Sneak peek k epizodě 11×22 – She’s Leaving Home

Jak pobere nové zprávy Amelie? A sblíží je to s Owenem?Komentáře

 • Tereza:

  Chudák Amy, taky už jí v životě umřelo hodně lidí… táta, přítel, pak miminko a teď ještě brácha… :-(

 • marry:

  Tak na to jsem skutečně zvědavá, co z toho vyleze:((

 • marry:

  Jo jinak děkuji za titulky ke sneak peeku:))

 • ImogenH:

  Na tohle se prostě netěším :( Ne a ne a ne :( A je mi líto Owena, že jí tuhle smutnou zprávu musí oznámit on. :( Amy už toho zažila dost. :(

  http://jpeg.cz/images/2015/04/29/oYsgE.jpg
  http://jpeg.cz/images/2015/04/29/XiEY3.jpg
  http://jpeg.cz/images/2015/04/28/6lpw.jpg

 • Dee:

  Uuh, to budou asi nejhorší dvě hodiny Greys v mém životě. :((

 • Keit:

  Absolutně nechápu, jak mohla Caterina Scorsone zahrát v PP tu šílenou linku s dítětem když byla sama těhotná, to bylo fakt hustý!
  Uvidíme… nového dílu se docela bojím, komentáře nejsou nic moc, ale po minulém dílu je potřeba brát vše s velkou rezervou… ;)

  A co ti noví herci… je jasný, že nějaké emoční pouto s Derekem po těch letech bylo, ale ty dva kousky co se nám snaží předhodit moc sympatií nevzbuzují… Přirovnala bych je tak k Robertu Bakerovi (Charles Percy). Obecně to asi není ošklivý chlap, v GA mě ale od začátku děsně iritoval :D

 • petra:

  Asi se tady bude Kevspa a Jumpstar a další chytat za hlavu, jaká jsem ubožačka, že to moc prožívám, ale prostě je to tak, GA byl seriál, který mě chytil opravdu za srdce. A očividně nejsem jediná, kdo si myslel, že MerDer prostě patří k sobě a měli zůstat až do konce seriálu. Jako ženská mám ráda klasické filmy o lásce, i když končí špatně, ale to je prostě něco jiného, když koukáte dvě hodiny na film, kde na konci hlavní hrdina zemře. Tady jsme opravdu deset let sledovali vývoj lásky s velkým L a když přežili i nesmyslný pád letadla… Pro mě největší zklamání, tomuhle seriálu jsem opravdu věřila, že MerDer buď zůstanou až do konce seriálu nebo odejdou se seriálu oba současně, že se někam odstěhují a čau, žili šťastně až do smrti, ale tohle? Za sebe musím říct, že jestli jsem někdy byla mimo ze smrti hlavního hrdiny a řešila to fakt doslova ve dne v noci, tak je to Derek z GA. Jako že jsem si mockrát poplakala u smutných filmů alá Love Story nebo Cena za něžnost, prostě jsem to brala jako film, jediná výjimka je smrt Dennise Finch Hattona (Roberta Redforda) ve filmu Vzpomínky na Afriku. To mě štvalo, štve a štvát už na vždy bude, že taky chudák Karen alias Meryl Streep nemohla být šťastná až do smrti s mužem svého života. No obávám se, že prostě GA už teďka bude spíš nastavovaná kaše a spíš bych očekávala odchod dalších klíčových postav…jak se říká, Cristina byla první a další budou následovat….ano a potřebuju se z toho taky vypsat v rámci duševní očisty.

 • petra:

  jo a jinak kdo se sháněl po doporučení nějakého pěkného seriálu, tak za mě: Once upon a time. Mooc pěkná pohádka. Momentálně běží 4. série….zatím hlavní hrdinové z prvního dílu – plný stav. V tomto seriálu se prolíná mnoho dalších postav, kteří jsou jenom na jeden dva díly, takže jakoby projdou, ale neumřou.

 • terulka:

  Petra: Mám to naprosto stejně! MerDer pro mě byli od začátku ztělesněním lásky a přála jsem jim happy end. A nikdy bych nevěřila, že mě dokáže smrt seriálové postavy tak sebrat…už si připadám trochu psycho… Takže díky, že v tom nejsem sama!

 • Petra:

  Terulko, nejsi v tom sama, nas posahanejch zenskejch je urcite hodne ;-) kvuli nam ty seriály točí. Ale je fakt, ze to bavilo i myho manžela a neni to zadnej buk. Od jistý doby uz to sleduji jen na netu, protože Prima uz me vytáčela, jak seriál v půlce série utla a vysílala ho klidne az za pul roku..takze McDreamy me dohnal k počítači ;-) a bylo to bezva. Bohuzel se obavám, ze jeho herecka kariéra skončila, protože uz bude moc zaskatulkovanej a on se tedka stejne plne věnuje závodění….no škoda ho ;-)

 • Lucifrid:

  Marry: není zač :)

 • Zuzana:

  Tenhle seriál sleduji od prvního dílu, nemůžu se od něj odpoutat. Sebral mě odchod Cristiny a teď tohle.. vlastně já tím seriálem žiji. Až skončí, to si vůbec nedokážu představit :) neexistuje díl, u kterého bych neukápla alespoň jednu slzu…

Vložit komentář

Jak získat Gravatar? (osobní obrázek u komentáře)

Co je to "Gravatar"?

Je to globální avarar (obrázek), který se v komentářích zobrazí u Vašeho jména. Gravatar je vždy registrován na konkréní emailovou adresu, proto může být používán pro různá fóra, blogy, které ho podporují.

Jak ho získat?

Zaregistruje se na stránkách gravatar.com (na hlavní stránce je možnost "Sign up"). Nahrajte svůj obrázek. Po úspěšných krocích, až budete komentovat a pokud uvedete svůj registrovaný e-mail, u Vašeho jména se zobrazí Váš Gravatar.http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

18×20

České titulky: ZDE

Stav překladu:

Překlad: 100 %

Korekce: 100 %

Sedí na verze:

WEBRip.x264-ION10

720p.WEB.H264-PECULATE

1080p.WEB.H264-PECULATE

720p.WEB.H264-DEXTEROUS

1080p.WEB.H264-DEXTEROUS

720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

Další epizoda

19x01

Everything Has Changed

26. října 2022 na Disney+

19x04

Haunted

27. října 2022 na ABC

Titulky k Grey's Anatomy a Station 19 už překládat nebudeme, jelikož se epizody objeví vždy s třítýdenním zpožděním na Disney+.

Vzkazy

Vzkazník byl natrvalo zrušen

Podpořte nás

Nevíte si rady?

Spřátelené weby