Patrick Dempsey: 8. řada je má poslední!

Tahle informace není žádná novinka. Už delší dobu se mluvilo o tom, že Patrick Dempsey (Derek) a Ellen Pompeo (Meredith) po odvysílání 8. řady seriál opustí. Teď však je tato informace potvrzená a z dohadů se stal fakt. Dempsey exkluzivně pro italské vydání časopisu Vanity Fair potvrdil, že 8. řada je pro něj opravdu ta poslední: „Bude to moje poslední řada. Nevím, co se stane s ostatními postavami, ale já končím.“ O svém sedmiletém účinkování v seriálu řekl, že odchod bude hořkosladký, jelikož zde strávil úžasnou část svého života. „Ale už se zde nadále nevidím,“ dodává.

Jak scenáristka Shonda Rhimes řekla pro TVline, blížící se 8. řada jí připadá, jako by byla tou poslední. Podle ní je odchod ze seriálu ve hře nejen u Patricka Dempseyho, ale i u všech ostatních „původních“ postav v seriálu. „Opravdu nevím a nedokáži předvídat, kdo z nich odejde. Každý z nich má tu volbu svobodně se rozhodnout a udělat to. Všichni “původní” herci jsou tak ve hře,“ tvrdí Rhimes.

zdroj: TVline.com

Pokud máte náladu si přečíst mé myšlenky:

Už dříve se rozebíraly teorie, co bude dál se seriálem, když odejde postava, podle které je celý seriál pojmenovaný – Meredith Grey. Shonda Rhimes má ale otevřená vrátka díky její sestře Lexie Grey. Tak nikdo nemůže namítat, že se seriál jmenuje po někom, kdo už tam není. Ale určitě bych se nepřikláněla k teorii, že Lexie by se tak měla stát hlavní postavou. Co když bude chtít odejít i Chyler Leigh (Lexie)? Tento seriál nikdy nebyl o jedné ústřední postavě a jediné, co naznačovalo, proč se seriál jmenuje podle Meredith, jsou její „rozumy“ na začátcích a koncích epizod. Proč by vlastně mělo záležet na názvu seriálu? Popravdě, po tak dlouhé době je s údivem, že v seriálu z původního obsazení nezůstal jen jeden nebo dva herci, jak je u tak dlouhých seriálů zvykem. Možná, že s odchodem „starých“ se dá prostor něčemu novému a hlavně svěžímu. Jak rychle jste si zvykli na Owena, April, Jacksona, Arizonu a další? Stejně tak si fanoušci zvyknou na to, že Derek a popřípadě další už tam nejsou. Tak jako vy, od doby kdy jste se poprvé podívali na první díl Chirurgů, i seriál se posunul a dostal se jinam. Změna je nevyhnutelná. A změna automaticky neznamená, že to musí být horší. Když už ne lepší, tak alespoň takové, jaké to bylo doposud.

Věřím, že s odchodem Dereka a možná i dalších na seriál nezanevřete. Pokud bude 9. série za něco stát a seriál neztratí dech, proč se dál nekoukat?Komentáře

 • Ewe:

  Já si myslím, že od 5. řady nahoru už to není to, co to bývalo, nemám nic proti tomu, stejně se na to pořád dívám, akorát jak odešli Izzie a George, ti, kteří patřili mezi ty ,,hlavní” a byli tam od samého začátku, jakoby seriál něco ztratil, neříkám i bez nich je to dobrý seriál a pořád patří mezi mé oblíbené, ale nedokážu si představit, že už bych tam neviděla ani Meredith s Derekem…
  A jak už tady někdo napsal, tento seriál by si zasloužil skončit se ctí… Nerada bych, aby to vypadalo jako některé z našich českých seriálů, které mají tisíc řad a je to pořád dokola.

 • ver:

  Popravdě, poslední dobou mi Derek s Meredith lezli krkem, takže jsem pro, když se to trošku pročistí …

 • Lucka:

  Je pravda že na Owena, April, Jacksona, Arizonu, Teddy a další jsem si možná zvykli, ale to tam byla Meredith, Derek, Cristina, Webber a ostatní z původních herců..:) já si nedokážu tenhle serial představit bez Meredith a Dereka .. oni tam prostě patří .. za těch 8 serii jsem si je neskutčně oblíbila.. Ten serial hodně stratí.. Ale určitě se kouknu i na další díly..

 • Mája:

  Achjo, já si hlavně přeju aby určitě byla i 9. SÉRIE. Začala jsem na to koukat nějak o vánočních prázdninách tenhle rok a děsně mě to baví moc se těším na další díly jen mi je asi nejvíc líto že odešel Berk a Izzie.. Ani by to tolik nevadilo, ale bylo by desne fajn kdyby se tam obcas objevily. Výte jako ta bejvala manželka Dereka (nwm jak se menuje, má takovy hnedo cerveny rovny vlasy) a to je desne fajn nwm jestli uz taky skoncila a obcas si zahraje nebo ji takhke odstrcily coz mi pride skoda no. Ale je fakt ze ted posledni dobou 8. serie je to uplne jiny nez zacatek mozna malinko horsi, chtelo by to nakou pecku treba kdyz se Meredith malem utopila, ale zas ne moc velkou aby to nebylo treba v kazdy serii toby pak asi byla nuda

 • Mája: Kate Walsh, která hrála Addison, má vlastní seriál, spin-off Grey’s Anatomy, kde je Addison hlavní postavou. Už běží 5. série Private Practice. Více najdeš zde na foru.

Vložit komentář

Jak získat Gravatar? (osobní obrázek u komentáře)

Co je to "Gravatar"?

Je to globální avarar (obrázek), který se v komentářích zobrazí u Vašeho jména. Gravatar je vždy registrován na konkréní emailovou adresu, proto může být používán pro různá fóra, blogy, které ho podporují.

Jak ho získat?

Zaregistruje se na stránkách gravatar.com (na hlavní stránce je možnost "Sign up"). Nahrajte svůj obrázek. Po úspěšných krocích, až budete komentovat a pokud uvedete svůj registrovaný e-mail, u Vašeho jména se zobrazí Váš Gravatar.http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

18×20

České titulky: ZDE

Stav překladu:

Překlad: 100 %

Korekce: 100 %

Sedí na verze:

WEBRip.x264-ION10

720p.WEB.H264-PECULATE

1080p.WEB.H264-PECULATE

720p.WEB.H264-DEXTEROUS

1080p.WEB.H264-DEXTEROUS

720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

Další epizoda

19x01

Everything Has Changed

26. října 2022 na Disney+

19x04

Haunted

27. října 2022 na ABC

Titulky k Grey's Anatomy a Station 19 už překládat nebudeme, jelikož se epizody objeví vždy s třítýdenním zpožděním na Disney+.

Vzkazy

Vzkazník byl natrvalo zrušen

Podpořte nás

Nevíte si rady?

Spřátelené weby