěhoval se do karavanu, kde teď bydlí Owen. Tou dobou taky skončil s Meredith a přestal operovat, neboť se utápěl v sebelítosti. Pak mu Mer přinesla snímky nádoru Izzie a její operace se mu zdařila. Platí, že každý člověk má slabou chvilku, u doktorů to možná platí dvojnásob, jsou takový pro mě jiný živočišný druh. :-D A ke Tvé poznámce, že si Amy hraje na chudinku a pak je z ní jedna z hlavních postav, neměla to jednoduché, to nikdo, ale ono v pěti letech slyšet, jak někomu zabíjejí otce, pak se celý život snažit, na medicíně studovat bez toho, aniž by si něco užila (zdroj: Private Practice), pak se stát neurochirurgem a stát ve stínu svého staršího bartra, to opravdu není, o co stát. (Pak ještě samozřejmě ty věci s oxykodonem, pitím, miminkem “jednororžočátkem” atd.) Koneckonců, s Derekem má Amy společnou jednu věc: jsou buď ohromně hrdinští a neohrožení schopní velkých věcí, anebo se v něčem umí strašně dlouho plácat a utápět (rozdíl je v tom, že Derek je chlap a má trochu vyšší ego).

Vložit komentář

Jak získat Gravatar? (osobní obrázek u komentáře)

Co je to "Gravatar"?

Je to globální avarar (obrázek), který se v komentářích zobrazí u Vašeho jména. Gravatar je vždy registrován na konkréní emailovou adresu, proto může být používán pro různá fóra, blogy, které ho podporují.

Jak ho získat?

Zaregistruje se na stránkách gravatar.com (na hlavní stránce je možnost "Sign up"). Nahrajte svůj obrázek. Po úspěšných krocích, až budete komentovat a pokud uvedete svůj registrovaný e-mail, u Vašeho jména se zobrazí Váš Gravatar.http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

18×20

České titulky: ZDE

Stav překladu:

Překlad: 100 %

Korekce: 100 %

Sedí na verze:

WEBRip.x264-ION10

720p.WEB.H264-PECULATE

1080p.WEB.H264-PECULATE

720p.WEB.H264-DEXTEROUS

1080p.WEB.H264-DEXTEROUS

720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

Další epizoda

19x01

Everything Has Changed

26. října 2022 na Disney+

19x04

Haunted

27. října 2022 na ABC

Titulky k Grey's Anatomy a Station 19 už překládat nebudeme, jelikož se epizody objeví vždy s třítýdenním zpožděním na Disney+.

Vzkazy

Vzkazník byl natrvalo zrušen

Podpořte nás

Nevíte si rady?

Spřátelené weby