Písničky z 8. série

Další série Grey’s Anatomy je už za námi! Na další písničky si budeme muset zase pár měsíců počkat. V téhle sérii jsme jich, pokud mě mé počty neklamou, zaslechli 113. Jejich seznam najdete zde na stránkách v sekci HUDBA (nebo jej uvidíte po rozkliknutí sekce EPIZODY).

Některé z písniček byly staršího vydání, některé v době vysílání dílu zářily novotou a některé se ještě ani nebjevily na prodejních pultech. Ale všechny měly jedno společné, byly skvěle vybrané a pomáhaly dotvářet atmosféru v jednotlivých scénách.

Jak už jsem se zmínila, letošní rok byl plný ještě nevydaných písniček, a tak chci poděkovat všem, kteří mi v jejich hledání pomáhali. Jmenovitě děkuji Lillyss a medičce01 za jejich trpělivost a ochotu pomoci v každou noční i denní hodinu. ;)

Odkaz ke stažení 109 písniček, které se nám podařilo společnými silami sehnat, najdete na fóru v Hudba z epizod (celé série), v prvním příspěvku. Pokud jste si hudbu celý rok postupně stahovali po jednotlivých dílech, v Hudba z epizod naleznete i odkaz ke stažení jediné písničky, která zazněla v posledním díle. Můžete si ji poslechnout v připojeném videu. :)

A jedna otázka na závěr. Jaká písnička z 8. série se vám líbila nejvíce? :)

 

 Komentáře

 • Mimi:

  Eric Hutchinson – Watching you watch him

 • Luceek:

  Skvela je Zola Jesus – Skin. A taky jako fanynka Snow Patrol kvituju ze v GA casto zaznivaji, treba oblibena Called Out In The Dark:-) Atd atd…

 • doskopet:

  Já si tedy hudbu stáhla,ale formát rar mi na windows nejde otevřít:-(

 • doskopet: Ten rar musíš nejdřív rozbalit, stejně jako u titulků. Postup je popsany ve Faq (http://www.greys-anatomy.cz/faq/), bod 5.

 • may_tee:

  Tin Sparrow – For you, Zola Jesus – Skin, Feist – Graveyard

 • doskopet:

  díky moc,jdu to zkusit:-)

 • behulienka:

  ja sa čudujem, že to Phíbinka dala tak friško – túto hudbu :D

 • Dess:

  Mne sa asi najviac páčila Birdy – Young Blood. Je to cover od The Naked and Famous, ale verzia, ktorá zaznela v seriáli od tejto mladučkej speváčky, sa mi páči o mnoho viacej. Ďalej som vďaka ôsmej sezóne objavila aj výbornú Zolu Jesus, ktorú v poslednej dobre veľmi často počúvam. :-)

 • Arizona:

  Mě se docela líbila písnička young blood od Birdy, ale i další byly dobrý :)

 • Nicoll:

  Fun. – All alright

 • Zuzana:

  Snow Patrol – New York a scena ako im vartia Zolu…

 • MerDer:

  Snow Patrol – New York :o)

Vložit komentář

Jak získat Gravatar? (osobní obrázek u komentáře)

Co je to "Gravatar"?

Je to globální avarar (obrázek), který se v komentářích zobrazí u Vašeho jména. Gravatar je vždy registrován na konkréní emailovou adresu, proto může být používán pro různá fóra, blogy, které ho podporují.

Jak ho získat?

Zaregistruje se na stránkách gravatar.com (na hlavní stránce je možnost "Sign up"). Nahrajte svůj obrázek. Po úspěšných krocích, až budete komentovat a pokud uvedete svůj registrovaný e-mail, u Vašeho jména se zobrazí Váš Gravatar.http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

18×20

České titulky: ZDE

Stav překladu:

Překlad: 100 %

Korekce: 100 %

Sedí na verze:

WEBRip.x264-ION10

720p.WEB.H264-PECULATE

1080p.WEB.H264-PECULATE

720p.WEB.H264-DEXTEROUS

1080p.WEB.H264-DEXTEROUS

720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

Další epizoda

19x01

Everything Has Changed

26. října 2022 na Disney+

19x04

Haunted

27. října 2022 na ABC

Titulky k Grey's Anatomy a Station 19 už překládat nebudeme, jelikož se epizody objeví vždy s třítýdenním zpožděním na Disney+.

Vzkazy

Vzkazník byl natrvalo zrušen

Podpořte nás

Nevíte si rady?

Spřátelené weby