Stahujte díl 8×16

Hezké páteční ráno! Na fóru najdete odkazy ke stažení nejnovější epizody If Only You Were Lonely (sekce pro stahování je viditelná po přihlášení/registraci). Titulky pro vás Jumpstar začne překládat v sobotu a po netrpělivém čekání se jich dočkáte večer. Stav překladu sledujte v pravém sloupečku. Hudbu phoebess přidá v průběhu dne do sekce s hudbou.
V komentářích nespoilerujte, radši zajděte na fórum. Pokud máte nějaké dotazy, mrkněte nejdříve do sekce FAQ!

Update: Anglické titulky zde.

Enjoy!Komentáře

 • prochyna:

  jo? trošku se ty titulky opožďujou teda….

 • Dee:

  nevíte někdo jak se jmenuje ta herečka, o které si Cristina myslí, že jí s ní podvádí Owen? díky =)

 • phoebess:

  Dee: Summer Glau :) Doporučuji zhlédnout Firefly, tam si třeba zahrála ;)

 • Johana:

  ja jsem nasla nejaky clanek z letosniho ledna, ze snad teda Dempsy neodchazi :-), tak taky doufam, ze je to pravda, uz by to asi nebylo uplne ono :-). Jsou to ustredni postavy od zacatku, tak snad nam pred koncem nezmizi.

 • Shadris:

  No, jsem celkem zvědavá jak se to s hereckým obsazením vyvrbí. Nevíte co je pravdy na tom, že se buď v této, nebo další sérii objeví Katherine Heigl? Četla jsem, že už jedná s vedením a že se jen vymýšlí jak ji zasadit do scénáře……

 • Shadris: Není to pravda, Heigl pouze vyjádřila, že by se třeba i ráda vrátila. Vzhledem k okolnostem jejího odchodu je to ale krajně nepravděpodobné. Nikoli však nemožné. Ale moc bych s tím nepočítala.

Vložit komentář

Jak získat Gravatar? (osobní obrázek u komentáře)

Co je to "Gravatar"?

Je to globální avarar (obrázek), který se v komentářích zobrazí u Vašeho jména. Gravatar je vždy registrován na konkréní emailovou adresu, proto může být používán pro různá fóra, blogy, které ho podporují.

Jak ho získat?

Zaregistruje se na stránkách gravatar.com (na hlavní stránce je možnost "Sign up"). Nahrajte svůj obrázek. Po úspěšných krocích, až budete komentovat a pokud uvedete svůj registrovaný e-mail, u Vašeho jména se zobrazí Váš Gravatar.http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

18×20

České titulky: ZDE

Stav překladu:

Překlad: 100 %

Korekce: 100 %

Sedí na verze:

WEBRip.x264-ION10

720p.WEB.H264-PECULATE

1080p.WEB.H264-PECULATE

720p.WEB.H264-DEXTEROUS

1080p.WEB.H264-DEXTEROUS

720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

Další epizoda

19x01

Everything Has Changed

26. října 2022 na Disney+

19x04

Haunted

27. října 2022 na ABC

Titulky k Grey's Anatomy a Station 19 už překládat nebudeme, jelikož se epizody objeví vždy s třítýdenním zpožděním na Disney+.

Vzkazy

Vzkazník byl natrvalo zrušen

Podpořte nás

Nevíte si rady?

Spřátelené weby