Promo k epizodě 8×14

Po nahlédnutí do alternativní reality se příští čtvrtek opět vrátíme do reality skutečné ve valentýnské epizodě nazvané All You Need Is Love. Romantiku ovšem přebije pořádné drama, ostatně tak jak už to v Grey’s Anatomy bývá. :-)

Po kliknutí na značku CC v menu videa se vám zobrazí české titulky!

 Komentáře

 • lava:

  strasne sa tesim! zas budeme vsetci ako zhypnotizovani!

 • Ajka:

  Klidně ať jsou na sebe Cristina s Huntem naštvaný, ale ať se proboha nerozvedou!!!!!!! To je prostě ten nejdokonalejší pár vůbec. Na další díl se těšim, už aby to bylo!

 • Peggy:

  No ty bláho, to to zase vypadá na dráááma, už se nemůžu dočkat, holky, já nevím, co já budu dělat, až ten seriál skončí :)))

 • Hanka:

  Napětí mezi Cristinou a Owenem by mělo vydržet, měli by se hádat, ale určitě ne rozvést. A dát dohromady Teddy s Owenem, to snad ne :D ale doufám, že v tomhle díle nikdo neumře, protože po Henrym už by mě to odrovnalo :D

 • Keit:

  Mazec! Super dráma :)

  Škoda, že tady není “Like”, některý komentáře by si to zasloužily :)

 • Shadris:

  No konečně se už bude něco dít! Aleluja!

Vložit komentář

Jak získat Gravatar? (osobní obrázek u komentáře)

Co je to "Gravatar"?

Je to globální avarar (obrázek), který se v komentářích zobrazí u Vašeho jména. Gravatar je vždy registrován na konkréní emailovou adresu, proto může být používán pro různá fóra, blogy, které ho podporují.

Jak ho získat?

Zaregistruje se na stránkách gravatar.com (na hlavní stránce je možnost "Sign up"). Nahrajte svůj obrázek. Po úspěšných krocích, až budete komentovat a pokud uvedete svůj registrovaný e-mail, u Vašeho jména se zobrazí Váš Gravatar.http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

18×20

České titulky: ZDE

Stav překladu:

Překlad: 100 %

Korekce: 100 %

Sedí na verze:

WEBRip.x264-ION10

720p.WEB.H264-PECULATE

1080p.WEB.H264-PECULATE

720p.WEB.H264-DEXTEROUS

1080p.WEB.H264-DEXTEROUS

720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

Další epizoda

19x01

Everything Has Changed

26. října 2022 na Disney+

19x04

Haunted

27. října 2022 na ABC

Titulky k Grey's Anatomy a Station 19 už překládat nebudeme, jelikož se epizody objeví vždy s třítýdenním zpožděním na Disney+.

Vzkazy

Vzkazník byl natrvalo zrušen

Podpořte nás

Nevíte si rady?

Spřátelené weby