Promo k epizodě 11×23 – Time Stops

Vypadá to, že se ještě není po všem. Mer se bude muset vypořádat s Amelií.Komentáře

 • Alrobell:

  TAk ono bylo více než jasné, že tenhle rozhovor bude muset proběhnout… Sice po roce… ale co už…

 • Tique:

  Jen pro pořádek, tato serie je už poslední, žejo?

 • iqtiqe:

  Já bych řekl, že ne. Jednak mám za to, že všechny hlavní postavy měly dvouletou smlouvu (pravda, to měl Patrick taky) a z pohledu televize je seriál stále výnosný, takže ta nemá důvod s ním končit.

 • marry:

  Pro Tigue a hlavně jsem četla, že najímají nové herce, proč by to jinak dělaly, kdyby to mělo končit.

  Jinak, co Meredit čekala, že jí Amelia poděkuje:(

 • niceenka:

  Přesně, vždyť ono to bylo celé divné, jak rychle rozhodla o odpojení, navíc nikomu nezavolala. To prostě bylo divně a bylo jasné že to bude mít dohru.

 • Leo:

  Pre Ameliu (standing ovation). Meredith by si zaslúžila ešte päsťovku do nosa, že sa zachovala ako najväčší sebec! O:)

 • Ka.Pe:

  Já chápu obě, jak Mer, tak Amélii. Vždyť každý z doktorů pozná mozkovou smrt. (ke všemu Mer přece původně měla být neurochirurg, kdyby nezfalšovala studii a nemusela si vybrat jiný obor)…
  A to, co teď předvádí Amélie? Má právo být naštvaná, ano, ale že by mohla Dereka zachránit a něco vymyslet? Že by dokázala přelstít mozkovou smrt? …tak to asi ne

 • 133craig:

  Myslím, že by yblo fajn touto sérií skončit. Seriál miluju, ale už odešly 2 hlavní postavy a jenom na Mer (která mi už leze na nervy) to už stát nemůže. Myslím, že už seriál nemá co nabídnout. Měli by to důstojně zakončit.

 • Tereza:

  Hlavně že se Amelia na konci poslední epizody na Mer sladce usmívala, chovajíc v náručí malou Elis. Kdyby jí to chtěla takhle vyčítat, mohla to udělat hned, když se o Derekovo smrti dozvěděla nebo někdy kolem jeho pohřbu a pod. Tak jaképak vyčítání po roce… :( Navíc Derek byl Meredithin manžel, tak jistě vybral ji, aby rozhodnutí bylo jen a jen na ni, zda a kdy ho nechá odpojit.

Vložit komentář

Jak získat Gravatar? (osobní obrázek u komentáře)

Co je to "Gravatar"?

Je to globální avarar (obrázek), který se v komentářích zobrazí u Vašeho jména. Gravatar je vždy registrován na konkréní emailovou adresu, proto může být používán pro různá fóra, blogy, které ho podporují.

Jak ho získat?

Zaregistruje se na stránkách gravatar.com (na hlavní stránce je možnost "Sign up"). Nahrajte svůj obrázek. Po úspěšných krocích, až budete komentovat a pokud uvedete svůj registrovaný e-mail, u Vašeho jména se zobrazí Váš Gravatar.http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

18×20

České titulky: ZDE

Stav překladu:

Překlad: 100 %

Korekce: 100 %

Sedí na verze:

WEBRip.x264-ION10

720p.WEB.H264-PECULATE

1080p.WEB.H264-PECULATE

720p.WEB.H264-DEXTEROUS

1080p.WEB.H264-DEXTEROUS

720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

Další epizoda

19x01

Everything Has Changed

26. října 2022 na Disney+

19x04

Haunted

27. října 2022 na ABC

Titulky k Grey's Anatomy a Station 19 už překládat nebudeme, jelikož se epizody objeví vždy s třítýdenním zpožděním na Disney+.

Vzkazy

Vzkazník byl natrvalo zrušen

Podpořte nás

Nevíte si rady?

Spřátelené weby