Splní se Callie její touha?

Zdá se, že se scenáristka Shonda Rhimes rozhodla hodně znepříjemnit Callie a Arizoně cestu, kterou k sobě momentálně opět hledají. V epizodách, které budou vysílané v lednu, se dozvíme šokující novinku. Jak moc šokující? Shonda připravila novoroční dáreček pro Callie, která se dozví, že její vytoužené přání se splnilo. Avšak s nesprávnou osobou. Ukáže se, že její povyražení s Markem Sloanem nezůstane bez následků a ona s ním čeká dítě! Jak to ona, Mark a Arizona zvládnou, je teď otázkou číslo jedna. Bude po nemocnici Seattle Grace konečně pobíhat malý ďáblík (kterým by dítě bezpochyby po rodičích bylo)? Nebo nám Shonda tuhle radost opět nějak odepře? A jak to bude zvládat Arizona? Dokáže překonat skutečnost, že dítě je Markovo? Nebo budou Callie s Markem těhotenství před Arizonou jen předstírat? Otázek je spousta.
Diskutujte, spekulujte, máte na to ještě spoustu času, než se v lednu 2011 dozvíme pravdu!

zdroj:E!OnlineKomentáře

 • behulienka:

  podla mna to je len loz :D zo strany Shondy.. nás natahuje.. nemoze spravit taketo.. :)

 • behulienka:

  podla mna to je len loz :D zo strany Shondy.. nás natahuje.. nemoze spravit taketo.. :)

 • Jana:

  Naprostý souhlas s Croft… nelíbí se mi to, že to zase odnese Lexi :-(((

 • nadya:

  Já a ségra jsme již hned od začátku spekulovali na tímto, že jestli náhodou nebude těhotná po tom co se vyspí s Markem. Zní to sice třeba otřepaně, ale na druhou stranu si myslím, že Shonda se s tím výborně popere. A nakonec stejně Mark bude s Lexi, a Arizona to nějak překousne.

 • Croft:

  No, království za to, aby nás Shonda jen tahala za nos… I když víte co, není to pohádka a v životě se stane spousta věcí, které bychom raději zapomněli a byli bychom raději, aby se nikdy nestaly…A třeba to Shonda tak pojala… Uvidíme zítra! :-)

 • Croft:

  Už jste viděli promo k 12. dílu? Callie je trochu na pěst…

Vložit komentář

Jak získat Gravatar? (osobní obrázek u komentáře)

Co je to "Gravatar"?

Je to globální avarar (obrázek), který se v komentářích zobrazí u Vašeho jména. Gravatar je vždy registrován na konkréní emailovou adresu, proto může být používán pro různá fóra, blogy, které ho podporují.

Jak ho získat?

Zaregistruje se na stránkách gravatar.com (na hlavní stránce je možnost "Sign up"). Nahrajte svůj obrázek. Po úspěšných krocích, až budete komentovat a pokud uvedete svůj registrovaný e-mail, u Vašeho jména se zobrazí Váš Gravatar.http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

18×20

České titulky: ZDE

Stav překladu:

Překlad: 100 %

Korekce: 100 %

Sedí na verze:

WEBRip.x264-ION10

720p.WEB.H264-PECULATE

1080p.WEB.H264-PECULATE

720p.WEB.H264-DEXTEROUS

1080p.WEB.H264-DEXTEROUS

720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

Další epizoda

19x01

Everything Has Changed

26. října 2022 na Disney+

19x04

Haunted

27. října 2022 na ABC

Titulky k Grey's Anatomy a Station 19 už překládat nebudeme, jelikož se epizody objeví vždy s třítýdenním zpožděním na Disney+.

Vzkazy

Vzkazník byl natrvalo zrušen

Podpořte nás

Nevíte si rady?

Spřátelené weby