Kompletní seznam hudby k 1.-7. sérii

Trvalo to sice více než půl roku, ale o to víc jsem si na tom dala záležet (někdy i na úkor mých “pevných” nervů). :) Hudbu, která zazněla v jednotlivých epizodách (vyjma speciálních epizod ke 3. sérii, ty přibudou už brzy), najdete zde na stránkách v sekci HUDBA (po rozkliknutí sekce EPIZODY). Odkazy na stažení písniček z jednotlivých sérií najdete ZDE (v prvním příspěvku je přidán i samostatný odkaz na hudební epizodu 7×18 pro ty, kteří by nechtěli stahovat celou 7. sérii).

Téměř na závěr jsem si nechala obrovské poděkování Lillyss za její pomoc a trpělivost, kterou neztrácela, ani když jsem ji otravovala s úplnými maličkostmi. ;)

Doufám, že s touto sekcí budete spokojeni a přeji vám rychlé hledání (a samozřejmě i příjemné poslouchání) písniček z Grey’s Anatomy!Komentáře

 • Skvělá práce! Děkujeme! :)

 • phoebess:

  ještě chybí maličkost k dokonalosti, a to sehnat chybějící písničky (nejen z dnešního dílu :) )

 • Lillyss:

  Fíba je naša bohyňa :D..škoda, že sa už končí séria, kto mi teraz bude písať každý piatok správy :( :D

 • phoebess:

  Lillíku, ti budu posílat “pohlednice”, kde se zrovna nacházím, abys netesknila :D

 • lyskacerna:

  Skvělá práce! tuším že jsem někde našla nějaké francouzské stránky: http://greysoundtracks.free.fr/?page=index&l=en
  které ti mohly trochu usnadnit práci kdybych je našla dřív, ale jsou jen po 5. sérii. Ale stejně, projít každý díl a najít ty písničky musela být děsná fuška, takže klobouk dolů!!!

  Také bych chtěla poprosit, už jsem to zkoušela na vzkazech, ale nikdo se toho bohužel nechytl- nevíš prosím náhodou co za písničku je ta, která hrávala při upoutávce na chirurgy na primě? přesně si vybavuji ty záběry- christina maže z tabule baileyové jméno, derek mluví o “léčbě pornem” atp, a při tom běžela ta písnička která se mi moc líbí, ale za boha nedovedu zjistit jak se jmenovala :(

 • phoebess:

  lyskacerna: já o téhle stránce vím – je uvedená v sekci hudba na fóru :) já projižděla všechny písničky, jestli sedí stažené verze s verzí v seriálu.

  jinak tvého vzkazu sem si všimla, myslela sem, že někdo odepíše. Já ti bohužel poradit nemůžu, protože na televizi nekoukám, ale když se ti podaří najít to video třeba na youtube a nebude tam u toho napsaná písnička, tak mi video pošli do SZ ve fóru a já ti ji najdu podle textu :)

 • medička01:

  Úžasná práce. Obrovské díky!

 • lyskacerna:

  právě jsem koukala na video i na stránky primy a bohužel nikde nic, tak nevadí, aspoň jsem to zkusila :-) díky

 • Freya:

  Paráda, to jsem přesně potřebovala:-) Díky moc, je to super!!!

 • carrrie:

  lyskacerna – V jednej upútavke bola táto pesnička Coldplay – The Scientist, nemôže to byť ono?

 • carrrie:

  lyskacerna ludkovia na webe hovoria, že aj táto Caesars – Jerk It Out bola v nejakej upútavke na chirurgov. ja osobne neviem ale možno ti to pomôže.

Vložit komentář

Jak získat Gravatar? (osobní obrázek u komentáře)

Co je to "Gravatar"?

Je to globální avarar (obrázek), který se v komentářích zobrazí u Vašeho jména. Gravatar je vždy registrován na konkréní emailovou adresu, proto může být používán pro různá fóra, blogy, které ho podporují.

Jak ho získat?

Zaregistruje se na stránkách gravatar.com (na hlavní stránce je možnost "Sign up"). Nahrajte svůj obrázek. Po úspěšných krocích, až budete komentovat a pokud uvedete svůj registrovaný e-mail, u Vašeho jména se zobrazí Váš Gravatar.http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

18×20

České titulky: ZDE

Stav překladu:

Překlad: 100 %

Korekce: 100 %

Sedí na verze:

WEBRip.x264-ION10

720p.WEB.H264-PECULATE

1080p.WEB.H264-PECULATE

720p.WEB.H264-DEXTEROUS

1080p.WEB.H264-DEXTEROUS

720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

Další epizoda

19x01

Everything Has Changed

26. října 2022 na Disney+

19x04

Haunted

27. října 2022 na ABC

Titulky k Grey's Anatomy a Station 19 už překládat nebudeme, jelikož se epizody objeví vždy s třítýdenním zpožděním na Disney+.

Vzkazy

Vzkazník byl natrvalo zrušen

Podpořte nás

Nevíte si rady?

Spřátelené weby