Další povýšení mezi stálé postavy

Loni se novými stálými postavami stali Martin Henderson, který před pauzou do Grey Sloan nastoupil jako Dr. Nathan Riggs, a také Jason George alias Ben Warren, manžel Dr. Baileyové. K nim se teď připojí Giacomo Gianniotti, který je stejně jako Henderson v seriálu nováčkem.

Gianniotti se v Grey’s Anatomy objevil poprvé loni na konci 11. řady, stejně jako jeho kolegové – noví stážisté. Dr. Andrew DeLuca zapadl mezi naše doktory rychle a stal se objektem zájmu Meredithiny sestry Maggie. Gianniotti se před Chirurgy objevil v seriálech Selfie a Reign.

Další novinkou v obsazení je Maya Stojan, herečka s českými kořeny, kterou můžete znát z Agents of S.H.I.E.L.D. jako agentku 33 či ze seriálu Castle jako technickou analytičku Tory Ellis. V Chirurzích se Maya objeví v zatím blíže nespecifikované epizodní roli.Komentáře

  • demonhuntress:

    Prosím, neříkejte jim internisté. Vždyť jsou to chirurgové, interna je úplně jiný obor :) České „stážisté” je pěkný, český a hlavně správný překlad. Jinak, skvělá zpráva! Už se nemůžu dočkat nových dílů :)

  • Lucifrid:

    Hážu si popel na hlavu, to je ten vliv angličtiny a pauza :D Jak to nepoužíváme často, zas nám to vypadne. Díky :)

  • Tomikkk:

    Tatinek od Mayi Stojan je cech :33 no bomba!!!!:))))) uz jenom zminka o cesku jako kdyz se zminil derek, henry od teddy ..

Vložit komentář

Jak získat Gravatar? (osobní obrázek u komentáře)

Co je to "Gravatar"?

Je to globální avarar (obrázek), který se v komentářích zobrazí u Vašeho jména. Gravatar je vždy registrován na konkréní emailovou adresu, proto může být používán pro různá fóra, blogy, které ho podporují.

Jak ho získat?

Zaregistruje se na stránkách gravatar.com (na hlavní stránce je možnost "Sign up"). Nahrajte svůj obrázek. Po úspěšných krocích, až budete komentovat a pokud uvedete svůj registrovaný e-mail, u Vašeho jména se zobrazí Váš Gravatar.http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

17×17

Someone Saved My Life Tonight

České titulky: ZDE

Stav překladu:

Překlad: 100 %

Korekce: 100 %

Sedí na verze:

WEBRip.x264-ION10

iNTERNAL.720p.WEB.H264-STRONTiUM

iNTERNAL.1080p.WEB.H264-STRONTiUM

720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-TOMMY

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-TOMMY

Další epizoda

18x01

Název neznámý

30. září 2021

Vzkazy

Vzkazník byl natrvalo zrušen

Podpořte nás

Nevíte si rady?

Spřátelené weby