Promo k epizodě 8×9

Příští týden se můžeme těšit na epizodu plnou napínavých událostí. Devátá epizoda nese podtitul Dark Was the Night. Hlavně po zhlédnutí proma nepanikařte, nakonec to možná nebude tak horké. :-)

Po kliknutí na značku CC v menu videa se vám zobrazí české titulky!

 Komentáře

 • kristýna: Rozumím tomu správně, že rozpadlá manželství jsou pro tebe zdrojem štěstí?

 • Lucííí:

  Tvl neumí někdo náhodou posunout čas, tohle nejde vydržet a nepanikařit. Nikdo z nich nesmí umřít :-(. Ale moc se na ten díl těším, i když vím, že ho skoro celý určitě probrečím :-)))

 • Nowa:

  hah Meredith konečně pojde :D My dreams come true!!

 • Nowa: Nemohl by ses prosím v těch svých hláškách trochu krotit? Opravdu je nutné neustále psát nějaké nenávistné příspěvky, ať už do diskuze nebo do shoutu?

 • Nowa:

  každý má právo na svůj názor,,, a nevím co je na tom tak nenávistného

 • Přát si přání nečí smrti, byť jen postavy seriálové, mi přijde nenávistné až až. A jistě, každý má právo na svůj názor, ale může ho podat trochu míň hulvátsky. Ovšem, to bys nebyl ty, že?

 • Nowa:

  já si přál smrt tolika lidí, že už to ani nejde spočítat. nikdy to, ale nemyslím vážně, byl to jen morbidní koment_nemá cenu to řešit a jestli se to někoho dotklo tak se omlouvám

 • medička01:

  kristýna: “aa Teddin manžel by měl umřít, není hlavní postava a Cristina s Ownem jsou spolu už moc dlouho…” nevím jestli je tento názor víc k smíchu nebo k pláči. Doufám, že je to myšleno ironicky…
  Nowa: Souhlas s Kev, prudíš v shoutu i tady. Trochu uber, všeho moc škodí…

 • Nowa:

  kdy sem co prudil na shoutu ? svůj nick tam nikde nevidím,,, mg proč sem se stal terčem útoků ? šikanujete mě :D (=bezdůvodně=)

 • kristýna:

  To kevspa a medička01: Je to myšleno v seriálové rovině. Rozpadlá manželství pro mně v reálu není zdroj štěstí…to bych musela být padlá na hlavu. Každý kdo se rád dívá na tento seriál musí mít přece postavené hodnoty na nějakém schůdném žebříčku pro “normální a hodné” lidi. na seriálu miluji právě ty obraty a zvraty. V životě je někdy nuda, stane se nám tak šestina příhod co každé postavě v tomto seriálu. Proto tak filozofuji o tom kdo s kým ano a s kým ne… A jak známe Shondu, ona to nenechá jen tak doplout do štastného konce bez nějakých zvratů.

 • wendy1:

  No prostě mazec tenhle serial …………….

 • Ellennnka:

  To Kristýna: to by ses divila, moje zážitky za můj krátký život by vydaly aspoň na čtyři série nějakého seriálu a stále by toho nebylo málo, co by chybělo dotočit. A každý, kdo by ten seriál viděl, by si říkal, že toto se normálnímu smrtelníkovi stát nemůže. Že to je jen smyšlenka seriálu, fikce. Lidem se dějí různé věci, akorát v seriálech je to většinou zintenzivněné. co se týče postav, projíždím si znovu všechny díly a nechápu, proč je zle, že Christina je dlouho s Owenem? Takhle odvázaná jako s ním nikdy nebyla a svědčí to jí i seriálu. April mi je nesympatická a v páté sérii ji vyhodili (bohužel jsem se nedostala přes 6 sérii, na tu koukám teď, ale konec šesté a další jsem viděla) tak mi hlava nebere, proč ji vzali zpátky a nakonci ji ještě udělali rezidentkou, ale budiž. Avery mi je stále nesympatický a taky si nepřeji, aby umřeli. Přeji jim štěstí, jen ne s mými základními postavami. Přišli do seriálu zkrátka natolik pozdě, abych si k nim udělala vztah. A jo, jak tady někde zaznělo, kdyby umřel i Alex, už by ten seriál nebyl co dřív. Odchod George a Izzy, to zabolelo a člověk se s tým tak nějak srovnával většinu sezóny.

Vložit komentář

Jak získat Gravatar? (osobní obrázek u komentáře)

Co je to "Gravatar"?

Je to globální avarar (obrázek), který se v komentářích zobrazí u Vašeho jména. Gravatar je vždy registrován na konkréní emailovou adresu, proto může být používán pro různá fóra, blogy, které ho podporují.

Jak ho získat?

Zaregistruje se na stránkách gravatar.com (na hlavní stránce je možnost "Sign up"). Nahrajte svůj obrázek. Po úspěšných krocích, až budete komentovat a pokud uvedete svůj registrovaný e-mail, u Vašeho jména se zobrazí Váš Gravatar.http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

18×20

České titulky: ZDE

Stav překladu:

Překlad: 100 %

Korekce: 100 %

Sedí na verze:

WEBRip.x264-ION10

720p.WEB.H264-PECULATE

1080p.WEB.H264-PECULATE

720p.WEB.H264-DEXTEROUS

1080p.WEB.H264-DEXTEROUS

720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

Další epizoda

19x01

Everything Has Changed

26. října 2022 na Disney+

19x04

Haunted

27. října 2022 na ABC

Titulky k Grey's Anatomy a Station 19 už překládat nebudeme, jelikož se epizody objeví vždy s třítýdenním zpožděním na Disney+.

Vzkazy

Vzkazník byl natrvalo zrušen

Podpořte nás

Nevíte si rady?

Spřátelené weby