Nominace na ceny People’s Choice Awards 2011

Rok se s rokem sešel a stejně tak jako v loňském roce, i letos máme možnost zvolit své favority ve velmi oblíbené anketě People’s Choice Awards, která bude slavnostně vyhlášena 5. ledna 2011 na stanici CBS. Tato anketa je jako jediná zcela v režii fanoušků a je každoročně podle jejich přání upravována, a to již od roku 1975, kdy se anketa objevila poprvé.  Letos proto můžete hlasovat ve čtyřiceti různých kategoriích ze světa filmu, televize a muziky.  Samozřejmě mezi nominacemi nemohou chybět ani seriály Grey’s Anatomy a Private Practice, které jsou nominovány v kategorii Oblíbené televizní drama. Herci z těchto dvou seriálů jsou pak nominovaní i v dalších kategoriích, které najdete v

 
Kategorie:

Oblíbený herec v televizním dramatu: Patrick Dempsey (Derek Shepherd), Eric Dane (Mark Sloane), Taye Diggs (Sam Bennett, PP)

Oblíbená herečka v televizním dramatu: Ellen Pompeo (Meredith Grey), Sandra Oh (Cristina Yang), Kate Walsh (Addison  Montgomery, PP)

Oblíbený televizní doktor: Cristina Yang, Derek Shepherd, Mark Sloane, Meredith Grey Pete Wilder (PP), Addison Montgomery (PP)
 
Pro hlasující fanoušky je velmi příjemná možnost, že v každé kategorii si mohou zvolit až 5 svých oblíbenců a k tomu ještě mají možnost nominovat i někoho, kdo není v základní vypsané nominaci! Pokud vám tedy mezi nominovanými chybí Kevin McKidd (Owen Hunt), Sara Ramirez (Callie Torres) či někdo jiný, neváhejte a jejich jméno v rámci hlasování napište! K hlasování nemusíte být registrovaní, proto stačí vždy jen vyhledat kategorii a hlasovat!

V loňském roce seriál Grey’s Anatomy obsadil krásné třetí místo. Pojďme ho letos posunout ještě výš!

zdroj:.peopleschoice.comKomentáře

 • Evka:

  Milujem tieto awards! Super, že ich môžme voliť viac lebo takto by som si nevedela vybrať :D

 • phoebess:

  tak sem si prošla všechny kategorie… a polovinu věcí z toho neznám :D

 • Kira:

  hej co to je za anketu, nikoho a niz z toho neznám :-D

 • phoebess:

  Kira: to je PEOPLE’s choice awards – tzn. že já sem poloviční člověk (pač neznám jen polovinu z toho) a ty si bohužel jako člověk ostrouhala :D

 • Kira:

  phoebess: já se urazím, až to pochopím :D

 • phoebess:

  Kira: ale no tááááááááááák, určitě se neurazíš :D

 • angolla:

  co je se ShoutBoard? nejde to všem nebo jen mě?

 • Mně taky nejde. Mějme trpělivost, Marsia to určitě vyřeší. :-)

 • Aha, už jde… záhada. :)))

Vložit komentář

Jak získat Gravatar? (osobní obrázek u komentáře)

Co je to "Gravatar"?

Je to globální avarar (obrázek), který se v komentářích zobrazí u Vašeho jména. Gravatar je vždy registrován na konkréní emailovou adresu, proto může být používán pro různá fóra, blogy, které ho podporují.

Jak ho získat?

Zaregistruje se na stránkách gravatar.com (na hlavní stránce je možnost "Sign up"). Nahrajte svůj obrázek. Po úspěšných krocích, až budete komentovat a pokud uvedete svůj registrovaný e-mail, u Vašeho jména se zobrazí Váš Gravatar.http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

18×20

České titulky: ZDE

Stav překladu:

Překlad: 100 %

Korekce: 100 %

Sedí na verze:

WEBRip.x264-ION10

720p.WEB.H264-PECULATE

1080p.WEB.H264-PECULATE

720p.WEB.H264-DEXTEROUS

1080p.WEB.H264-DEXTEROUS

720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

Další epizoda

19x01

Everything Has Changed

26. října 2022 na Disney+

19x04

Haunted

27. října 2022 na ABC

Titulky k Grey's Anatomy a Station 19 už překládat nebudeme, jelikož se epizody objeví vždy s třítýdenním zpožděním na Disney+.

Vzkazy

Vzkazník byl natrvalo zrušen

Podpořte nás

Nevíte si rady?

Spřátelené weby