Románek pro doktora Averyho?

Konečně se objevilo pár zajímavých informací o tom, co se bude dít v nadcházejících dílech. Opět za to můžeme poděkovat Michaelu Ausiellovi z Ew.com, který odpovídal na dotazy čtenářů.

 

Zamilovali jste si pronikavé oči Jacksona Averyho? Chtěli byste konečně vidět, jak i on prožívá nějaký ten románek? Michael Ausiello má pozitivní zprávu, i když jak říká, zatím jsou to jen zvěsti. Zdá se, že dr. Avery by mohl mít aférku s doktorkou, kterou bude představovat australská modelka a herečka Rachael Taylor (Transformers). Nic bližšího zatím bohužel není známo, ale Taylorová by se měla objevit v několika epizodách. Ovšem ne dříve než v polovině sedmé série. Nějaké té změny se ovšem dočkáme již brzy. Dr. Avery totiž začne vystrkovat drápky a pomocí flirtování se bude snažit v pomyslném potravinovém řetězci v Seattle Grace postoupit výš. To se však nebude zamlouvat Teddy Altmanové. Co z jejich konfliktu vznikne? Necháme se překvapit.

 

Ty z vás, kteří čekají na nějaký posun v sesterském vztahu mezi Lexie a Meredith, jistě potěší zpráva, že se něco takového chystá, jak uvedla Ellen Pompeo v jednom rozhovoru. Bude to vyvoláno pocitem žárlivosti, kterou pocítí Lexie, když se Meredith začne sbližovat s April Kepnerovou.

 

Zdá se, že James Tupper alias traumatolog Dr. Andrew Perkins má u fanoušků velký ohlas. Michael Ausiello proto zjišťoval přímo u scenáristky Shondy Rhimes, zda je možnost, že by se mohl ještě později v seriálu objevit. „Rádi bychom ho přivítali zpět,“ uvádí Shonda. Ale bohužel je tu problém. „On hraje poradce přes trauma. A v seriálu o chirurzích není tolik místa, aby se tam každý týden objevoval odborník na trauma,“ dodává Shonda a dává tak návratu Jamese Tuppera jen malou šanci.Komentáře

 • Marsia:

  Já si to i hned okomentuju:-D
  Tupper by se mohl přeorientovat na psychologii ,psychologa by tam potřebovali denně:))

 • Janik:

  To je super, jak jsme informovani,..jen tak dal :-) doufam, ze uz se budu na to moci zitra podivat…zeto nekde bude k mani ;-)

 • KevSpa:

  Marsia: Super nápad! Hmmm takový sexy psycholog… hmm… jo, já chci Tuppera nastálo. :-)

  Janik: Hned ráno rychle šup na forum do příslušné sekce. :-)

 • phoebess:

  50% už v těch příslušných sekcích je :)

 • nadya:

  no tak holt se nekomu jeste neco zleho stane a je zpet ….please……

Vložit komentář

Jak získat Gravatar? (osobní obrázek u komentáře)

Co je to "Gravatar"?

Je to globální avarar (obrázek), který se v komentářích zobrazí u Vašeho jména. Gravatar je vždy registrován na konkréní emailovou adresu, proto může být používán pro různá fóra, blogy, které ho podporují.

Jak ho získat?

Zaregistruje se na stránkách gravatar.com (na hlavní stránce je možnost "Sign up"). Nahrajte svůj obrázek. Po úspěšných krocích, až budete komentovat a pokud uvedete svůj registrovaný e-mail, u Vašeho jména se zobrazí Váš Gravatar.http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

18×20

České titulky: ZDE

Stav překladu:

Překlad: 100 %

Korekce: 100 %

Sedí na verze:

WEBRip.x264-ION10

720p.WEB.H264-PECULATE

1080p.WEB.H264-PECULATE

720p.WEB.H264-DEXTEROUS

1080p.WEB.H264-DEXTEROUS

720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

Další epizoda

19x01

Everything Has Changed

26. října 2022 na Disney+

19x04

Haunted

27. října 2022 na ABC

Titulky k Grey's Anatomy a Station 19 už překládat nebudeme, jelikož se epizody objeví vždy s třítýdenním zpožděním na Disney+.

Vzkazy

Vzkazník byl natrvalo zrušen

Podpořte nás

Nevíte si rady?

Spřátelené weby