S kým se v seriálu rozloučíme?

Opět něco málo z překladu Ove.cky. :)

Berte to jako varování, vy všichni, kteří kopete za Tedyyin a Henryho SZR (sňatek z rozumu), protože tohle může být právě pro vás velký spoiler!
Ve světle toho, co jsme vám prozradili o návratu psychologa Jamese Tuppera a nabídce, kterou Teddy udělá, začalo se spekulovat o tom, že ABC dláždí cestičku k odchodu hereckého představitele postavy Henryho, Scotta Foleyho. Ten bude hrát v připravovaném pilotním díle nového seriálu stanice CBS. To ale není tak úplně pravda – bohužel to ale neznamená, že by Henry zůstal. „Miluju jeho postavu, a pokud by to šlo, nechala bych si ho tam navždy,“ říká Shonda Rhimes, „ale v naší show, pokud nejste doktor, není pro vás moc možností, co dělat.“
Nicméně Foley bude hrát v novém seriálu kardio boha, což je tak trochu ironie, že?

A co se stane s blonďatým zájmem Alexe Kareva?
Tohle ještě nebudou poslední slova doktorky Lucy Fields (Rachael Taylor) v Grey’s Anatomy.
Ačkoliv bude hrát jednoho ze tří nových Charlieho andílků, úkol Rachael Taylor v našem oblíbeném seriálu ještě zdaleka není splněn.
Podle Shondy Rhimes se herečka vrátí do Seattle Grace (a Alexovy milujcí náruče?) hned po dokončení natáčení ostře sledované novinky. „Ve skutečnosti se neobjeví jen ve dvou epizodách. Smlouvu s ní máme podepsanou až do konce sezóny, takže jakmile bude natáčení hotové, vrátí se na poslední dvě epizody za námi,“ dodává Shonda.
Co bude ale v další sérii, zůstává otázkou. Shonda očekává, že Andílci dostanou od ABC na podzim zelenou, což znemožní Rachael návrat do Grey’s. „Ráda bych, aby s námi zůstala už napořád,“ přiznává Shonda, „protože je neskutečně milá a talentovaná. Ale viděli jste ty první fotky z Andílků? Jak si ty tři úžasné mladé ženy vykračují po světě v nádherných bílých šatech? (K prohlédnutí zde!) Nevěřím tomu, že by tenhle seriál nepustili do vysílání. A kromě toho, už máme 13 nebo 14 pravidelných postav.“

zdroj: TVLine.comKomentáře

 • Dita:

  No to je na prd! Zrovna Henryho jsem si dost oblíbila!!!! :(

 • slidak:

  néé..já chci aby Rachael zůstala, vždyť jí to s Alexem tak slušelo

 • Lucie:

  Nevítě někdo, co to je za seriál, ve kterém se bude Henry objevovat?

 • Elouš:

  Proč mi chtějí ukrást Henryho??? Já jsem tak doufala že jim to s Teddy vyjde a ona má nakonec být s tim psychologem??? Ten se mi vůbec nelíbí.

 • Lucie: Zřejmě to bude toto: (http://www.imdb.com/title/tt1827545). Jen nevím, jestli to bude jen televizní film, nebo pilot k seriálu. Každopádně je to zatím teprve v přípravě.

 • slidak:

  KevSpa: to vypadá docela dobře, nevíš kdyby se to mělo vysílat? Odhadem?

 • LARA:

  Další seriál z nemocničního prostředí??? Člověk se na ně těší jako malé děcko , zamiluje si jejich hrdiny ,pláče a raduje se s něma a pak po první serii skončí a ani mnohdy nevíme proč. Proč nám to ti scenaristé a spol. dělají? Takhle nás diváky trápit. Byl bych pro aby dělali pořádně seriály , které jsou roztočene a néé pořád další a další, obyčejný divák pak z nich má guláš…..

 • Croft:

  Tak to je lehce očekávatelná, ale i přesto smutná novinka. Henry je fajn, ale Shonda by ho musela v tý nemocnici opravdu neustále týrat, aby se do seriálu dostával. Co se týče Rachael (viděli jste film “Clona”?) je to taková milá postava, která doplňuje tu “chirurgovskou rodinku”… co by bez ní Callie dělala? :-D

 • Tenebien:

  Kník, Henryho mám ráda, je to sympoš. A navíc jsem si konečně začala oblibovat Teddy.

Vložit komentář

Jak získat Gravatar? (osobní obrázek u komentáře)

Co je to "Gravatar"?

Je to globální avarar (obrázek), který se v komentářích zobrazí u Vašeho jména. Gravatar je vždy registrován na konkréní emailovou adresu, proto může být používán pro různá fóra, blogy, které ho podporují.

Jak ho získat?

Zaregistruje se na stránkách gravatar.com (na hlavní stránce je možnost "Sign up"). Nahrajte svůj obrázek. Po úspěšných krocích, až budete komentovat a pokud uvedete svůj registrovaný e-mail, u Vašeho jména se zobrazí Váš Gravatar.http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

18×20

České titulky: ZDE

Stav překladu:

Překlad: 100 %

Korekce: 100 %

Sedí na verze:

WEBRip.x264-ION10

720p.WEB.H264-PECULATE

1080p.WEB.H264-PECULATE

720p.WEB.H264-DEXTEROUS

1080p.WEB.H264-DEXTEROUS

720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

Další epizoda

19x01

Everything Has Changed

26. října 2022 na Disney+

19x04

Haunted

27. října 2022 na ABC

Titulky k Grey's Anatomy a Station 19 už překládat nebudeme, jelikož se epizody objeví vždy s třítýdenním zpožděním na Disney+.

Vzkazy

Vzkazník byl natrvalo zrušen

Podpořte nás

Nevíte si rady?

Spřátelené weby