Stahujte díl 10×20

Jelikož na přestávky se teď v ABC moc nehraje, máme tu další díl našeho oblíbeného seriálu. Nová epizoda nese podtitul Go It Alone a odkazy na její stažení najdete na fóru v příslušné sekci (viditelné po přihlášení/registraci). České titulky očekávejte v průběhu neděle. O stavu překladu vás budeme jako obvykle informovat vpravo v boxíku Titulky.

V komentářích pod článkem ani ve vzkazníku prosím nespoilerujte. Pokud si chcete s ostatními popovídat o aktuální epizodě, je pro vás na fóru připravena diskuze k dílu, kde je možné skrývat spoilery (to platí až do vydání českých titulků).

Hezky se bavte. ;-)Komentáře

 • Než sem něco napíšete, dvakrát si rozmyslete, zda to není spoiler. Děkujeme.

 • Silence:

  Ahoj, moc díky všem, co se podílí na překladech i fungování těchto stránek :-) Napadá mě (a možná nejen mě) jestli by nebyl zájem uspořádat nějaký sraz – potkat ostatní “grey´s maniaky” a poděkovat vám osobně ;-)

 • Renata:

  Ahojte,

  taky chci poděkovat za tyto stránky všechny překlady :) :) jste skvělí :) a ten sraz není špatný nápad :-D

 • Misha:

  Je někdě k nalezení soubor v avi?? mp4 nemůžu přehrát s titulky :(

Vložit komentář

Jak získat Gravatar? (osobní obrázek u komentáře)

Co je to "Gravatar"?

Je to globální avarar (obrázek), který se v komentářích zobrazí u Vašeho jména. Gravatar je vždy registrován na konkréní emailovou adresu, proto může být používán pro různá fóra, blogy, které ho podporují.

Jak ho získat?

Zaregistruje se na stránkách gravatar.com (na hlavní stránce je možnost "Sign up"). Nahrajte svůj obrázek. Po úspěšných krocích, až budete komentovat a pokud uvedete svůj registrovaný e-mail, u Vašeho jména se zobrazí Váš Gravatar.http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

18×20

České titulky: ZDE

Stav překladu:

Překlad: 100 %

Korekce: 100 %

Sedí na verze:

WEBRip.x264-ION10

720p.WEB.H264-PECULATE

1080p.WEB.H264-PECULATE

720p.WEB.H264-DEXTEROUS

1080p.WEB.H264-DEXTEROUS

720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

Další epizoda

19x01

Everything Has Changed

26. října 2022 na Disney+

19x04

Haunted

27. října 2022 na ABC

Titulky k Grey's Anatomy a Station 19 už překládat nebudeme, jelikož se epizody objeví vždy s třítýdenním zpožděním na Disney+.

Vzkazy

Vzkazník byl natrvalo zrušen

Podpořte nás

Nevíte si rady?

Spřátelené weby