Kdo bude zpívat v hudební epizodě a koho přivítáme zpět?

Vzhledem k tomu, že vás zanedbávám, tak jsem pro vás přeložila alespoň pár malých informacích, co se děje kolem Grey’s Anatomy.

Hudební epizoda se pomalu blíží a na světě jsou tak další informace. Odhad, že Callie bude mít halucinace, byl správný (co jiného by to také mohlo být… :). Lámeme si ale hlavu nad tím, kdo že nám to tam vlastně bude zpívat? O Saře Ramirez je známo, že je výborná zpěvačka a s ní se počítá. O dalších hercích nám trochu víc prozradil Patrick Dempsey: “Já zpívat nebudu. Sara Ramirez má skvělý hlas, Kevin McKidd má svělý hlas. V této epizodě odvádějí skvělý výkon. Eric Dane je podobný Robertu Gouletovi (americký komediální herec a zpěvák). Je velmi vtipný a má skvělý hlas.”
Teď víme nejméně o třech zpívajích lékařských kapacitách. Bude jich víc? Snad se brzy objeví další nové informace.

Další potěšující zpráva je hlavně pro fanoušky herce Jamese Tuppera alias doktora Andrewa Perkinse, kterého jste mohli vidět v prvních epizodách sedmé řady seriálu. Podle všeho uchvátil fanoušky natolik, že se jej scenáristé rozhodli opět ukázat na obrazovkách. Tupper by se měj objevit ve třech epizodách ke konci série a zamíchat tak vztahem Teddy Altman a jejího novomanžela Henryho. Takže se mohou radovat nejen fanoušci Tuppera, ale i Scotta Foleyho, který Henryho ztvárňuje. Vypadá to, že i ten se v seriálu zdrží trochu déle.

zdroj: ew.com , eonline.comKomentáře

  • slidak:

    ta fotka! :O tak tam je Sara naprosto úžasná..

  • behulienka:

    tak tesim sa na Saru ako bude spievat :)

  • Shadris:

    bude to super díl už se těším :) prozatím mě vždycky překvapili vydařeným zpracováním něčeho, čemu jsem příliš nedůvěřovala (dokumentární díl). :) Tak doufám že to Glee pořádně natřou ! Byla by to snad první zpívavá nemocnice…

Vložit komentář

Jak získat Gravatar? (osobní obrázek u komentáře)

Co je to "Gravatar"?

Je to globální avarar (obrázek), který se v komentářích zobrazí u Vašeho jména. Gravatar je vždy registrován na konkréní emailovou adresu, proto může být používán pro různá fóra, blogy, které ho podporují.

Jak ho získat?

Zaregistruje se na stránkách gravatar.com (na hlavní stránce je možnost "Sign up"). Nahrajte svůj obrázek. Po úspěšných krocích, až budete komentovat a pokud uvedete svůj registrovaný e-mail, u Vašeho jména se zobrazí Váš Gravatar.http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

18×20

České titulky: ZDE

Stav překladu:

Překlad: 100 %

Korekce: 100 %

Sedí na verze:

WEBRip.x264-ION10

720p.WEB.H264-PECULATE

1080p.WEB.H264-PECULATE

720p.WEB.H264-DEXTEROUS

1080p.WEB.H264-DEXTEROUS

720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

Další epizoda

19x01

Everything Has Changed

26. října 2022 na Disney+

19x04

Haunted

27. října 2022 na ABC

Titulky k Grey's Anatomy a Station 19 už překládat nebudeme, jelikož se epizody objeví vždy s třítýdenním zpožděním na Disney+.

Vzkazy

Vzkazník byl natrvalo zrušen

Podpořte nás

Nevíte si rady?

Spřátelené weby