Promo a sneak peek k epizodě 10×04 – Puttin’ on the Ritz

Tento týden nás všechny čeká něco speciálního. Něco, na co můžeme být všichni právem hrdí. V noci ze čtvrtka na pátek bude odvysílána již 200. jubilejní epizoda Grey’s Anatomy, což by pochopitelně bez fanoušků nebylo možné. Shonda Rhimes a její tým nás již osmým rokem zásobují nepřeberným množstvím dramatu, melancholie, ale i humoru a nic nenasvědčuje tomu, že by tyto pravidelné čtvrteční dávky měly v nejbližší době skočit. Je tak klidně možné, že se tu za pár desítek dílů opět potkáme s dalším podobným sdělením, ale raději nepředbíhejme… Americký televizní svět má sice svá pravidla a očekávání, ale ještě  během této sezóny se s jistotou dozvíme, kdo všechno z originálního obsazení prodlouží svůj kontrakt s televizní stanicí ABC, což je aktuálně pro další pokračování seriálu celkem páteřní jednání. Připomínáme, že o tom, kdo bude nadále v seriálu pokračovat, bude definitivně jasno v prvních měsících příštího roku.

Podívejte se na tak na promo a první ukázku z jubilejní epizody s názvem Puttin’ on the Ritz, která nás čeká již za dva dny.


PROMO
České titulky v menu videa.
SNEAK PEEKKomentáře

Vložit komentář

Jak získat Gravatar? (osobní obrázek u komentáře)

Co je to "Gravatar"?

Je to globální avarar (obrázek), který se v komentářích zobrazí u Vašeho jména. Gravatar je vždy registrován na konkréní emailovou adresu, proto může být používán pro různá fóra, blogy, které ho podporují.

Jak ho získat?

Zaregistruje se na stránkách gravatar.com (na hlavní stránce je možnost "Sign up"). Nahrajte svůj obrázek. Po úspěšných krocích, až budete komentovat a pokud uvedete svůj registrovaný e-mail, u Vašeho jména se zobrazí Váš Gravatar.http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

18×20

České titulky: ZDE

Stav překladu:

Překlad: 100 %

Korekce: 100 %

Sedí na verze:

WEBRip.x264-ION10

720p.WEB.H264-PECULATE

1080p.WEB.H264-PECULATE

720p.WEB.H264-DEXTEROUS

1080p.WEB.H264-DEXTEROUS

720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

Další epizoda

19x01

Everything Has Changed

26. října 2022 na Disney+

19x04

Haunted

27. října 2022 na ABC

Titulky k Grey's Anatomy a Station 19 už překládat nebudeme, jelikož se epizody objeví vždy s třítýdenním zpožděním na Disney+.

Vzkazy

Vzkazník byl natrvalo zrušen

Podpořte nás

Nevíte si rady?

Spřátelené weby