Sekce “Hudba”

Protože se hodně z vás vždy shání po hudbě, která objevila v dané epizodě, vytvořila jsem novou sekci Hudba. Tuto sekci najdete v hlavním menu pod sekcí Epizody.  Po kliknutí na požadovaný díl se vám objeví  výpis všech skladeb a k tomu připojený popis scén, kde se písnička objevuje. Zatím je to pro aktuální 7. řadu seriálu. Ostatní budou přibývat podle mého volného času a chuti:)

Doufám, že vám bude tato sekce nápomocná!Komentáře

 • Ivous:

  To s tou hudbou je naprosto genialni dekuji.

 • Terez:

  Souhlasím, naprosto good idea 8-)

 • catykaty:

  co se týče soundtracku, dokonalá stránka je http://greysoundtracks.free.fr/ :)

 • Marsia:

  catykaty: JJ, ta je opravdu dobrá. Na původním webu jsem jí měla uvedenou jako zajímavou stránku v odkazech. Tady jsem na tu sekci trochu pozapomněla:) Tak jí někdy přidělám a odkaz tam určitě přidám!

 • Lillyss:

  jj skvelý nápad :), len jedna poznámka, v epizóde 7×3 bola použitá ešte jedna skladba “Greg Laswell – Goodbye”, začalo to v scéne ako dohováral Derek Cristine a Alex so šéfom sa vozili vo výťahu, neviem prečo, ale na stránke abc to tam nemajú uvedené..

 • _static:

  Tak to je super! Hudba v Greys je the best.. :)

 • Marsia:

  Lillyss: Díky! Přidala jsem to tam! ;-)

Vložit komentář

Jak získat Gravatar? (osobní obrázek u komentáře)

Co je to "Gravatar"?

Je to globální avarar (obrázek), který se v komentářích zobrazí u Vašeho jména. Gravatar je vždy registrován na konkréní emailovou adresu, proto může být používán pro různá fóra, blogy, které ho podporují.

Jak ho získat?

Zaregistruje se na stránkách gravatar.com (na hlavní stránce je možnost "Sign up"). Nahrajte svůj obrázek. Po úspěšných krocích, až budete komentovat a pokud uvedete svůj registrovaný e-mail, u Vašeho jména se zobrazí Váš Gravatar.http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

18×20

České titulky: ZDE

Stav překladu:

Překlad: 100 %

Korekce: 100 %

Sedí na verze:

WEBRip.x264-ION10

720p.WEB.H264-PECULATE

1080p.WEB.H264-PECULATE

720p.WEB.H264-DEXTEROUS

1080p.WEB.H264-DEXTEROUS

720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

Další epizoda

19x01

Everything Has Changed

26. října 2022 na Disney+

19x04

Haunted

27. října 2022 na ABC

Titulky k Grey's Anatomy a Station 19 už překládat nebudeme, jelikož se epizody objeví vždy s třítýdenním zpožděním na Disney+.

Vzkazy

Vzkazník byl natrvalo zrušen

Podpořte nás

Nevíte si rady?

Spřátelené weby