V životě Meredith se objeví nový muž

Od smrti Dereka už uplynulo hodně času a Meredith Greyová byla až na krátké okamžiky stále sama. V patnácté sérii by se však konečně i ona měla dočkat nové lásky.

Krista Vernoff, která je aktuálně showrunnerem Chirurgů, prozradila, že nadcházející řada bude pro Meredith Greyovou “sezónou lásky”. Fanoušci už dlouho volali po tom, aby se pro Meredith konečně našel ideální muž. Od smrti Dereka Shepherda už uplynulo přece jen dost času a s tím randěním to u Meredith nebyla žádná sláva.

Krista Vernoff k tomu řekla: “Mer je svobodná matka, což komplikuje její milostný život. Zároveň je úžasný chirurg a má přelomové nápady, kterým se hodlá věnovat. Ovšem od té doby, co Nathan Riggs ve třinácté sérii odešel, s nikým nechodila. A během rozhovoru s Nickem Marshem (Scott Speedman) se v ní opět probudila vášeň, kterou nemůže nadále ignorovat. Otázkou není, zda Meredith v nadcházející sezóně najde znovu lásku, ale s kým to bude.”

Diváci teď mají dostatek času na spekulace, kdo bude tím novým osudovým mužem Meredith Greyové. Patnáctá série začíná 27. září rovnou dvoudílem, a možná se už při premiéře dočkáme nějakého náznaku. Ostatně hned v úvodu by se měla objevit nová postava, kterou ztvární Chris Carmack (Nashville, The O.C.). Ten si zahraje chirurga z ortopedie, o němž toho ovšem zatím moc nevíme, tedy kromě toho, že se honosí přezdívkou “OrtoBůh”. Mohl by on být tím novým Meredithiným vyvoleným?

 

Zdroj: TVLine, Hollywood Reporter

Foto: ABCKomentáře

  • Hashinka:

    NO konečne!!! Ale musím říct, že Nick Marsh (Scott Speedman)by se mi líbil víc..;-) Chrise Carmacka mám zažitého z O.C. jako takovýho moulu…:-D
    Uvidíme, uvidíme….

  • Zuzka:

    Haha, Hashinka- lepšie ako moulu z OC, ako gaya z Nashvillu :D

Vložit komentář

Jak získat Gravatar? (osobní obrázek u komentáře)

Co je to "Gravatar"?

Je to globální avarar (obrázek), který se v komentářích zobrazí u Vašeho jména. Gravatar je vždy registrován na konkréní emailovou adresu, proto může být používán pro různá fóra, blogy, které ho podporují.

Jak ho získat?

Zaregistruje se na stránkách gravatar.com (na hlavní stránce je možnost "Sign up"). Nahrajte svůj obrázek. Po úspěšných krocích, až budete komentovat a pokud uvedete svůj registrovaný e-mail, u Vašeho jména se zobrazí Váš Gravatar.http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

18×20

České titulky: ZDE

Stav překladu:

Překlad: 100 %

Korekce: 100 %

Sedí na verze:

WEBRip.x264-ION10

720p.WEB.H264-PECULATE

1080p.WEB.H264-PECULATE

720p.WEB.H264-DEXTEROUS

1080p.WEB.H264-DEXTEROUS

720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

Další epizoda

19x01

Everything Has Changed

26. října 2022 na Disney+

19x04

Haunted

27. října 2022 na ABC

Titulky k Grey's Anatomy a Station 19 už překládat nebudeme, jelikož se epizody objeví vždy s třítýdenním zpožděním na Disney+.

Vzkazy

Vzkazník byl natrvalo zrušen

Podpořte nás

Nevíte si rady?

Spřátelené weby