V Chirurzích se jako hostující hvězdy objeví Čarodějky

Představitelky dvou sester z dnes již kultovního seriálu Charmed se letos znovu setkají na televizních obrazovkách. V Grey’s Anatomy si ve třetí epizodě šestnácté řady zahrají sestry těžce raněného pacienta.

Holly Marie Combs (Charmed, Pretty Little Liars) a Alyssa Milano (Charmed, Mistresses, My Name Is Earl, Insatiable), které v původních Čarodějkách (Charmed) z let 1998–2006 hrály Piper a Phoebe Halliwellovy, se spolu opět postavily před kamery. Ve třetí epizodě šestnácté řady s názvem Reunited se objeví jako sestry pacienta, který utrpěl mozkovou smrt. Herečky se tak znovu potkaly i s producenty Kristou Vernoff a Andym Reaser, jež oba pracovali i na Čarodějkách.

Holly Marie Combs a Alyssa Milano v Grey Sloan Memorial. Foto: ABC

O účasti „čarodějek“ informovalo v pondělí ABC, jež od 7. 10. naplánovalo ve svých seriálech „Cast From the Past Week“. V různých seriálech se tak objeví herci z CheersWe Hot American SummerThe Drew Carey Show a Think Like a Man. Z významnějších hostování zmiňme také Dana Aykroda, jenž 8. října zavítá do The Conners a Seamuse Deavera a Jona Huertase ze seriálu Castle, kteří se znovu setkají s Nathanem Fillionem v The Rookie. ABC se touto akcí snaží upozornit na své starší seriály a přilákat k nim nové diváky.

Co na tuto milou návštěvu v Chiruzích říkáte?Vložit komentář

Jak získat Gravatar? (osobní obrázek u komentáře)

Co je to "Gravatar"?

Je to globální avarar (obrázek), který se v komentářích zobrazí u Vašeho jména. Gravatar je vždy registrován na konkréní emailovou adresu, proto může být používán pro různá fóra, blogy, které ho podporují.

Jak ho získat?

Zaregistruje se na stránkách gravatar.com (na hlavní stránce je možnost "Sign up"). Nahrajte svůj obrázek. Po úspěšných krocích, až budete komentovat a pokud uvedete svůj registrovaný e-mail, u Vašeho jména se zobrazí Váš Gravatar.http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

18×20

České titulky: ZDE

Stav překladu:

Překlad: 100 %

Korekce: 100 %

Sedí na verze:

WEBRip.x264-ION10

720p.WEB.H264-PECULATE

1080p.WEB.H264-PECULATE

720p.WEB.H264-DEXTEROUS

1080p.WEB.H264-DEXTEROUS

720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

Další epizoda

19x01

Everything Has Changed

26. října 2022 na Disney+

19x04

Haunted

27. října 2022 na ABC

Titulky k Grey's Anatomy a Station 19 už překládat nebudeme, jelikož se epizody objeví vždy s třítýdenním zpožděním na Disney+.

Vzkazy

Vzkazník byl natrvalo zrušen

Podpořte nás

Nevíte si rady?

Spřátelené weby