Kdo bude Mirandina konkurence v bitvě o křeslo šéfa chirurgie?

Ke konci 11. řady rezignoval Owen na post šéfa chirurgie a Dr. Webber, který fungoval jako dočasný zástup, našel nového kandidáta ve své žačce Mirandě Baileyové. To se ovšem nelíbilo Dr. Averyové, která si na Richardovi vymohla slib, že proti Mirandě postaví svého kandidáta. Kdo jím bude?

Fanoušci pasovali na post druhého kandidáta oblíbenkyni a zároveň snachu Dr. Catherine Averyové, April Kepnerovou. Ta se po návratu z turnusu na vojenské misi, kde zachraňovala životy spolu s Owenem a léčila svou bolavou duši adrenalinem, stala April 2.0, jak ji nazvala sama Miranda. April se chtěla vydat do terénu znovu, čímž možná definitivně zahodila vztah s Jacksonem. To ale teprve zjistíme.

Konkurentkou Dr. Baileyové bude ale doktorka zvenčí a ztvární ji Joey Lauren Adams, kterou možná znáte z filmu Chasing Amy či seriálu Switched at Birth. Miranda to bude mít těžké, ale buďme upřímní, kdo si myslí, že nakonec svou vysněnou pozici nezíská? Miranda, ač stále tvrdá, má laskavé srdce, je svým způsobem komik a Chandra Wilson by v roli šéfky excelovala.

Věříte, že se se Dr. Baileyové povede vyhrát nad svou konkurentkou a těšíte se na novou šéfku chirurgie?Komentáře

 • Babu:

  No upřímně doufám, že Miranda se nestane šéfkou. Je to sice výborná doktoraka,která ovšem, ale nerespektuje pravidla. Byla bych ráda, aby to byl někdo z venčí. :)

 • Camael:

  A já jsem marně doufala, že by to mohl být chlap … je zde hoooodne přebabováno… :-(

 • Babu:

  To je fakt :-D z chlapů už snad zůstali jen Jackson a Alex ne?

 • Lucifrid:

  A ještě Owen a Richard, ne?

Vložit komentář

Jak získat Gravatar? (osobní obrázek u komentáře)

Co je to "Gravatar"?

Je to globální avarar (obrázek), který se v komentářích zobrazí u Vašeho jména. Gravatar je vždy registrován na konkréní emailovou adresu, proto může být používán pro různá fóra, blogy, které ho podporují.

Jak ho získat?

Zaregistruje se na stránkách gravatar.com (na hlavní stránce je možnost "Sign up"). Nahrajte svůj obrázek. Po úspěšných krocích, až budete komentovat a pokud uvedete svůj registrovaný e-mail, u Vašeho jména se zobrazí Váš Gravatar.http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

18×20

České titulky: ZDE

Stav překladu:

Překlad: 100 %

Korekce: 100 %

Sedí na verze:

WEBRip.x264-ION10

720p.WEB.H264-PECULATE

1080p.WEB.H264-PECULATE

720p.WEB.H264-DEXTEROUS

1080p.WEB.H264-DEXTEROUS

720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

Další epizoda

19x01

Everything Has Changed

26. října 2022 na Disney+

19x04

Haunted

27. října 2022 na ABC

Titulky k Grey's Anatomy a Station 19 už překládat nebudeme, jelikož se epizody objeví vždy s třítýdenním zpožděním na Disney+.

Vzkazy

Vzkazník byl natrvalo zrušen

Podpořte nás

Nevíte si rady?

Spřátelené weby