Titulky k dílu 8×12

Hezký sobotní večer všem závislákům! :-) Jumpstar dokončil dnešní překlad dílu a titulky si můžete stáhnout zde nebo v pravém sloupečku. Poznámky k překladu najdete na našem fóru, stejně tak tam můžete zanechat váš komentář k titulkům. Čeká nás teď kratší pauza, takže si díl hezky vychutnejte a načerpejte sílu na speciální “If/Then” epizodu, kde uvidíte naše postavy v alternativní realitě. Díl už teď rozhodně vypadá zajímavě.

Hezký zasněžený večer s nový dílem!Komentáře

  • Katka:

    Ahoj, omlouvám se, ale pořád nechápu, jak mám vložit titulky do videa.Oboje sem stáhla, ale nevím, jak dál, díky za odpověď :)

  • phoebess:

    Katka: zkus se podívat sem na moje a Jumpstarovy komenty: http://www.greys-anatomy.cz/titulky-k-dilu-8×11/comment-page-2/#comments … a jestli ti to pořád nepomůže, napiš (nejlépé soukromou zprávu na fóru) a já se ti pokusím poradit… :)

Vložit komentář

Jak získat Gravatar? (osobní obrázek u komentáře)

Co je to "Gravatar"?

Je to globální avarar (obrázek), který se v komentářích zobrazí u Vašeho jména. Gravatar je vždy registrován na konkréní emailovou adresu, proto může být používán pro různá fóra, blogy, které ho podporují.

Jak ho získat?

Zaregistruje se na stránkách gravatar.com (na hlavní stránce je možnost "Sign up"). Nahrajte svůj obrázek. Po úspěšných krocích, až budete komentovat a pokud uvedete svůj registrovaný e-mail, u Vašeho jména se zobrazí Váš Gravatar.http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

18×03

Hotter Than Hell

Stav překladu:

Překlad: 50 %

Korekce: 0 %

Odhadované dokončení:

Pondělí - 20:00

Sedí na verze:

WEBRip.x264-ION10

720p.HDTV.x264-SYNCOPY

720p.WEB.H264-DEXTEROUS

1080p.WEB.H264-DEXTEROUS

720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-TOMMY

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-TOMMY

Další epizoda

18x04

With a Little Help From My Friends

21. října 2021

Vzkazy

Vzkazník byl natrvalo zrušen

Podpořte nás

Nevíte si rady?

Spřátelené weby