Stahujte epizodu 11×3

11. série Grey’s Anatomy pokračuje třetím dílem nazvaným Got to Be Real. Odkazy ke stažení najdete na fóru v příslušné sekci (je viditelná pouze po přihlášení/registraci). České titulky očekávejte jako obvykle v průběhu víkendu. Stav překladu můžete sledovat v pravém sloupečku.

Až do vydání českých titulků prosíme NESPOILERUJTE! Diskutovat můžete o aktuální epizodě na fóru.

Pokud má někdo nějaký dotaz, zkuste se nejdříve podívat do našeho FAQ .

Přejeme příjemnou podívanou. ;-)Komentáře

 • Camael:

  Moc děkuji James999 za linky na ulož to… úžasných 17 minut namísto 1 a 1/2 hodiny…

 • Camael: Díky za upozornění, jdu to ověřit. Každopádně možná bude lepší stahovat to z těch mých linků, to nejsou poškozená videa. ;-) Upřímně moc nechápu, proč všichni tak lpí na ulozto, zvlášť když mnoho zahraničních serverů má rychlejší stahování. :) Pokud někomu vadí reklamy, není nic jednoduššího než používat downloader program, čímž na tu stránku vůbec nemusí lézt, a nebo si instalovat adblock. :-)

 • Camael: Tak teď jsem z toho jelen. LOL verze je v naprostém pořádku, další ještě stahuju. A teď si tak říkám, co myslíš tou hodinou a půl, díl má kolem 40 minut.

 • GA:

  KevSpa: Camael to myslel/a tak, že se mu/jí to stáhlo za 17 minut a ne za obvyklých hodinu a půl. :D

 • Ach tak. Já už jsem mimo. U minulého dílu si zas někdo stěžoval, že má poškozený soubor po stažení z ulozto, přitom byl v pořádku. Tak už si automaticky myslím, že je zas nějaká stížnost. :D

 • Borgia:

  a to tu nikto nepoužíva “pirátsku zátoku”? tam je to pár minút po odvysielaní, eztv a ettv majú kvalitné videá… a je to stiahnuté do 5 minút…..

 • Borgia: To nemá smysl řešit, starý psy novým kouskům nenaučíš. :D

 • Borgia:

  ale je to bezpečnejšie, ťažšie vystopovateľné(čo ma v UK zaujíma najviac :-P) a hlavne rýchlejšie. nedokázala by som na trištvrte hodinový seriál čakať pol hodinu(myslím dobu sťahovania, tam nerátam, o koľko neskôr sa to objaví na tých cz/sk serveroch).ok, nebudem sa teda stresovať, len potichučky čudovať.

 • KL:

  Ahoj prosím co je “piratska zatoka”?

 • Borgia:

  piratebay. stránka, kde sú linky k torrentom. torrent je súbor, ktorý prepojí program na sťahovanie(utorrent, napríklad) s počítačmi iných ľudí. sťahuješ kúsok od všetkých, čo sú pripojení a program ti to poskladá do súboru. v tomto ohľade to obchádza zákon, pretože nesťahuješ celý súbor(film, hra, hudba…), ale len časti. hoci, aj na torrenty(a piratebay) už firmy podávajú sťažnosti, a tak ich niektorí internetoví poskytovatelia už blokujú. lenže piratebay je najrozsiahlejšia kolekcia seederov, a servery majú vo viacerých krajinách, takže aj nejde jedna stránka, tak google vie nájsť alternatívne- nevolajú sa piratebay, ale napríklad pirateproxy, a sú na nich tie isté torrenty ako na piratebay. pre vlstnú ochranu napíšem, že (úvodzovky) sťahovanie torrentov je veľmi strašná a škaredá a ilegálna vec a nikto to nesmie robiť… (úvodzovky). hoci, všetci to robia..teda, všetci nedočkaví(aj ja by som to robila, keby som bola tak závislá na chirurgoch) a v počítačoch trošku zbehlejší.

Vložit komentář

Jak získat Gravatar? (osobní obrázek u komentáře)

Co je to "Gravatar"?

Je to globální avarar (obrázek), který se v komentářích zobrazí u Vašeho jména. Gravatar je vždy registrován na konkréní emailovou adresu, proto může být používán pro různá fóra, blogy, které ho podporují.

Jak ho získat?

Zaregistruje se na stránkách gravatar.com (na hlavní stránce je možnost "Sign up"). Nahrajte svůj obrázek. Po úspěšných krocích, až budete komentovat a pokud uvedete svůj registrovaný e-mail, u Vašeho jména se zobrazí Váš Gravatar.http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

18×20

České titulky: ZDE

Stav překladu:

Překlad: 100 %

Korekce: 100 %

Sedí na verze:

WEBRip.x264-ION10

720p.WEB.H264-PECULATE

1080p.WEB.H264-PECULATE

720p.WEB.H264-DEXTEROUS

1080p.WEB.H264-DEXTEROUS

720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

Další epizoda

19x01

Everything Has Changed

26. října 2022 na Disney+

19x04

Haunted

27. října 2022 na ABC

Titulky k Grey's Anatomy a Station 19 už překládat nebudeme, jelikož se epizody objeví vždy s třítýdenním zpožděním na Disney+.

Vzkazy

Vzkazník byl natrvalo zrušen

Podpořte nás

Nevíte si rady?

Spřátelené weby