Titulky k dílu 7×14

Dnes se bohužel něčeho podobného jako “pohádka o jedné webové stránce” nedočkáte, protože naši milou pracující Marsiu postihla menší skleróza, takže ji dnes zastoupím. ;-) U Jumpstara ale nic takového nehrozí, takže i tento týden můžete stahovat jeho skvělé titulky. Určitě se podívejte i na fórum, kde se s vámi podělí o zajímavosti v překladu.Komentáře

 • Jitulikaaa:

  Díky za titulky!

 • rybka.martina:

  Děkuju, děkuju, děkuju moc! :D

 • goner96:

  No pokud Marsiu postihla „jenom“ skleróza, tak to mi spadl kámen ze srdce, protože tady u nás se dějí opravdu podivné věci.
  Sněhurku zasypala lavina a trpaslíky to málem zabilo. Ještě že je záchranka rychle dovezla do Seattle Grace Hospital, kde se jich okamžitě ujala Miranda a všechny je zachránila.
  Jeníčka s Mařenkou postřelil myslivec a Červená Karkulka z toho zezelenala. Jeníčkovi a Mařence už naštěstí vážné komplikace nehrozí, ale Arizona si je pro jistotu nechala na další pozorování. Horší je to ale s Karkulkou, protože s ní si neví rady ani samotný Mark.
  Zlatovláska se nechala přebarvit, což by nemusel být zas až takový problém, ale špatně to nese šéf Webber no a Bajaja má dlouhodobý poměr s Dědem Vševědem, nad čímž nechápajíc kroutí hlavou Karev.
  Hloupý Honza a Šípková Růženka adoptovali Smolíčka Pacholíčka, což přimělo Maredith k úvaze, jestli by neměla jít za Derekem s nápadem také někoho adoptovat, nejlépe někoho jako Cristinu.
  Rumcajs vstoupil do armády, s čímž s povděkem souhlasí Hunt a Otesánka snědl drak, ale Lexie si vybavila patřičnou pohádku z dětství, kde byl klíč i k tomuto zdánlivě beznadějnému případu.
  A to zdaleka není všechno! Nedivte se proto, že mám o vás starost.

  PS: Pravými rodiči Cipíska jsou ve skutečnosti Hastrman a Víla Amálka. Přišla na to Torresová při pravidelné prohlídce.

 • slidak:

  goner96: héézky měl/a bys napsat nějakou tu fan fiction ;)

 • Děcka, to by stačilo… bláznit můžete třeba na foru, tady jste OT. :)

Vložit komentář

Jak získat Gravatar? (osobní obrázek u komentáře)

Co je to "Gravatar"?

Je to globální avarar (obrázek), který se v komentářích zobrazí u Vašeho jména. Gravatar je vždy registrován na konkréní emailovou adresu, proto může být používán pro různá fóra, blogy, které ho podporují.

Jak ho získat?

Zaregistruje se na stránkách gravatar.com (na hlavní stránce je možnost "Sign up"). Nahrajte svůj obrázek. Po úspěšných krocích, až budete komentovat a pokud uvedete svůj registrovaný e-mail, u Vašeho jména se zobrazí Váš Gravatar.http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

18×20

České titulky: ZDE

Stav překladu:

Překlad: 100 %

Korekce: 100 %

Sedí na verze:

WEBRip.x264-ION10

720p.WEB.H264-PECULATE

1080p.WEB.H264-PECULATE

720p.WEB.H264-DEXTEROUS

1080p.WEB.H264-DEXTEROUS

720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

Další epizoda

19x01

Everything Has Changed

26. října 2022 na Disney+

19x04

Haunted

27. října 2022 na ABC

Titulky k Grey's Anatomy a Station 19 už překládat nebudeme, jelikož se epizody objeví vždy s třítýdenním zpožděním na Disney+.

Vzkazy

Vzkazník byl natrvalo zrušen

Podpořte nás

Nevíte si rady?

Spřátelené weby