Boki

Hraje ji:

???

————————

Známá z:

Chirurgové, Monday Mornings, Plastická chirurgie s. r. o.

————————

Bio:

Postavu Boki neztvárňuje žádná profesionální herečka, ale paní, která většinu života pracovala jako skutečná zdravotní sestra v nemocnici St. John’s v kalifornské Santa Monice. Její jméno je pro internet, zdá se, záhadou . Všichni o existenci téhle ženy ví, její postavu moc dobře znají (na Facebooku má založenou vlastní stránku), ale její jméno se mi nikde dohledat nepodařilo (kdo by měl větší štěstí, má u mě lízátko).

Dnes tahle dáma na skutečných sálech už nepracuje – je v důchodu a čas si krátí na place nejrůznějších seriálů. Role sálové sestry jí jde – ostatně má v podstatě za úkol jen předstírat, že dělá to, co pro ni bylo celý život denním chlebem – takže se v ní objevila nejen v Chirurzích, ale také v Plastické chirurgii nebo nejnověji v seriálu Monday Mornings. Jejím domovem jsou ale právě Chirurgové, ve kterých účinkuje již od první série. Kromě samotného vystupování v nich ještě působí jako odborná poradkyně v oblasti zdravotnictví a běhu věcí na sále.

————————

Vývoj postavy:

Ha! O vývoji Boki (občas psána také Bokey) se nedá tak docela mluvit. Jako jedna z mála členů hereckého ansámblu Chirurgů je v seriálu už od první sezóny, všichni ji známe, protože se vyskytuje skoro v každém díle, ale v podstatě nic o ní nevíme. Vrchní sálová sestra Boki za celých devět let svého působení v nemocnici prohodila sotva pár slov, takže ačkoliv ji do jednoho kdekoliv poznáme podle kukadel a brýlí, sama o sobě je jednou velkou neznámou. Tak trochu v tomhle ohledu připomíná onu klasickou sitcomovou postavu, o které se všichni baví, ale nikdy ji není celou pořádně vidět (vyjmenovat můžeme například “tlusťocha od naproti” z Přátel, Wolowitzovu mámu z Teorie velkého třesku nebo manžela Karen Walkerové z Willa & Grace).

Občas Baileyovou – a spolu s ní i nás –  uzemní nějakým detailem z osobního života, ale to je asi tak vše, co se o ní dá napsat.
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

18×20

České titulky: ZDE

Stav překladu:

Překlad: 100 %

Korekce: 100 %

Sedí na verze:

WEBRip.x264-ION10

720p.WEB.H264-PECULATE

1080p.WEB.H264-PECULATE

720p.WEB.H264-DEXTEROUS

1080p.WEB.H264-DEXTEROUS

720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

Další epizoda

19x01

Everything Has Changed

26. října 2022 na Disney+

19x04

Haunted

27. října 2022 na ABC

Titulky k Grey's Anatomy a Station 19 už překládat nebudeme, jelikož se epizody objeví vždy s třítýdenním zpožděním na Disney+.

Vzkazy

Vzkazník byl natrvalo zrušen

Podpořte nás

Nevíte si rady?

Spřátelené weby