Kim Raver budeme v patnácté sérii vídat pravidelně

Kim Raver se už poněkolikáté vrací do Grey’s Anatomy v roli Dr. Teddy Altmanové. Ve čtrnácté řadě jsme ji viděli jen v několika dílech, v následující sezóně se na ni můžeme těšit pravidelně, tak jak tomu bylo v šesté až osmé sérii.

Všichni diváci byli jistě překvapeni, když se Teddy Altmanová ve finále čtrnácté série nečekaně objevila v nemocnici Grey Sloan. Ještě větším překvapením bylo zjištění, že čeká dítě, s největší pravděpodobností Owenovo. Pro následující sezónu je tedy zaděláno na pořádné drama. Owen Hunt a Amelia Shepherdová si k sobě opět hledali cestu, a zatímco Owen si vzal do pěstounské péče miminko, Amelia se ujala nezletilé matky malého Lea, aby jí pomohla se dostat ze závislosti na drogách. A všichni žijí zatím celkem spokojeně v Owenově domě. Tak dlouho Owen toužil po dětech, až se z něj stal pěstoun a zjevně je na cestě i jeho vlastní dítě.

Teddy se kvůli těhotenství vrátila do Seattlu a ucházela se v nemocnici o místo. Jelikož ale místo šéfky kardia už zastává Maggie Pierceová, Miranda Baileyová jí nabídla svůj post šéfky chirurgie, samozřejmě jen dočasně, aby se mohla věnovat výzkumu a na chvíli si od všeho stresu odpočinout.

Kim Raver ke svému plnohodnotnému návratu do seriálu řekla:

Moc se těším, že si zopakuji roli Dr. Teddy Altmanové coby jedné z hlavní postav. Vrátit se do Shondalandu, kde mohu pracovat po boku neuvěřitelně talentovaných žen jako Krista Vernoff, Ellen Pompeo a ostaních herců, je báječné. Postava Teddy pro mě hodně znamená a jsem šťastná, že mohu pokračovat v jejím příběhu.

 

Těšíte se na návrat Kim Raver v roli Teddy Altmanové?

Zdroj: DeadlineKomentáře

  • Adel:

    Ja mam teda Teddy hrozne moc rada a s Owenen bych ji to moc prala :)! Amelii mam sice taky moc rada, ale Teddy mi k nemu pasuje vic :) jen doufam, ze chudak Amelie kvuli tomu nebude moc trpet – no buh vi co si Shonda zase vymysli. A nechapu jak nekdo muze pochybovat o tom, ze by to bylo Owenovo :)

  • Adel:

    Co se stalo ve vzkazniku ze byl natrvalo zrusen :O ?

  • Adel: Pořád dokola totéž. Nesmyslné dohadování, proč se tam nesmí psát spoilery, nebo naopak stížnosti, že v článcích spoilerujeme. Věčné žádosti o linky na stažení, případně útoky na správce stránek. To prostě nemáme zapotřebí. Diskuze je pod každým článkem, máme sociální sítě i forum, to musí stačit. :D

Vložit komentář

Jak získat Gravatar? (osobní obrázek u komentáře)

Co je to "Gravatar"?

Je to globální avarar (obrázek), který se v komentářích zobrazí u Vašeho jména. Gravatar je vždy registrován na konkréní emailovou adresu, proto může být používán pro různá fóra, blogy, které ho podporují.

Jak ho získat?

Zaregistruje se na stránkách gravatar.com (na hlavní stránce je možnost "Sign up"). Nahrajte svůj obrázek. Po úspěšných krocích, až budete komentovat a pokud uvedete svůj registrovaný e-mail, u Vašeho jména se zobrazí Váš Gravatar.http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

18×20

České titulky: ZDE

Stav překladu:

Překlad: 100 %

Korekce: 100 %

Sedí na verze:

WEBRip.x264-ION10

720p.WEB.H264-PECULATE

1080p.WEB.H264-PECULATE

720p.WEB.H264-DEXTEROUS

1080p.WEB.H264-DEXTEROUS

720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

Další epizoda

19x01

Everything Has Changed

26. října 2022 na Disney+

19x04

Haunted

27. října 2022 na ABC

Titulky k Grey's Anatomy a Station 19 už překládat nebudeme, jelikož se epizody objeví vždy s třítýdenním zpožděním na Disney+.

Vzkazy

Vzkazník byl natrvalo zrušen

Podpořte nás

Nevíte si rady?

Spřátelené weby