Ukončení vztahu Izzie a Alexe: Izzie opět unikla smrti

O uzavření kapitoly mezi Alexem Karevem a Izzie Stevensovou se toho už napsalo hodně. Nejen fanoušci, ale i scenáristka Shonda Rhimes se snaží vymyslet optimální řešení, které by uspokojilo všechny ty, kteří touží po nějakém uzavření jejich příběhu, po nenadálém odchodu Katherine Heigl v průběhu šesté řady ze seriálu. Je ale opravdu potřeba nějaké zakončení?

Diskutovali jsme o hodně možnostech a nakonec jsme se tak nějak dohodli na jedné, která nám připadala jako dobrý nápad a bez toho, aby se Izzie musela znovu objevit v seriálu,“ svěřuje se Shonda Rhimes. „Ale také to byla ta nejkrutější možná varianta,“ dodává. „Vše bylo dohodnuté, ale pak jsem přišla domů a nemohla jsem vůbec spát. Bylo to tak zlé. To nebylo uzavření této zápletky, bylo to nelidské. Alex by se z toho možná nikdy nevzpamatoval. A ta část publika, která Izzie miluje, by mohla být zdrcená. Tak jsme to neudělali,“ vysvětluje Shonda své pocity. Takže Izzinu smrt Shonda Rhimes zavrhla. Je na obzoru jiné zakončení? „Jsem otevřena myšlence, že by se Izzie vrátila do seriálu,“ přiznává Shonda. „Takže pokud by se Katerine chtěla vrátit, byli bychom nadšení, kdyby byla možnost ukončit tuto kapitolu spolu s ní,“ potvrzuje Rhimes. Zároveň ale dodává: „Pokud ovšem nebude chtít, prostě se posuneme dál.“

Zdá se, že teď je vše na herečce Katherine Heigl, jak se k tomu vyjádří. Ta svým rozhodnutím určí, zda vůbec nějaké uzavření kapitoly Alex/Izzie bude nebo ne. Doufáme, že ono „rozseknutí“ přijde už brzy.

Jaký je váš názor? Potřebujete nějaké zakončení tohoto vztahu? Myslíte si, že je to po tak dlouhé době ještě potřeba nebo zda je to vůbec dobrý nápad?

zdroj: Ew.comKomentáře

 • Kira:

  podle mého Izzy nemusela v seriálu být vůbec, já bych se tedy bez ní obešla, ale chápu, že někomu mohla být sympatická, mě nebyla nikdy, takže mě jejím návratem nestrašte prosím :D

 • Kate:

  Já bych chtěla aby se Izzie vrátila, nikdy jsem ji zrovna nemilovala, ale bez ní byl ten seriál takový prázdný, už jsem si sice zvykla a ani mi tam nezchází, ale myslím, že by bylo fajn, kdyby se vrátila. Pro diváky by to byl určitě obrovský šok, ale seriály by přece měli končit happyendem, tak bych jeden takový chtěla i pro Izzie a Alexe :)

 • Kate:

  Zároveň si ale myslím, že už tam nebyla tam moc dlouho, že si nejsem jistá tím, jestli by ji mezi sebe ještě vůbec přijmuli zpátky. Zmeškala důležitou etapu v seriálu a to bylo střílení v nemocnici. Podle mě se tím mezi všemi ještě víc upevnili a zacelili vztahy a ona by prostě jen přišla a chtěla by se vrátit, ale mylsím, že už to není možné. Jednou se rozhodla, že už s nimi nechce nic mít a to se těžko přijímá a teď by přišla a čekala by, že se jí všichni vrhnou do náručí? Je pravda, že Alex ji při osudném střílení volal, ale myslím, že on sám o tom ani pořádně neví. Ovšem Shonda Rhimes je v tom co dělá vážně dobrá, takže počítám s tím, že se s tím nějak popasuje a pokud bude třeba, Izzie tam nějak zasadí a vrátí :)

 • Keď sa tak nad tým zamyslím, tak by som ju tam aj chcela. Ale len z toho dôvodu, aby som videla ako by ju tam vrátili a ako by ju ostatní prijali. Lebo odkedy odišla sa tam toho strašne veľa zmenilo. Bolo by také divné keby sa tam teraz vráti. Navyše je to podla mňa už ukončené. Neviem čo viac by tam Izzie mohla robiť.

 • Alka:

  myslím že už toho bylo dost a že by se neměla znovu vracet…sice to její náhlý zmizení bylo dost divný ale nijak zvlášť mi nechybí.

 • 88:

  Mně Izzie chybí, bez ni to není to pravé Greys.. Scény v domě, scény v jídelně.. Byla super.. Chci ji zpátky, i když je jasné, že kdyby se vrátila, byla by už zřejmě jiný člověk..

 • kutikk:

  Ja ji chci zpatky hlavne diky jejimu optimismu a myslim, ze jeji odchod byl spatnej. Kdyz jsme ji celou dobu drzeli pesti at prezije a taky at jim to vyjde s Alexem a najednou odejde, tak nevim nevim, nebylo to dobry nacasovani. Mela by se vratit.

 • Monika:

  Miluju příběh izzie nemůžete odejít mam taky rada Alexe ten jejich spolecny příběh Prosím Prosím vás nechte tam izze

 • Monika:

  Pak ze izzie nezemře to seti povedlo a kde je oumali?????????? Vrat nam izzie prosim Prosím prosim prosim prosim Prosím

 • Monika: A jinak dobrý?

 • medička01:

  lol :D

Vložit komentář

Jak získat Gravatar? (osobní obrázek u komentáře)

Co je to "Gravatar"?

Je to globální avarar (obrázek), který se v komentářích zobrazí u Vašeho jména. Gravatar je vždy registrován na konkréní emailovou adresu, proto může být používán pro různá fóra, blogy, které ho podporují.

Jak ho získat?

Zaregistruje se na stránkách gravatar.com (na hlavní stránce je možnost "Sign up"). Nahrajte svůj obrázek. Po úspěšných krocích, až budete komentovat a pokud uvedete svůj registrovaný e-mail, u Vašeho jména se zobrazí Váš Gravatar.http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

18×20

České titulky: ZDE

Stav překladu:

Překlad: 100 %

Korekce: 100 %

Sedí na verze:

WEBRip.x264-ION10

720p.WEB.H264-PECULATE

1080p.WEB.H264-PECULATE

720p.WEB.H264-DEXTEROUS

1080p.WEB.H264-DEXTEROUS

720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

Další epizoda

19x01

Everything Has Changed

26. října 2022 na Disney+

19x04

Haunted

27. října 2022 na ABC

Titulky k Grey's Anatomy a Station 19 už překládat nebudeme, jelikož se epizody objeví vždy s třítýdenním zpožděním na Disney+.

Vzkazy

Vzkazník byl natrvalo zrušen

Podpořte nás

Nevíte si rady?

Spřátelené weby