Kevin McKidd o režírování epizody Don’t Deceive Me (Please Don’t Go)


  
Nová epizoda se už blíží, tak jsme se Vám s phoebess rozhodly trochu ukrátit čas a přeložit rozhovor s Kevinem McKiddem, který režíroval tuto epizodu, jež se odvysílá ve čtvrtek. Tento rozhovor není přeložen úplně doslova, protože mi připadá, že on mluví tak divně, že to překládat nejde. :-) Celý rozhovor najdete v

Co nám můžete prozradit o epizodě s názvem “Don’t Deceive Me (Please Don’t Go)”, kterou jste sám režíroval?

Mark musí vyřešit, jak říct Lexie o určitých záležitostech, jako je třeba Calliino těhotenství. To se bude odehrávat ve velkém stylu.

Tato epizoda se bude točit kolem Dereka Shepherda, který bude prožívat první den svého klinického výzkumu Alzheimerovy choroby, jenž je pro Dereka velmi důležitý a bude nás provázet po zbytek této sezóny.

To je takové shrnutí, co se bude v epizodě dít. Dále se Callie v průběhu dne zhroutí, za což mohou její rozbouřené hormony. Je teď velmi úzkostlivá, protože to mezi ní, Arizonou a Markem nepůjde moc hladce. Jako podporu má porodní asistentku, doktorku Lucy Fields, kterou ztvárnila herečka Rachael Taylor. Doktorka bude mít hodně práce, jelikož se z Callie vyklube hypochondr. Je vtipné vidět Callie v takové situaci, ale zároveň to bude pro diváky “osobní”.

Jak moc se vy sám objevíte v této epizodě?

V podstatě budu po celou tuto epizodu u zubaře. Což je skvělé, protože jsem měl šanci trochu ubrat plyn a odpočinout si. Hraju jen v jedné scéně.

Je Cristina zpátky na nohou?

Je zpátky, zdravá a už není ochromená tak, jak byla. Je zpátky a bojuje, razí si cestu, aby se dostala na operační sál. Je skvělé vidět Cristinu ve starých kolejích.

Jak vaši kolegové ze seriálu reagovali, když jste stál za kamerou?

Každý z nich ke mně přišel a vyjadřoval mi svou velkou podporu. Patrick Dempsey (Derek) mi řekl: „Kryju ti záda.“

Každý ví, že je to hodně stresující, ujal jsem se nové věci a miliony dolarů jsou teď v sázce. Všichni byli úžasní a já jim za to moc děkuji. Přišli do práce a jednoduše mě podpořili tou nejlepší cestou. A já jim za to budu vždycky vděčný. Musel jsem to říct.

Jaké to je „za scénou“?

Je to velmi dobré místo, kde se pracuje. Všichni máme přátele mezi herci mimo tento seriál a v dnešní ekonomické situaci je opravdu těžké si najít práci. A my jsme si vědomi, jaké štěstí máme, že můžeme jít každý den do práce, hrát a dělat tak věc, kterou milujeme.

Každý má svůj život, hodně lidí má dítě, a když přijdeme do práce, sdělujeme si mezi sebou novinky, jak to jde atd. Je to něco jako brána z našeho reálného života. Tak by to i mělo být. Být hercem znamená dobře předstírat a umět sám sebe přenést z reálného života. To je to, co na hraní miluji. Myslím si, že je to tady opravdu zábavné, zdravé a přívětivé místo.

Kdy se u vás objevily režisérské ambice? Už jste někdy dřív režíroval?

Už jsem pracoval s některými skvělými režiséry. Měl jsem to štěstí, že za ty roky jsem mohl vidět, jak se nápady skvělých režisérů realizují. Já jsem byl vždy zaneprázdněný jako herec a nemohl jsem to sledovat. Ale asi před rokem a půl jsem oslovil producenty a zeptal se jich, zda bych mohl sledovat jejich práci. Tak se stalo a oni mi pak řekli: „Podívej se, máme tady tyhle webizody a nějaké bys mohl režírovat.“

Myslím si, že webizody byly moje zkouška nebo takový konkurz. A vypadá to, že jsem prošel, když mi záhy poté nabídli režii celé epizody Grey’s Anatomy.

Cítím se opravdu šťastný, že to takhle dopadlo. Stále se ještě štípu, jestli se mi to nezdá.

Na jakou část této epizody jste jako režisér nejvíce pyšný?

Všichni, včetně hostujících herců, podali skvělý výkon, já sám jsem hodně spokojený s upoutávkou, těmi prvními dvěma minutami před úvodními titulky. Také mě potěšilo zpracování páté a šesté scény, kde začíná znít hudba. Opravdu spokojený jsem s tím, jak se všechno emocionálně skloubilo, s přechody mezi scénami, a tím, že jsou všechny upraveny tak, jak jsem chtěl. Na tyto momenty jsem pyšný.

zdroj: eonline.comKomentáře

  • slidak:

    bůh vám žehnej! :D..jinak to asi nebude nicmoc díl pro KevSpu když se tam Kevin objevuje jenom v jedné scéně :D

  • To jako myslíš vážně? Ten díl bude přesně pro mě, konečně Kevin jako režisér!

Vložit komentář

Jak získat Gravatar? (osobní obrázek u komentáře)

Co je to "Gravatar"?

Je to globální avarar (obrázek), který se v komentářích zobrazí u Vašeho jména. Gravatar je vždy registrován na konkréní emailovou adresu, proto může být používán pro různá fóra, blogy, které ho podporují.

Jak ho získat?

Zaregistruje se na stránkách gravatar.com (na hlavní stránce je možnost "Sign up"). Nahrajte svůj obrázek. Po úspěšných krocích, až budete komentovat a pokud uvedete svůj registrovaný e-mail, u Vašeho jména se zobrazí Váš Gravatar.http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

18×20

České titulky: ZDE

Stav překladu:

Překlad: 100 %

Korekce: 100 %

Sedí na verze:

WEBRip.x264-ION10

720p.WEB.H264-PECULATE

1080p.WEB.H264-PECULATE

720p.WEB.H264-DEXTEROUS

1080p.WEB.H264-DEXTEROUS

720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

Další epizoda

19x01

Everything Has Changed

26. října 2022 na Disney+

19x04

Haunted

27. října 2022 na ABC

Titulky k Grey's Anatomy a Station 19 už překládat nebudeme, jelikož se epizody objeví vždy s třítýdenním zpožděním na Disney+.

Vzkazy

Vzkazník byl natrvalo zrušen

Podpořte nás

Nevíte si rady?

Spřátelené weby