U Chirurgů se povyšovalo

Vzpomínáte si, jak jsme na začátku května psali, že „pokud někdo z vás dáte na šuškandu, tak se prý uvažuje i o stálém obsazení Cateriny Scorsone (Derekovy sestry Amelie)“? No, tak hádejte co! Přesně to se stalo! Právě totiž bylo ohlášeno, že bude Caterina v jedenácté sérii Chirurgů vystupovat jako jedna z hlavních postav. Snad se tím alespoň částečně vyplní díra, kterou po sobě zanechala Sandra Oh.

Tak co vy na to? Těšíte se na Amelii? A s kým si myslíte, že ji scenáristé spárují?Komentáře

 • Katy:

  Amelia, jééééééj. super. Ja som ju mala strašne rada už v PP, tak som zvedavá

 • Lucifrid:

  Juchůůůůůůůůůůůůůůůůů :))))).

 • ImogenH:

  DĚKUJÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JÁ TU SHONDU MILUJU, AČ MI UŽ NĚKOLIKRÁT UBLÍŽILA ODCHODY MÝCH MILOVANÝCH POSTAV, ALE TEĎ JÍ TO ODPOUŠTÍM, NICMÉNĚ NEZAPOMÍNÁM……. HURÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ !!!!!!
  Jáj, omlouvám se za přehnané nadšení, ale Amy je pro mě moje krevní skupina, tuhle postavu miluju už dob PP, její téměř heroické výkony v souvislosti se závislostí, posléze těhotenstvím a její anencefalické dítě – unicorn baby…
  A teď zcela střízlivě; aspoň se mám ještě proč na GA koukat. ;)

 • Annx:

  Bude s Owenem … to je jasný jako facka :-) Že jo Shondo ?! :-D

 • Rockstar:

  Já ti nevím Annx, Owen se zdá být zatížený na kardiobohyně, viz Teddy/Cristina. :-) Krom toho Amelie nějak neprahne po rodině, to by přece zůstala v L.A. a nerozešla se s tím svým, ne?
  Její minulost má akože mít něco do sebe, ale pro mě díru po Cristině nevyplní, sorry děcka. Spíš mě zajímá, jestli Dr. Pierceová zůstane takový slušňáček jedničkár jak vypadá. :D

 • Petra:

  Amy mám moc ráda a podle mě s Owenem nebude – teda spíš hodně doufám. Ale nějak mě nenapadá nikdo jiný volný – ale třeba se Amydo vztahu moc nepohrne, když se teď s někým rozešla…..

 • ToMDcz:

  já mám Amy taky moc rád, ale někdy je to strašně ukňouraná pizda:(…

 • ImogenH:

  S Owenem asi nejspíš neskončí, resp. ne že by to pro mě nebyla přijatelná alternativa, přece jen, když v PP Charlotte King porodila trojčata, tak Amelia běžela říct Jamesovi, že rodinu chce a děti zrovna tak. A propós, ten rozchod s dr. Jamesem Petersonem jsem asi někde přeslechla, měla jsem za to, že spolu stále jsou a to by bylo koneckonců logické i pro další dějovou linii v GA. April je přeci traumachirurg, je těhotná, tzn. že někdo ji bude muset nahradit a James by byl právě vhodný kandidát, tak proč s ním do GA nepočítat ? Ono si stejně myslím, že z PP by se mohlo několik postav vrátit, i kdyby jen na skok, do GA. Například Callie už nemůže být těhotná, tzn Arizona to převezme, posléze by mohla přijet Addie, aby na ni dávala pozor. No a když Arizona půjde na mateřskou, mohl by se na skok zjevit Cooper, i když určitě nemá na Seattle dobré vzpomínky kvůli Erice (ne Hahnové, ale matky jeho syna Masona).
  Jé, já bych si přála, aby se některé postavy z PP ukázaly. Možná všechny krom střelené Violet, nevím, ta mi vždy přišla jako by tam nepatřila.
  Omlouvám se za esej :))))

 • Keit:

  Amy byla celkem fajn, ale co se týče osobních dramat, přijde mi celkem “vytěžená” No a silně pochybuju, že si Shonda nasadí do GA postavu na kterou bude hodná :D

  S Owenem néé prosím, to by bylo zvěrstvo. Owen musí přestat dělat smutný oči a bejt zase pořádnej chlap, s odstupem to ve mně zanechalo dojem, že byl jak smutný štěně.

  Stejně jsou to všechno spekulace a Shonda nás pěkně rozseká :D

 • Rockstar:

  Jo Keit, taky bych chtěla zpátky starého dobrého Owenka, jenže to by mu někdo musel vyoperovat ty tikající biologické hodiny a znovu implantovat chromozom Y…
  Ach jo, věčná škoda toho Baileyovej výzkumu. :D

 • Henrietta:

  Amy moc ráda nemám, ale mohl by za ní dorazit James, to by mě potěšilo. S Owenem snad proboha být nemůže, to né!:)

Vložit komentář

Jak získat Gravatar? (osobní obrázek u komentáře)

Co je to "Gravatar"?

Je to globální avarar (obrázek), který se v komentářích zobrazí u Vašeho jména. Gravatar je vždy registrován na konkréní emailovou adresu, proto může být používán pro různá fóra, blogy, které ho podporují.

Jak ho získat?

Zaregistruje se na stránkách gravatar.com (na hlavní stránce je možnost "Sign up"). Nahrajte svůj obrázek. Po úspěšných krocích, až budete komentovat a pokud uvedete svůj registrovaný e-mail, u Vašeho jména se zobrazí Váš Gravatar.http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

18×20

České titulky: ZDE

Stav překladu:

Překlad: 100 %

Korekce: 100 %

Sedí na verze:

WEBRip.x264-ION10

720p.WEB.H264-PECULATE

1080p.WEB.H264-PECULATE

720p.WEB.H264-DEXTEROUS

1080p.WEB.H264-DEXTEROUS

720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

Další epizoda

19x01

Everything Has Changed

26. října 2022 na Disney+

19x04

Haunted

27. října 2022 na ABC

Titulky k Grey's Anatomy a Station 19 už překládat nebudeme, jelikož se epizody objeví vždy s třítýdenním zpožděním na Disney+.

Vzkazy

Vzkazník byl natrvalo zrušen

Podpořte nás

Nevíte si rady?

Spřátelené weby