Všichni herci z původního obsazení se vrátí!

Mnohým fanouškům v této chvíli jistě spadnul kámen ze srdce. Na další dva roky se upsali seriálu Grey’s Anatomy všichni herci, kteří zbyli z původního obsazení. V další sezóně se tedy znovu objeví Ellen Pompeo (Meredith Grey), Patrick Dempsey (Derek Shepherd), Sandra Oh (Cristina Yang), Justin Chambers (Alex Karev), James Pickens, Jr. (Richard Webber) a Chandra Wilson (Miranda Bailey).

Devátá řada ještě nebyla oficiálně potvrzena, nicméně to se považuje pouze za formalitu.

EDIT: Podle očekávání byl seriál obnoven pro další sezónu. Více ZDE.

Zdroj: TVLineKomentáře

  • medička01:

    Michaela: prosím žádné spoilery dokud nebyly vydány české titulky, o novém dílu můžeš diskutovat na fóru http://www.greys-anatomy.cz/forum/viewtopic.php?f=52&t=737 :-)

  • Bára:

    nesmí mark ani lexie! ale mohl by derek, protože přeci meredith neni ta šťastná, v 2. a 3. sérii měla vždycky deprese a tak a najednou je to happy-end? to ne. a jackson a april musí bejt spolu! takže je to jasný! :)

  • Denisa:

    Derek to taky nebude, protože v deváté řadě bude určitě hrát:)

Vložit komentář

Jak získat Gravatar? (osobní obrázek u komentáře)

Co je to "Gravatar"?

Je to globální avarar (obrázek), který se v komentářích zobrazí u Vašeho jména. Gravatar je vždy registrován na konkréní emailovou adresu, proto může být používán pro různá fóra, blogy, které ho podporují.

Jak ho získat?

Zaregistruje se na stránkách gravatar.com (na hlavní stránce je možnost "Sign up"). Nahrajte svůj obrázek. Po úspěšných krocích, až budete komentovat a pokud uvedete svůj registrovaný e-mail, u Vašeho jména se zobrazí Váš Gravatar.http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

18×06

Everyday Is a Holiday (With You)

České titulky: ZDE

Stav překladu:

Překlad: 100 %

Korekce: 100 %

Sedí na verze:

WEBRip.x264-ION10

720p.HDTV.x264-SYNCOPY

720p.WEB.H264-PECULATE

1080p.WEB.H264-PECULATE

720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NOSiViD

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NOSiViD

Další epizoda

18x07

Today Was a Fairytale

9. prosince 2021

Vzkazy

Vzkazník byl natrvalo zrušen

Podpořte nás

Nevíte si rady?

Spřátelené weby