Veselý vstup do nového roku

Jakmile se ze seriálu stane hit, dojde většinou na několik věcí: Objeví se díla, která se budou snažit těžit ze stejného žánru, prostředí nebo typů postav; drobné zvláštnosti seriálu dají vzniknout přehršli více či méně úspěšných parodií; a na onen seriál se začne odkazovat v jiných pořadech.

A protože je Nový rok a většina z vás nejspíš potřebuje ulevit od bolesti, tak se ve vší veselosti v dnešním příspěvku zaměříme na onu poslední kategorii. Připravili jsme si pro vás čtveřici videí ze čtyřech různých seriálů, v nichž jejich tvůrci odkazují nebo si rovnou utahují z Chirurgů. Berte to jako docela nevinnou novoroční zábavu :)

Velký dík patří RezeK, která se postarala o vložení mých titulků do videí. A kdyby vás napadla nějaká další taková scéna z jiného seriálu nebo filmu (a podaří se vám ji najít na YouTube), napište nám do komentářů a my ji přidáme do hlavního článku.

Na rozjezd jedna kratičká scéna ze Studia 30 Rock, v němž si Tina Fey dělala šprťouchlata z toho, jak často a rádi Chirurgové používají jako podklad svých scén písničky. Pokud by se vám titulky nespustily automaticky, klikněte na příslušnou ikonu v liště – tu vpravo dole, co vypadá trochu jako dvouřádková klávesnice.

O Chirurzích se bavil i J.D. ve Scrubs – obdivoval, jak přesně tento seriál vystihuje podstatu života mladých lékařů:

Dr. House byl se svým sarkasmem sice o něco méně vlídný, ale zároveň toho alespoň zase tolik neřekl:

A to nejlepší nakonec: V jedné epizodě Lovců duchů se ústřední bratrské duo dostalo vinou zákeřného šotka do sexy alternativní reality, která se až podezřele podobala sexy Seattle Grace. Snad jen byla mnohem okatěji sexy…

——————

+ díky MS za Castla na zabití. Castle v epizodě 3×05 také zavítal do jedné nemocnice. Scenáristé tak měli možnost nejen uvést na pravou míru onen předpoklad, že v nemocnicích chodí lékaři jeden s druhým, ale také si vychutnali ono Shondino pověstné “vážně”:Komentáře

 • Lucifrid:

  Tenhle dil Supernatural miluju, patri mezi ty nej :).

 • MS:

  Castle – 03×05 – Anatomy of a Murder je plný narážek, tak jen namátkou :) :
  http://www.youtube.com/watch?v=bRCtTf8ETdk
  http://www.youtube.com/watch?v=N_CRXE64AE0
  (případně jen http://www.youtube.com/watch?v=CnsNsOhXCl8)

 • Jumpstar:

  Díky moc MS. Už je to v hlavním článku :)

 • leena:

  Tak jsem nasla dil Castla, ktery se taky zminuje o Chirurzich:o) 3×05:o) Je to nekde na zacatku v cca 10 minute na stanici:o)

 • leena:

  A ted koukam, ze nectu a jen letim dolu napsat koment…:o)

 • Jumpstar:

  :-D

Vložit komentář

Jak získat Gravatar? (osobní obrázek u komentáře)

Co je to "Gravatar"?

Je to globální avarar (obrázek), který se v komentářích zobrazí u Vašeho jména. Gravatar je vždy registrován na konkréní emailovou adresu, proto může být používán pro různá fóra, blogy, které ho podporují.

Jak ho získat?

Zaregistruje se na stránkách gravatar.com (na hlavní stránce je možnost "Sign up"). Nahrajte svůj obrázek. Po úspěšných krocích, až budete komentovat a pokud uvedete svůj registrovaný e-mail, u Vašeho jména se zobrazí Váš Gravatar.http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

18×20

České titulky: ZDE

Stav překladu:

Překlad: 100 %

Korekce: 100 %

Sedí na verze:

WEBRip.x264-ION10

720p.WEB.H264-PECULATE

1080p.WEB.H264-PECULATE

720p.WEB.H264-DEXTEROUS

1080p.WEB.H264-DEXTEROUS

720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

Další epizoda

19x01

Everything Has Changed

26. října 2022 na Disney+

19x04

Haunted

27. října 2022 na ABC

Titulky k Grey's Anatomy a Station 19 už překládat nebudeme, jelikož se epizody objeví vždy s třítýdenním zpožděním na Disney+.

Vzkazy

Vzkazník byl natrvalo zrušen

Podpořte nás

Nevíte si rady?

Spřátelené weby