Krásné vánoční svátky!

Chtěla bych za celou naší malou skromnou redakci popřát všem návštěvníkům našich webových stránek co nejkrásnější prožití Vánoc! Hlavně si je užijte bez zbytečného stresu, zmatků a užívejte si tu jedinečnou atmosféru, vůni cukroví, vánočního stromku, kapra na talíři… A také si jednou v roce místo amerických filmů a seriálů užijte trochu té české klasiky a podívejte se na nějakou krásnou pohádku! ;-)
Děkujeme za úžasnou návštěvnost stránek, která se dostává do tisíců denně! Jsem ráda, že založení stránek před 3 lety nebylo zbytečné a stali jsme se nejnavštěvovanější stránkou o Grey’s Anatomy v Čechách a na Slovensku! Doufám, že se sem budete rádi vracet i v příštím roce!

Krásné Vánoce přejí

Marsia, Jumpstar, KevSpa a phoebessKomentáře

 • Jackie:

  Taky vám přeji krásné Vánoce a hlavně velké díky za bezvadnou práci, kterou odvádíte. ;-)

 • galadriel2:

  Pohodové svátky a velké díky za tu celoroční dřinu. :)

 • aureen:

  také přeji krásné svátky a mooooooc velké díky Vám všem za skvělé stránky :-)

 • behulienka:

  taktiež velice pekne dakujem všetkým :) Ste Kapacity :)

 • kiki:

  Děkuju vám všem…bez vás bych se GA nikdy ani nezačala dívat :) Přeju všem krásné svátky :D

 • f.:

  Taky přeji krásné Vánoce a šťastný vstup do nového roku. K této příležitosti bych vám ráda poděkovala za úžasnou a hlavně rychlou práci, kterou odvádíte při každém dalším dílu GA! :)

 • Moony:

  Zlata moje Greovští, taky přeju krásné vánoční svátky a spousta lásky a úspěchu v Novém roce :-* Děkuju, jménem všech, za tu úžasnou práci, kterou pro nás na stránkách děláte :-*

Vložit komentář

Jak získat Gravatar? (osobní obrázek u komentáře)

Co je to "Gravatar"?

Je to globální avarar (obrázek), který se v komentářích zobrazí u Vašeho jména. Gravatar je vždy registrován na konkréní emailovou adresu, proto může být používán pro různá fóra, blogy, které ho podporují.

Jak ho získat?

Zaregistruje se na stránkách gravatar.com (na hlavní stránce je možnost "Sign up"). Nahrajte svůj obrázek. Po úspěšných krocích, až budete komentovat a pokud uvedete svůj registrovaný e-mail, u Vašeho jména se zobrazí Váš Gravatar.http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

18×20

České titulky: ZDE

Stav překladu:

Překlad: 100 %

Korekce: 100 %

Sedí na verze:

WEBRip.x264-ION10

720p.WEB.H264-PECULATE

1080p.WEB.H264-PECULATE

720p.WEB.H264-DEXTEROUS

1080p.WEB.H264-DEXTEROUS

720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

Další epizoda

19x01

Everything Has Changed

26. října 2022 na Disney+

19x04

Haunted

27. října 2022 na ABC

Titulky k Grey's Anatomy a Station 19 už překládat nebudeme, jelikož se epizody objeví vždy s třítýdenním zpožděním na Disney+.

Vzkazy

Vzkazník byl natrvalo zrušen

Podpořte nás

Nevíte si rady?

Spřátelené weby