Kim Raver dnes slaví 43. narozeniny!

Rodačka z New Yorku, představitelka Dr. Teddy Altman, dnes slaví 43. narozeniny. První hereckou zkušenost získala Kim Raver už v šesti letech v seriálu Sesame Street (Sezame, otevři se). Od šesté série ji vídáme v Grey’s Anatomy, kde se postupně zařadila mezi stálice seriálu. Přejeme vše nejlepší!
 Komentáře

 • Sarger:

  Omg, ona má 43? Veď vyzerá max na 35 :D

 • Bzuuuuco:

  Všetko najlepšie :-)

 • Lia:

  Jeee, konecne jsou tady i jine novinky nez “jen” promo – sneak peek – stahujte – titulky.
  Díky!

 • Lia: Narozeninové články tu byly vždycky. Jen jaksi v poslední době nikdo neslavil narozky. Novinky tu byly také, uznávám, v posledních měsících už jsme byly poněkud unavené vší ostatní prací na stránkách, takže je neměl kdo psát. Každopádně tu hodnou chvíli visela sháňka po autorech, kteří by je psali. Nikdo se neozval. Takže buďte na medičku hodní, když už jsem ji přemluvila, aby novinky psala. ;-)

 • Lia:

  Kevspa: No vždyť píšu jen v uvozovkách. To podstatné tu je. A je mi jasné, že ne každýden má někdo z GA narozeniny. A já medicku chválím, protože tu jsou po dlouhé době i jiné zprávy než ty co jsem psala. Toť vše.

 • martina:

  ty brďo! chtěla bych ve 43 letech vypadat taky tak dobře…

 • medička01:

  KevSpa: :-))
  joo buďte na mě hodní :-)

 • MaRe:

  Medičku chválit je povinnost .-))))

 • medička01:

  MaRe: hehe to zas néé :-)

Vložit komentář

Jak získat Gravatar? (osobní obrázek u komentáře)

Co je to "Gravatar"?

Je to globální avarar (obrázek), který se v komentářích zobrazí u Vašeho jména. Gravatar je vždy registrován na konkréní emailovou adresu, proto může být používán pro různá fóra, blogy, které ho podporují.

Jak ho získat?

Zaregistruje se na stránkách gravatar.com (na hlavní stránce je možnost "Sign up"). Nahrajte svůj obrázek. Po úspěšných krocích, až budete komentovat a pokud uvedete svůj registrovaný e-mail, u Vašeho jména se zobrazí Váš Gravatar.http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

18×20

České titulky: ZDE

Stav překladu:

Překlad: 100 %

Korekce: 100 %

Sedí na verze:

WEBRip.x264-ION10

720p.WEB.H264-PECULATE

1080p.WEB.H264-PECULATE

720p.WEB.H264-DEXTEROUS

1080p.WEB.H264-DEXTEROUS

720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

Další epizoda

19x01

Everything Has Changed

26. října 2022 na Disney+

19x04

Haunted

27. října 2022 na ABC

Titulky k Grey's Anatomy a Station 19 už překládat nebudeme, jelikož se epizody objeví vždy s třítýdenním zpožděním na Disney+.

Vzkazy

Vzkazník byl natrvalo zrušen

Podpořte nás

Nevíte si rady?

Spřátelené weby